Smart apartamenty przy Nadolniku - inwestycja w różnych stylach
Przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu trwa budowa II etapu inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Smart apartamenty to propozycja, która pozwala zainwestować w nieruchomość w różnych stylach. Gotowy lokal może być idealny „pod wynajem” dla różnych grup odbiorców. Dlaczego warto zdecydować się na taki zakup i jak na nim zyskać?
Nadolnik Compact Apartments to projekt podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 m kw. I etap, w którym znalazło się 213 lokali, został zrealizowany. Większość smart apartamentów już znalazła swoich nabywców. Nastąpiły też udane odbiory. Tymczasem tuż obok następuje kontynuacja projektu. - W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale, a już ponad 50 sprzedaliśmy. Ponadto zostaną przygotowane lokale handlowe i usługowe, część wspólna – lobby, a także podziemna hala garażowa. Inwestycja będzie gotowa za blisko półtora roku, a zainteresowanie jest spore, ponieważ propozycja pozwala elastycznie zainwestować w nieruchomość – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.
Co warte podkreślenia, kompleks smart apartamentów wzbogaci się o pełną infrastrukturę, której nie znajdziemy na innych inwestycjach, np. boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną, korty tenisowe. Całość zostanie przygotowana tuż obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Ze względu na atrakcyjność lokalizacji, skalę przedsięwzięcia i nowoczesność, Nadolnik Compact Apartments stanie się miejscem popularnym. To jeden z największych, o ile nie największy kompleks tego typu w Polsce.
Jeden smart apartament, wiele perspektyw
Nadolnik Compact Apartments to projekt, który odpowiada na zapotrzebowanie różnych grup odbiorców, ponieważ proponuje zróżnicowane, interesujące rozwiązania. Lokale oddawane są w standardzie deweloperskim, ale możliwe jest skorzystanie też z usługi wykończenia „pod klucz”, co pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje dotrzymanie założonego wcześniej budżetu. Do kogo oferta dewelopera jest skierowana? - Firmy, których pracownicy często podróżują służbowo do Poznania, dopytują o naszą propozycję. Planują zamienić hotel na własny smart apartament, by zyskać większą niezależność, dodatkowo oszczędzając czas i pieniądze. Dla kadry menedżerskiej smart apartament będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje, opłaty i wiele innych formalności. Rata kredytu za lokal zakupiony na Nadolniku jest de facto równa kwocie opłat za 2-3 doby w hotelu. Wybór jest więc oczywisty. Ponadto inwestycja znajduje się w spokojnym miejscu, co też ma tutaj znaczenie - podkreśla Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Nadolnik Compact Apartmens. Własny smart apartament nie podlega także zasadom obostrzeń związanych z pandemią, które utrudniają funkcjonowanie branży hotelarskiej. Można z niego korzystać według własnego uznania.
O wolne smart apartamenty przy ulicy Nadolnik 8 dopytują rzecz jasna klienci inwestycyjni, świadomi, że zakup takiej nieruchomości stanowi pewne zabezpieczenie kapitału i niemal gwarancję zysku z tytułu najmu. Kolejną grupę zainteresowanych stanowią osoby, dla których smart apartament jest pierwszą nieruchomością – osoby młode, wiążące przyszłość z Poznaniem, studenci, którzy już nie mogą się doczekać powrotu do zajęć w trybie stacjonarnym, absolwenci. Aranżację wnętrza można dopasować do późniejszego przeznaczenia lokalu. – Projekt pozwala stworzyć wnętrza w różny sposób. Styl akademicki, z dwoma biurkami będzie idealny dla osób kształcących się i pracujących jako freelancerzy. Styl hotelowy sprawdzi się, kiedy lokal będzie pełnił funkcję miejsca wypoczynku dla pracowników w delegacji. Natomiast stylistyka apartamentowa zrobi świetne wrażenie w przypadku lokali z antresolą, o powierzchni ponad 35 m kw. Na aranżację przestrzeni można spojrzeć z różnych perspektyw, gwarantując rozwiązania dedykowane dla przyszłych lokatorów – podsumowuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Trwa sprzedaż lokali z II etapu inwestycji, w cenie od 111 150 zł netto. Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Zakończenie tej części inwestycji jest planowane w 2022 roku.
Lokalizacja dla każdego
Ważnym aspektem, decydującym o zainteresowaniu inwestycją, jest lokalizacja. Nadolnik Compact Apartments znajduje się przy ulicy Nadolnik 8, niedaleko Ronda Śródka, a stąd można dojechać szybko tramwajem w dowolne miejsce Poznania. Dostępna jest trasa nr 92, którą dotrzemy m.in. do Wrześni i Warszawy, co z kolei ma znaczenie chociażby dla klienta biznesowego. Osoby młode zauważą bliskość terenów rekreacyjnych, a pobliska trasa rowerowa Wartostrada sprzyja aktywności. Realizowany przy ulicy Nadolnik projekt odpowiada na różne potrzeby, będąc rozwiązaniem interesującym i bardzo przystępnym.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.