Systell wśród liderów rynku wirtualnych centrali 3CX w Europie Środkowej
3CX jest dostawcą niezwykle cenionego rozwiązania do komunikacji biznesowej. Corocznie oprogramowanie 3CX jest nagradzane przez ekspertów z całego świata. W 2020 roku uzyskało tytuł oprogramowania roku w konkursie PC Pro Technology Excellence Awards ogłoszonym przez najlepiej sprzedający się brytyjski miesięcznik poświęcony tematowi IT. Amerykański agregator opinii o oprogramowaniu biznesowym G2 Crowd ogłosił 3CX jednym z liderów jesieni 2020 w kategoriach oprogramowania do obsługi centrów kontaktowych i oprogramowania do wideokonferencji. 3CX został również uhonorowany nagrodą SME Proof Award przyznawaną przez holenderską platformę Baaz i redakcję WinMag produktom i usługom oferującym wyjątkowe rozwiązania dla nowoczesnych MŚP.
Twórca 3CX certyfikuje swoich partnerów zgodnie ze stopniem ich zaangażowania we współpracę. Systell osiągnął najwyższy poziom partnerstwa - Titanium Partner 3CX. Jest to efekt wszechstronnego przygotowania teoretycznego i popartego dokumentacją doświadczenia we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów 3CX PBX.
Dzięki ścisłej współpracy z 3CX, poznańska spółka Systell może korzystać z wysokospecjalistycznych szkoleń, wiedzy technicznej i wszechstronnego wsparcia certyfikowanych inżynierów 3CX.
Jak zapewnia prezes spółki Systell, osiągnięcie tak wysokiego poziomu partnerstwa drugi rok z rzędu jest możliwe dzięki uważności, z jaką specjaliści jego zespołu podchodzą do każdego klienta oraz najwyższym kompetencjom ekspertów Systella. - Każdy z naszych klientów może liczyć na rzetelne zbadanie jego rzeczywistych potrzeb i precyzyjne skonfigurowanie systemu pod te potrzeby. Nasza rola nie kończy się jednak na jednorazowej usłudze. Staramy się w sposób ciągły wspierać i rozwijać rozwiązania przekazane przedsiębiorcom, tak by umożliwić im pełny i szybki rozwój biznesu - mówi Grzegorz Grabski.
Systell jest producentem rozwiązania Systell Contact Center dostępnego w modelu SaaS oraz najwyższej rangi partnerem 3CX. Spółka specjalizuje się w tworzeniu i personalizowaniu systemów wielokanałowej komunikacji biznesowej.
Więcej informacji na temat firmy Systell zawarto na stronie systell.pl.

Raport PLSE: ćwierć miliarda złotych kar dla telekomów za naruszanie praw klientów

Smartfony: długi i cyberataki – pokolenie Z na celowniku hakerów

Porównywarki telefonów - pomoc przy zakupie smartfona
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.