Systemy chmurowe Symfonii nagrodzone w Best in Cloud 2024
Monday
Górskiego 9
00-033 Warszawa
marta.trzepla|mondaygroup.pl| |marta.trzepla|mondaygroup.pl
609051919
mondaycomms.pl
W tegorocznej edycji konkursu Best in Cloud 2024 Symfonia aż dwukrotnie znalazła się w gronie laureatów. Jej systemy chmurowe zostały nagrodzone w kategoriach: najlepszy ERP/CRM oraz najlepszy produkt zintegrowanej komunikacji. Kapituła konkursowa doceniła przede wszystkim ich elastyczność i innowacyjność, a także pozytywny wpływ na kreowanie nowych możliwości biznesowych w sektorze MŚP. Nagrody zdobyły Symfonia Obieg Dokumentów i Symfonia eBiuro.
18 czerwca 2024 r. zostały ogłoszone wyniki 12. edycji konkursu Best in Cloud 2024 organizowanego przez portal Computerworld. Wśród rozwiązań nagrodzonych przez ekspertów z największych firm informatycznych pojawiły się dwa systemy chmurowe od Symfonii.
Pierwsze miejsce w kategorii najlepszy ERP/CRM już po raz kolejny uzyskała platforma Symfonia Obieg Dokumentów. Łączy ona funkcjonalności ECM i ERP z systemem pracy grupowej. Dzięki temu pozwala stworzyć centralną, w pełni scyfryzowaną bazę umów, faktur i korespondencji, a także usystematyzować ścieżki obiegu i akceptacji tego typu dokumentów. SOD stanowi również odpowiedź na potrzeby tych przedsiębiorstw, które chcą wdrożyć elektroniczne archiwum. Platforma pozwala bowiem na łączenie powiązanych tematycznie dokumentów tak, by jej użytkownicy mogli szybko odnajdywać interesujące ich informacje.
Kapituła konkursowa wyróżniła także program księgowy Symfonia eBiuro, który nagrodę uzyskał w kategorii najlepszy produkt zintegrowanej komunikacji. Powyższy system chmurowy stworzony został z myślą o potrzebach biur rachunkowych. Dzięki połączonym modułom uproszczonej księgowości, kadr i płac umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi procesami księgowymi. Wyróżnikiem tego rozwiązania jest także aplikacja mobilna wyposażona w moduł do komunikacji z klientami. Program Symfonia eBiuro dostępny jest także w wersji dla mikro, małych i średnich firm.
Systemy chmurowe od Symfonii wspierają cyfryzację w sektorze MŚP
Symfonia już od blisko 30 lat jest partnerem technologicznym, który wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w procesie cyfryzacji. Dostarczane na rynek systemy chmurowe wpisują się w potrzeby biznesu, najnowsze trendy, a także zmiany otoczenia prawnego. Dzięki temu skutecznie automatyzują procesy w takich obszarach, jak finanse, księgowość, kadry i płace, HR, zarządzanie sprzedażą i produkcją, prowadzenie magazynu czy analiza danych.
- Naszą misją jest dalsza cyfryzacja sektora MŚP tak, by otwierać przed nim drzwi do innowacji i wyższej efektywności. Chcemy, aby każde przedsiębiorstwo – niezależnie od wielkości, branży i budżetu – mogło w pełni korzystać z możliwości, jaki oferują nowoczesne systemy chmurowe. Jako zaufany doradca technologiczny oferujemy jednak nie tylko samą technologię. Poprzez szkolenia i kursy Akademii Symfonii, spotkania poświęcone cyfryzacji dla przedsiębiorców, wsparcie techniczne ze strony naszych ekspertów oraz dogłębną znajomość wymogów prawnych, pomagamy polskim firmom rozwijać się bezpiecznie, mądrze i sprawnie – komentuje Piotr Ciski, CEO Symfonii.
To już kolejny raz, gdy Symfonia została laureatem konkursu Best in Cloud. W poprzednich edycjach nagrody i wyróżnienia zdobyły m.in. takie programy, jak Symfonia Obieg Dokumentów czy Symfonia ERP HRcloud.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.