STORM wprowadza do sprzedaży rowery elektryczne!
Polski producent rowerów STORM poszerza swoją ofertę produktową o rowery elektryczne. Do sprzedaży trafią nowe modele: E-MTB oraz E-trekkingi. Niektóre jednoślady są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce.
Wygodne i szybkie przemieszczanie się
Rower elektryczny może być szybkim i wygodnym środkiem transportu, np. do szkoły, ale sprawdzi się również w przypadku krótkich dystansów, takich jak przejażdżka z rodziną po mieście. Pozwala na osiąganie wyższych prędkości z mniejszym wysiłkiem, dzięki czemu rowerzysta może zaoszczędzić czas i energię podczas podróży. Rowery elektryczne przyciągają zarówno osoby starsze, które mogą mieć trudności z jazdą na tradycyjnym rowerze, jak i te, szukające alternatywnych środków transportu do pracy. Ich ogromną zaletą jest obecność silnika elektrycznego, który zapewnia dodatkową moc, co ułatwia jazdę na trudniejszym terenie, a także pokonywanie większych odległości czy stromych wzniesień.
Cichy środek transportu
Rowery elektryczne są bardzo ciche w porównaniu do pojazdów z silnikami spalinowymi. Przesiadając się na nie, można przyczynić się do zmniejszenia emisji hałasu, co pozytywnie wpłynie na zdrowie i jakość życia mieszkańców w naszej okolicy.
Oszczędność finansowa
Coraz więcej ludzi szuka ekonomicznych środków transportu, stąd rynkowy popyt na jednoślady elektryczne cały czas rośnie. Choć początkowy koszt zakupu takiego roweru jest wysoki, to korzystanie z niego pozwala na uzyskanie długoterminowych oszczędności. Zamiast płacić za paliwo czy bilety na komunikację publiczną, rower elektryczny jest zasilany energią elektryczną z akumulatora, dzięki czemu jest tańszy w eksploatacji. Ponadto, e-rower może pomóc zaoszczędzić na kosztach parkowania i uniknąć potencjalnych opłat, związanych z utrzymaniem tradycyjnego pojazdu.
Dostępność i różnorodność modeli
– Bacznie obserwując rosnące zainteresowanie rowerami z napędem elektrycznym oraz uwzględniając aktualne trendy, postawiliśmy na rowery elektryczne o różnych specyfikacjach i designie. Dzięki temu Klienci będą mieli większą szansę na znalezienie modelu, zgodnego z ich potrzebami oraz preferencjami – wyjaśnia Adam Ziętek, właściciel i założyciel marki STORM.
Wśród nowości STORM znajdują się m.in.:
E-MTB E-Stella 3.0
Specyfikacja:
· Typ: damski
· Korba: Bafang, aluminiowa, 38 T
· Wyświetlacz: Bafang, DP C244.C
· Silnik: Bafang, centralny M310, 250 W
· Bateria: Bafang, 20 Ah, 720 Wh, 36 V
· Kaseta, przerzutka tylna: Shimano
E-trekking E-Diamond Deep 4.0
Specyfikacja:
· Typ: damski
· Korba: Bafang, aluminiowa, 38 T
· Wyświetlacz: Bafang DP E160.C
· Silnik: Bafang, centralny M200, 250 W
· Bateria: Bafang, 14 Ah, 504 Wh
· Kaseta, przerzutka tylna: Shimano
Jednoślady elektryczne to ekonomiczna forma transportu. Branża rowerowa jest dynamiczna, a inwestowanie w tego typu sprzęt pozwala markom na pozostanie konkurencyjnymi na rynku. Polski producent rowerów STORM cały czas się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, żeby spełniać potrzeby klientów. Ponadto, stawia na jakość, komfort oraz odpowiada na zmieniające się trendy, czego dowodem są wprowadzone przez niego do sprzedaży jednoślady elektryczne.

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.