Zamek Janów Podlaski rusza z jesienno-zimową ofertą MICE
— Organizacja wydarzenia, konferencji, szkolenia, bankietu czy imprezy integracyjnej w okresie listopad-marzec to strzał w dziesiątkę. Ten przedział daje większą dostępność dogodnych terminów. A niższe ceny niż w sezonie wysokim, dają większe pole do negocjacji. W tym czasie bardziej elastyczne oferty, dopasowane są do indywidualnych potrzeb grup. A niższe obłożenie to więcej ciszy, spokoju i wypoczynku oraz prywatności, bez konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty — mówi Grzegorz Orzełowski, Dyrektor Hotelu Zamek Janów Podlaski.
Należący do Grupy Arche, Zamek Janów Podlaski, nazywany wschodnią perłą w koronie, położony jest w Janowie Podlaskim. To miejsce, w którym historia przenika się z nowoczesnością. Jeszcze pod koniec lat 90. XX w. znajdowały się tam jedynie zniszczone mury warownej budowli, która stanowiła siedzibę biskupstwa i władz administracyjnych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu firmy Władysława Grochowskiego udało się nie tylko odrestaurować zabytkowy zamek, ale również nadać mu zupełnie nowych funkcjonalności.
Dziś ten czterogwiazdkowy luksusowy hotel przyciąga zarówno pasjonatów historii, jak i miłośników koni, sportu, pięknych krajobrazów, uroczych zakątków i malowniczo położonych wsi. Jest także jednym z najbardziej znaczonych adresów na mapie MICE wschodniej Polski. Położony w uroczej dolinie rzeki Bug, na chronionych terenach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, jest jedynym w okolicy obiektem tej kategorii, który dysponuje bogatą ofertą wypoczynkową i konferencyjną.
Blisko 200 komfortowo wyposażonych pokoi, nowoczesne Centrum Konferencyjne, w którym do dyspozycji jest aż 15 sal o łącznej powierzchni 780 m kw., Restauracja „Masztalerz”, w której można skosztować wykwintnych dań kuchni światowej i nowych wersji potraw kuchni regionalnej oraz licencjonowany salon Dr Irena Eris Beauty Partner, który oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury.
Obiekt oferuje bezpłatne WiFi oraz prywatny parking, można tam też przyjechać ze zwierzęciem. Na terenie hotelu z parkiem znajdują się staw, baseny, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy oraz centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji.
— W sezonie jesienno-zimowym mamy więcej przestrzeni do wyboru, a to daje lepszy komfort oraz możliwości organizacyjne. Przełom roku to doskonały czas na połączenie swojego głównego wydarzenia z eventem towarzyszącym, jakim może być wigilia firmowa, podsumowanie roku, szkolenia i warsztaty oraz prezentacje dotyczące strategii, celów i planów na nowy rok. Zimowa aura to wyjątkowy klimat, świąteczne dekoracje i niepowtarzalne sezonowe atrakcje, jak kulig czy ognisko z grzanym winem. Zamek zimą to magiczna kraina śniegu, niczym z bajki. Gotowa oprawa równie wyjątkowego wydarzenia. Późna jesień to także szczególny okres, który ma swoje niezaprzeczalne atuty. Można wtedy zaplanować rozgrzewające, klimatyczne atrakcje lub orzeźwiające plenerowe zajęcia, które pozwolą zaczerpnąć świeżego, rześkiego powietrza: ostudzą emocje po intensywnej debacie konferencyjnej lub dadzą ukojenie w przerwie wymagającego, wielogodzinnego szkolenia — podsumowuje Magdalena Modrzewska, Dyrektor Operacyjna Hotelu Zamek Janów Podlaski.
Flyport by Baltona – kosmiczna przygoda na wyciągnięcie ręki!
Gięte krzesła wciąż na czasie - trendy z targów EquipHotel 2024
Adam Białas: pricing to klucz do zwiększenia zysków hoteli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.