Victoria Dom: 2 etap Osiedla Krzewna już w sprzedaży
Osiedle Krzewna 2 to kolejny etap inwestycji Victorii Dom zlokalizowanej na warszawskim Targówku. W 4-kondygnacyjnym budynku powstaną 52 mieszkania z balkonami lub ogródkami. Deweloper już podpisał pierwsze umowy. Ceny mieszkań zaczynają się od 390 tys. zł. Inwestycja będzie oddana do użytku w II kwartale 2023 r.
Osiedle Krzewna powstaje w prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy cieszącej się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących mieszkań. Podczas inauguracji pierwszego etapu Osiedla Krzewna do biura sprzedaży ustawiła się kolejka. – Pierwszy etap inwestycji doskonale się sprzedaje. Już podpisujemy pierwsze umowy na lokale w 2 etapie – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. – Mamy wszelkie atuty mieszkaniowego hitu: atrakcyjne położenie, dobre skomunikowanie i bogactwo infrastrukturalne. I jak przystało na Victorię Dom, poparliśmy te fakty najbardziej przekonywującym argumentem: ceną – dodaje. W ofercie dewelopera są 2,3,4 – pokojowe, funkcjonalne lokale w metrażach od 36 m2 do 76 m2.
Stąd wszędzie jest blisko
Inwestycja położona jest bardzo blisko stacji PKP Zacisze oraz ul. Radzymińskiej zapewniającej szybki dojazd do centrum Pragi. – Możliwości komunikacyjne uzupełnia dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych i stacje metra umożliwiające szybki dojazd praktycznie do każdego punktu miasta. Nasi młodzi, dynamicznie kształtujący swą karierę zawodową klienci, podkreślają, że dogodny dojazd to, obok ceny, najważniejszy czynnik skłaniający do zamieszkania w danym miejscu. I rzeczywiście, skoro w 15 minut można z Osiedla Krzewna dotrzeć komunikacją miejską do Parku Skaryszewskiego, a w niespełna 20 minut do Ronda ONZ to trudno o lepszą rekomendację dla singli i par marzących o własnym M – wyjaśnia E. Rathe-Głowacka. Okolica ma w pełni ukształtowaną infrastrukturę w postaci placówek edukacyjnych, usług i sklepów. W pobliżu znajdują się sklepy Lidla, Biedronki i Kauflandu, Media Expert oraz market budowlany OBI.
Atutem unikalne tereny zielone
W bliskim sąsiedztwie Osiedla Krzewna 2 znajdują się atrakcyjne, tereny rekreacyjne oferujące możliwość aktywnego wypoczynku. – Zalew Bardowskiego to unikalne w skali Warszawy sztuczne jezioro, powstałe w ramach rewitalizacji Kanału Bródnowskiego. Jest tu m.in. wieża widokowa, tor wodny oraz ścianka wspinaczkowa. Pobliski las na Utracie zachęca do spacerów licznymi ścieżkami i mostkami prowadzącymi do miejsc wypoczynkowych. I to wszystko bez konieczności samochodowej eskapady za miasto – rekomenduje E. Rathe-Głowacka.
***
Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Spółka oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Victoria Dom, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.
Victoria Dom ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spółka była wielokrotnie nagradzana, m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej” i Diamentem Forbesa. Osiedle Ursus Factory uznane zostało przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów
Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.
Firma
Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.
Ochrona środowiska
Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.