Dzień Kobiet 2021: pomysły na prezenty dla miłośniczek sportu
1. Prezent dla ukochanej
Najbardziej liczy się pamięć i gest, ale to, co kobieta szczególnie doceni to kreatywność i dostosowanie prezentu do jej aktualnych potrzeb oraz zainteresowań. Jeżeli druga połówka jest osobą aktywną, lubiącą ćwiczyć, biegać czy uprawiać innego rodzaju aktywność fizyczną, z pewnością sportowa, klasyczna koszulka czy legginsy od kultowej marki Nike, dostępnej w GO Sport, ucieszą ukochaną nad wyraz!
2. Prezent dla dziewczynki
8 marca to dzień wszystkich kobiet, zarówno tych starszych, jak i młodszych. Myśląc o prezencie dla dziewczynki, warto zastanowić się nad tym, jaki upominek może przyczynić się do rozwoju pasji młodej damy. Jeżeli hobby związane jest ze sportem – kolorowe legginsy, bluza czy sportowa koszulka, nadadzą się w sam raz! Ubrania dostępne w GO Sport śmiało posłużą zarówno jako strój do wszelkiego rodzaju zajęć sportowych, takich jak taniec, gimnastyka czy lekkoatletyka, jak i do użytku codziennego. Nastolatkom, którym sportowy styl nie jest obcy, spodobać się może komplet od kultowej marki Kappa, dostępnej w GO Sport.
3. Prezent dla samej siebie
Dzień Kobiet to nie tylko otrzymywanie upominków od mężczyzn, ale też idealny pretekst do sprezentowania samej sobie czegoś wyjątkowego. W końcu nikt nie zna kobiety tak dobrze, jak ona sama, a 8 marca to dobra okazja na sprawienie sobie czegoś, co pomoże czuć się lepiej każdego dnia. Rozwój pasji z pewnością do takich polepszaczy nastroju należy, a w przypadku sportowych zamiłowań, przygotowana przez GO Sport promocja, pomoże zdobyć niezbędny sprzęt.
Bez względu na to, czy kobietą obdarowywaną 8 marca jest druga połówka, córka czy szukamy prezentu dla samej siebie, jeżeli tylko chodzi o miłośniczkę sportu, warto zapoznać się z ofertą GO Sport. Warto szczególnie teraz, gdy ze względu na zbliżający się Dzień Kobiet obowiązuje tu specjalna promocja. Od 1 do 8 marca, wszystkim klientom programu lojalnościowego FeelGood przysługuje zniżka 20%. Promocji podlegają produkty z kategorii odzież i obuwie, które dostępne w ramach kolekcji damskiej oraz dziewczęcej. Osoby niebędące subskrybentami FeelGood nie musza się martwić – w każdej chwili możliwe jest dołączenie do grona użytkowników programu! Można to zrobić za pośrednictwem aplikacji GO Sport lub poprzez rejestrację na stronie internetowej https://www.go-sport.pl/.

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.