VeloBank w finale konkursu PayTech Awards

Do finału plebiscytu technologicznego PayTech Awards, wyróżniającego największe marki świata finansów, zakwalifikowano trzy zgłoszenia VeloBanku. Adam Marciniak, Prezes Zarządu, znalazł się w TOP5 kategorii Leadership. Agata Strzelecka, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Transformacji może liczyć na nagrodę w kategorii Woman In Paytech. Nowa aplikacja mobilna VeloBanku została doceniona nominacją w kategorii Best Mobile Payments Initiative. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali już 28. czerwca w Londynie.
Nagrody PayTech Awards są przyznawane przez FinTech Futures, wiodącą markę medialną poświęconą światu technologii finansowych. Od ponad 40. lat FinTech Futures dostarcza analizy i teksty eksperckie, które obejmują najnowsze trendy, innowacje i wydarzenia kształtujące przyszłość sektora finansów. W materiałach FinTech Futures wypowiadają się kluczowe postacie sektora branży bankowej z całego świata.
W finałowej rywalizacji PayTech Awards biorą udział uznane marki świata finansów. Oprócz VeloBanku są to m.in. firmy: HSBC, Millenium BCP, Paysafe, DBS Bank, Nordea, American Express, NatWest, Mastercard czy JP Morgan & Chase.
– Jesteśmy bankiem o fintechowym DNA i zarówno nasze rozwiązania, jak i tworzący je liderzy i ich zespoły pokazują, że to dzisiaj najlepsza droga rozwoju w naszym sektorze. Stawiamy na nowe technologie, angażującą i odważną komunikację oraz utalentowanych pracowników - efekty już widać, a mamy nieustanny apetyt na więcej – podkreśla Katarzyna Meissner, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBank.
Pełną listę finalistów PayTech Awards 2024 można poznać na stronie: https://informaconnect.com/paytech-awards/the-shortlist/.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.