Komunikaty PR

SER Group bezpłatnie udostępnia nowe rozwiązanie Doxis4 Universal Workspace SaaS

2020-04-22  |  11:00

SER Group pomaga firmom wdrażać pracę zdalną, tak by była dostępna dla wszystkich ich pracowników w dowolnym miejscu bez utrudnień technicznych. Dzięki rozwiązaniu Doxis4 Universal Workspace SaaS pracownicy w rozproszonych zespołach, wykonujący swoje obowiązki służbowe z domu, mogą w łatwy i przejrzysty sposób organizować zadania oraz edytować dokumenty. Rozwiązanie proponowane przez SER Group ułatwia współdzielenie dokumentów zarówno ze współpracownikami z firmy, jak i z użytkownikami zewnętrznymi (np. klientami czy dostawcami), a także śledzenie wprowadzanych zmian. Możliwość bezpłatnego skorzystania z Doxis4 Universal Workspace SaaS będzie obowiązywać przez cztery tygodnie.

Obecna sytuacja jasno pokazuje, jak ważne dla utrzymania działalności biznesowej są procesy cyfrowe. Pozwalają one pozostać w kontakcie z klientami i dostawcami oraz umożliwiają zdalną pracę zespołową nad projektami.

DMS i procesy cyfrowe niezbędne do pracy z domu

W ciągu kilku ostatnich tygodni home office stało się dla wielu osób konieczną rzeczywistością. Doświadczenie pokazuje jednak, że przejście z pracy w biurze do pracy w domu nie zawsze jest płynne. Proces akceptacji przez e-mail może być czasochłonny, a często też niemożliwy do prześledzenia. Dodatkowo współpraca jest utrudniona, gdy współpracujące ze sobą działy (wewnętrzne lub zewnętrzne) nie są podłączone do tych samych systemów i nie mają dostępu do potrzebnych treści. Tymczasem sytuacja, w której pracownicy przebywają na home office zamiast w biurze nie zwalnia firmy z konieczności przestrzegania przepisów prawnych.

– Firmy, które zainwestowały w digitalizację i mogą zapewnić sprawny dostęp do krytycznych informacji biznesowych oraz kontrolę nad procesem kontynuacji pracy, mają dużą przewagę. Żadna firma nie może sobie pozwolić na to, aby zlecenia utknęły w martwym punkcie, a relacje z klientami i dostawcami ucierpiały z powodu nagłego odcięcia pracowników od informacji –mówi Stefan Zeitzen, CSO SER Group. – Dzięki naszej nowej ofercie pomagamy pokonać tę przeszkodę. Bezpłatnie zapewniamy wirtualną przestrzeń do współpracy, otwieramy silosy informacyjne w przedsiębiorstwach oraz umożliwiamy szybką i prostą realizację procesów międzydziałowych. 

Ciągłość biznesowa – Universal Workspace jako pragmatyczne rozwiązanie

Firmy, które dopiero rozpoczynają proces cyfryzacji, nie mogą inicjować dużych projektów w nietypowych okolicznościach. Potrzebują pragmatycznego podejścia, które pomoże im szybko wznowić działalność.

Universal Workspace to prosta, ale bardzo wydajna aplikacja typu Software as a Service (SaaS). Daje ona firmom możliwość szybkiego kontynuowania pracy w formie zdalnej. Jest od razu gotowa do pracy i nie wiąże się z koniecznością korzystania ze wzmożonych zasobów IT– zauważa Stefan Zeitzen.

Aplikacja Universal Workspace jest intuicyjna w obsłudze. Użytkownicy tworzą indywidualne lub zespołowe przestrzenie do pracy dla klientów, dostawców, a także wspólnych projektów. Mogą przeciągać i upuszczać dokumenty, notatki i zadania do obszaru roboczego, zapraszać innych użytkowników do dołączenia i nadawać im niezbędne uprawnienia. Wszyscy pracownicy dysponują w ten sposób aktualnymi informacjami.

Gotowi do podjęcia każdego wyzwania

Universal Workspace jest prostym sposobem na stworzenie podstaw pracy zdalnej, które umożliwią dalszą, cyfrową współpracę. Universal Workspace można w dowolnym momencie połączyć z istniejącymi aplikacjami Doxis4, synchronizując dane z centralnym rozwiązaniem.

Więcej o Universal Workspace w filmie: https://go.sergroup.com/universalworkspace

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Poprawianie stabilności procesorów Intel Core 13. i 14. generacji z domyślnymi u Biuro prasowe
2024-05-17 | 13:45

Poprawianie stabilności procesorów Intel Core 13. i 14. generacji z domyślnymi u

Aby rozwiązać problemy ze stabilnością wybranych procesorów Intel Core 13. i 14. generacji, firma Intel wprowadziła rozwiązanie znane jako „Intel Default Settings”,
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-05-17 | 12:00

Uber One dla studentów, miejsce w busie na koncert i wsparcie w opiece

W post pandemicznej erze cyfrowej utrzymywanie osobistych kontaktów jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Właśnie dlatego Uber zaprojektował nowe funkcje, które nie tylko umożliwią łączenie ludzi w prawdziwym świecie, ale
IT i technologie AWS wprowadza asystenta spotkań na żywo opartego na sztucznej inteligencji
2024-05-17 | 09:00

AWS wprowadza asystenta spotkań na żywo opartego na sztucznej inteligencji

AWS (Amazon Web Services) ogłosił wprowadzenie Live Meeting Assistant (LMA) – opartego na sztucznej inteligencji (AI) asystenta spotkań na żywo i po nich, który uwalnia od

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne

Start-upy mogą się starać o wsparcie. Trwa nabór do programu rozwoju innowacyjnych pomysłów na biznes

Trwa nabór do „Platform startowych dla nowych pomysłów” finansowany z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021–2027. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała sześć partnerskich ośrodków innowacji, które będą oferować start-upom bezpłatne programy inkubacji. Platformy pomogą rozwinąć technologicznie produkt i zapewnić mu przewagę konkurencyjną, umożliwią dostęp do najlepszych menedżerów i rynkowych praktyków, ale też finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć. Każdy z partnerów przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich branż, ale także specjalizuje się w konkretnej dziedzinie. Jest więc oferta m.in. dla sektora motoryzacyjnego, rolno-spożywczego, metalowo-maszynowego czy sporttech.

Transport

Kolej pozostaje piętą achillesową polskich portów. Zarządy liczą na przyspieszenie inwestycji w tym obszarze

Nazywane polskim oknem na Skandynawię oraz będące ważnym węzłem logistycznym między południem i północą Europy Porty Szczecin–Świnoujście dynamicznie się rozwijają. W kwietniu 2024 roku wydano decyzję lokalizacyjną dotycząca terminalu kontenerowego w Świnoujściu, który ma szansę powstać do końca 2028 roku. Zdaniem ekspertów szczególnie ważnym elementem rozwoju portów, podobnie jak w przypadku innych portów w Polsce, jest transport kolejowy i w tym zakresie inwestycje są szczególnie potrzebne. – To nasza pięta achillesowa – przyznaje Rafał Zahorski, pełnomocnik zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ds. rozwoju.

Polityka

Projekt UE zyskuje wymiar militarny. Wojna w Ukrainie na nowo rozbudziła dyskusję o wspólnej europejskiej armii

Wspólna europejska armia na razie nie istnieje, a w praktyce obronność to wyłączna odpowiedzialność państw członkowskich UE. Jednak wybuch wojny w Ukrainie, tuż za wschodnią granicą, na nowo rozbudził europejską dyskusję o potrzebie posiadania własnego potencjału militarnego. Jak niedawno wskazał wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Europa powinna mieć własne siły szybkiego reagowania i powołać komisarza ds. obronności, ponieważ stoi obecnie w obliczu największych wyzwań od czasu zakończenia II wojny światowej. – Musimy zdobyć własną siłę odstraszania i zwiększać wydatki na obronność – podkreśla europoseł Janusz Lewandowski.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.