Circle K świętuje 20-lecie programu lojalnościowego EXTRA

Atrakcyjne zniżki na paliwo, rabaty na kawę, Hot Dogi i myjnię to tylko część korzyści, które już od 11 maja są dostępne dla klientów programu EXTRA odwiedzających stacje Circle K. Flagowy program lojalnościowy EXTRA obchodzi 20. urodziny i z tej okazji sieć stacji przygotowała wiele ciekawych ofert dla jego uczestników. Nowa odsłona programu jest wsparta kampanią w mediach.
Program EXTRA w nowej odsłonie to jeszcze więcej korzyści podczas codziennych zakupów na stacjach paliw Circle K. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty na paliwo, kawę, Hot Dogi, wybrane produkty w sklepie oraz na myjnię. Zasady są proste – wystarczy zarejestrować się w programie EXTRA i tankować na stacjach Circle K, a vouchery z atrakcyjnymi rabatami zostaną przyznane automatycznie na konto uczestnika. Każde 50 litrów paliwa to dostęp do kolejnych korzyści. Już po zatankowaniu pierwszych 50 litrów klienci otrzymują zniżkę o wartości 10 gr/l na paliwa standardowe miles® i SupraGas lub 15 gr/l na paliwa premium milesPLUS®. Dodatkowo po zatankowaniu w sumie 100 litrów uczestnik otrzymuje voucher z 50% rabatem na kawę lub Hot Doga, zaś przy 150 litrach klient może zaoszczędzić 50% na dowolnym programie myjni. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma gratis w postaci darmowej kawy lub Hot Doga na powitanie oraz co roku prezent z okazji urodzin. Dodatkowo z kartą EXTRA można również zaoszczędzić podczas codziennych zakupów w sklepie stacyjnym i spróbować nowości z oferty gastronomicznej w jeszcze niższych cenach. To jednak nie wszystko - za każde 30 transakcji zrealizowanych w sklepie Circle K, przekażemy 1 zł na cele charytatywne. Nasi lojalni klienci będę również mogli zadecydować, na jaki cel zostaną przekazane zebrane środki.
- To dla nas wyjątkowy moment – program EXTRA działa już 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy liczne grono lojalnych uczestników, których każdego miesiąca przybywa kilkanaście tysięcy. Stale pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty i wprowadzamy kolejne korzyści. Tym razem postanowiliśmy uruchomić program w zupełnie nowej odsłonie, aby zakupy na Circle K stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla stałych klientów. Stawiamy na korzyści i rabaty, które będą dostępne niemal natychmiast, bez długiego oczekiwania na zebranie odpowiedniej liczby punktów. Mamy nadzieję, że program EXTRA w takiej formie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy teraz jeszcze chętniej będą odwiedzać nasze stacje Circle K. Zapraszamy! - mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.
Program EXTRA w nowej odsłonie obowiązuje od 11 maja 2022 r. Dotychczas zebrane punkty nie przepadają i pozostają ważne przez 3 lata od momentu przyznania ich na konto użytkownika. Nadal można je wymienić na paliwo, myjnię, kawę, Hot Dogi lub inne produkty dostępne na stacjach Circle K. Nowej odsłonie programu EXTRA towarzyszy kampania w mediach obejmująca telewizję, radio i Internet. Nowy regulamin programu EXTRA dostępny jest na stronie https://www.circlek.pl/extra

DPD Polska zainstalowała ponad 10 tys. automatów paczkowych w sieci DPD Pickup. Sieć obejmuje już ponad 32 tys. punktów i automatów paczkowych

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.