Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych z Szymonem Marciniakiem
Już 2 grudnia Grupa Murapol organizuje w swoich oddziałach w całej Polsce Sobotę mieszkaniowych okazji inwestycyjnych. Tego dnia deweloper stawia do dyspozycji klientów aż 139 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w 20 inwestycjach w 14 miastach. Wybierając lokal z puli promocyjnej można oszczędzić nawet 166 tys. zł. Grupa Murapol przygotowała też nie lada atrakcję dla klientów w Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Biura sprzedaży w tych miastach odwiedzi Szymon Marciniak – znany na całym świecie sędzia piłkarski.
Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych to nowa oferta promocyjna dostępna we wszystkich miastach, w których działa Grupa Murapol: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Wieliczce i Wrocławiu. Aby poznać i skorzystać z mieszkaniowej okazji należy w najbliższą sobotę przyjść do wybranego biura w swoim mieście. Już dziś można umówić dogodną porę spotkania wypełniając formularz kontaktowy na dedykowanej stronie internetowej dewelopera.
W ramach promocji, w cenie mieszkania z pakietem bonusów można otrzymać rabat, nawet dwa miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. W ten sposób można oszczędzić nawet 166 tys. zł!
- Sobotnia, wyjątkowa akcja specjalna będzie ważna tylko przez jeden dzień, dlatego warto wcześniej umówić się na wizytę z naszymi doradcami w biurach sprzedaży i zarezerwować czas dla siebie. Ważną informacją dla klientów jest to, że niemal wszystkie mieszkania z puli spełniają kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, a wybrane z nich również kwalifikują się do programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego wsparcia powinny podjąć już pierwsze kroki, by starać się o dofinansowanie, bo zainteresowanie rządowym programem nie maleje i z każdym tygodniem przybywa nowych chętnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Klienci odwiedzający 2 grudnia biura sprzedaży w Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy będą mieli okazję poznać Szymona Marciniaka - międzynarodowego arbitra, który poprowadził m.in. finały Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów. Jego ostatnia wizyta podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego na Śląsku i w Zagłębiu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, biura sprzedaży tłumnie odwiedzili fani polskiego arbitra. Tym razem Szymon Marciniak odwiedzi oddziały w:
- Toruniu, przy ul. Strobanda 16 – godz. 9.00-10.00,
- Bydgoszczy, przy ul. Akademickiej 13D – godz. 11.00-12.00,
- Poznaniu, przy ul. Sielawy 23/12 – godz. 14.30-15.30,
- Poznaniu, przy ul. Wagrowskiej 11A – godz. 16.00-17.00.
W sobotę na pewno nie zabraknie interesujących rozmów o piłce nożnej i nie tylko, będzie też czas na wspólne zdjęcia oraz autografy – Szymon Marciniak z chęcią podpisze różne gadżety, takie jak czapki, koszulki klubowe czy piłki.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.