Komunikaty PR

Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych z Szymonem Marciniakiem

2023-12-01  |  12:00
Biuro prasowe

Już 2 grudnia Grupa Murapol organizuje w swoich oddziałach w całej Polsce Sobotę mieszkaniowych okazji inwestycyjnych. Tego dnia deweloper stawia do dyspozycji klientów aż 139 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w 20 inwestycjach w 14 miastach. Wybierając lokal z puli promocyjnej można oszczędzić nawet 166 tys. zł. Grupa Murapol przygotowała też nie lada atrakcję dla klientów w Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Biura sprzedaży w tych miastach odwiedzi Szymon Marciniak – znany na całym świecie sędzia piłkarski. 

Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych to nowa oferta promocyjna dostępna we wszystkich miastach, w których działa Grupa Murapol: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Wieliczce i Wrocławiu. Aby poznać i skorzystać z mieszkaniowej okazji należy w najbliższą sobotę przyjść do wybranego biura w swoim mieście. Już dziś można umówić dogodną porę spotkania wypełniając formularz kontaktowy na dedykowanej stronie internetowej dewelopera.

W ramach promocji, w cenie mieszkania z pakietem bonusów można otrzymać rabat, nawet dwa miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. W ten sposób można oszczędzić nawet 166 tys. zł!

- Sobotnia, wyjątkowa akcja specjalna będzie ważna tylko przez jeden dzień, dlatego warto wcześniej umówić się na wizytę z naszymi doradcami w biurach sprzedaży i zarezerwować czas dla siebie. Ważną informacją dla klientów jest to, że niemal wszystkie mieszkania z puli spełniają kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, a wybrane z nich również kwalifikują się do programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego wsparcia powinny podjąć już pierwsze kroki, by starać się o dofinansowanie, bo zainteresowanie rządowym programem nie maleje i z każdym tygodniem przybywa nowych chętnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Klienci odwiedzający 2 grudnia biura sprzedaży w Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy będą mieli okazję poznać Szymona Marciniaka - międzynarodowego arbitra, który poprowadził m.in. finały Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów. Jego ostatnia wizyta podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego na Śląsku i w Zagłębiu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, biura sprzedaży tłumnie odwiedzili fani polskiego arbitra. Tym razem Szymon Marciniak odwiedzi oddziały w:

- Toruniu, przy ul. Strobanda 16 – godz. 9.00-10.00,

- Bydgoszczy, przy ul. Akademickiej 13D – godz. 11.00-12.00,

- Poznaniu, przy ul. Sielawy 23/12 – godz. 14.30-15.30,

- Poznaniu, przy ul. Wagrowskiej 11A – godz. 16.00-17.00.

W sobotę na pewno nie zabraknie interesujących rozmów o piłce nożnej i nie tylko, będzie też czas na wspólne zdjęcia oraz autografy – Szymon Marciniak z chęcią podpisze różne gadżety, takie jak czapki, koszulki klubowe czy piłki.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Ile trwa wydawanie pozwoleń na budowę mieszkań Biuro prasowe
2024-02-23 | 01:00

Ile trwa wydawanie pozwoleń na budowę mieszkań

Jak długo deweloperzy oczekują teraz na pozwolenia na budowę mieszkań? Czy proces ten wydłużył się od czasu pandemii? Czy okres oczekiwania różni się w zależności od miasta czy
Nieruchomości More companies choose LIXA E
2024-02-22 | 10:05

More companies choose LIXA E

A leading manufacturer of aluminum systems in Europe, Aluprof SA, has joined the tenant roster in the LIXA E building. The 340 m2 of modern space located on the ground floor of the building will
Nieruchomości Kolejne firmy stawiają na LIXA E
2024-02-22 | 10:00

Kolejne firmy stawiają na LIXA E

Do grona najemców budynku LIXA E dołączył czołowy producent systemów aluminiowych w Europie – spółka Aluprof SA. Na 340 mkw. nowoczesnej przestrzeni zlokalizowanej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Coraz gorsza kondycja psychiczna polskich nastolatków. Szkoły potrzebują narzędzi, żeby reagować na depresję i kryzysowe sytuacje

Stan psychiczny dzieci i młodzieży w Polsce się pogarsza. – W polskich szkołach brakuje psychologów, często też wrażliwości i wsparcia. A jeśli dziecko nie będzie mieć go w domu, to tym bardziej powinno mieć je w szkole – mówi Barbara Nowacka, ministra edukacji. – Statystyki pokazują, że w Polsce na depresję cierpi 2 proc. dzieci w wieku 6–12 lat i aż 20 proc. w grupie młodzieńczej – mówi Katarzyna Dubno, członkini zarządu Fundacji Adamed. Na te niepokojące dane w ostatnich latach wpłynęły m.in. izolacja spowodowana pandemią, sytuacja geopolityczna zaburzająca poczucie bezpieczeństwa. To dodatkowo nakłada się na sytuacje kryzysowe w domu czy szkole. Fundacja Adamed nawiązała współpracę z ekspertami serwisu Życie warte jest rozmowy, a efektem tego partnerstwa program Wspierająca Szkoła, którego celem jest profilaktyka zachowań samobójczych.

Zagranica

Dwa lata po wybuchu wojny zainteresowanie Polaków pomocą dla Ukraińców jest dużo mniejsze. Potrzeby się zmieniły, ale wciąż są poważne

Po dwóch latach wojny w Ukrainie zainteresowanie Polaków pomaganiem jest dużo mniejsze niż na początku konfliktu. Jednak ta pomoc wciąż jest bardzo potrzebna, ponieważ z każdym dniem rośnie liczba poszkodowanych i strat wywołanych wojną, a w Polsce nadal pozostaje około miliona ukraińskich uchodźców. – Istotnym wyzwaniem są w tej chwili zagadnienia związane z ich integracją. Koncentrujemy się też na pomocy tym uchodźcom z Ukrainy, którzy są osobami naprawdę potrzebującymi, czyli na matkach samotnie wychowujących kilkoro dzieci, osobach starszych czy z niepełnosprawnościami – mówi Michał Mikołajczyk, członek zarządu Polskiego Czerwonego Krzyża.

Firma

Polski rynek IT cierpi na niedobór specjalistów od cyberbezpieczeństwa. Podnoszenie kompetencji cyfrowych kobiet mogłoby częściowo zaradzić tym brakom

Branża IT, która cierpi na niedobór pracowników, wciąż ma słabą reprezentację kobiet. 40 proc. respondentek podkreśla, że ich firmy w ogóle nie zatrudniają kobiet w działach IT, a tylko 15,5 proc. wskazuje, że kobiety zajmują w nich stanowiska kierownicze lub zarządzające – wynika z badania „Wyzwania kobiet w zakresie cyfryzacji i bezpieczeństwa cyfrowego”. Czynnikiem, który mógłby zwiększyć udział kobiet na tym rynku jest podnoszenie ich kompetencji cyfrowych i szkolenia umożliwiające przebranżowienie. Bez tego trudno będzie spełnić cel z rządowego programu, by do końca dekady co trzeci pracownik na rynku ICT był kobietą. Szczególnie ważnym obszarem takich działań powinno być cyberbezpieczeństwo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.