Komunikaty PR

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10. etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota

2021-11-04  |  11:00
Biuro prasowe

Cieszące się dużą popularnością Miasteczko Nova Ochota rośnie. Victoria Dom rozpoczęła właśnie sprzedaż kolejnych mieszkań w 10. już etapie tej inwestycji. W ofercie jest 149 lokali o powierzchni od 26 m2 do 99 m2. Mieszkanie można kupić już od 340 tys. zł. Deweloper podkreśla, że mimo pandemicznych opóźnień w całym sektorze, wszystkie jego inwestycje są oddawane w terminie.

MNO to konsekwentnie realizowana koncepcja „miasta w mieście” ze wszystkimi udogodnieniami aglomeracji w osiedlowej skali. W inwestycji powstającej na styku Ochoty, Włoch i Rakowa w sprzedaży są mieszkania 1,2,3,4- i 5-pokojowe. Każde z nich ma balkon lub ogródek. W budynku zaprojektowano przestrzeń na komórki lokatorskie, boksy rowerowe i wózkownię.

Inwestycje oddawane na czas

– Naszym atutem jest przekazywanie mieszkań klientom w terminie. A niektóre udaje nam się oddać nawet przed oficjalnym terminem. Nie będę jednak ukrywać, że niestety jest to coraz trudniejsze. Potwierdzają to deweloperzy, a także dane. Z najnowszych badań CBRE wynika, że właśnie z tego powodu liczba mieszkań na warszawskim rynku pierwotnym maleje. Od lipca do września br. sprzedanych zostało 4 tys. lokali, czyli niemal o jedną trzecią mniej niż w poprzednim kwartale. Deweloperzy zmagają się ze skutkami pandemii w postaci barier administracyjnych – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że wrzesień był drugim miesiącem z rzędu, w którym liczba rozpoczętych budów mieszkań spadła. – W sytuacji niesłabnącego popytu, każdy lokal z gwarancją otrzymania w terminie kluczy przyciąga klientów – dodaje E. Rathe-Głowacka.

Dobra lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i singli

 

Miasteczko Nova Ochota to bardzo atrakcyjna propozycja „miasta w mieście” z licznymi udogodnieniami oferowanymi mieszkańcom. – Zaplanowaliśmy inwestycję przede wszystkim dla rodzin z dziećmi oraz młodych osób, które planują swoje pierwsze „M”. Z myślą o nich zaprojektowaliśmy kort tenisowy, skwer z fontanną, lokale usługowe oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Rodzice na pewno docenią bliskość osiedlowego przedszkola, a wszyscy znajdujące się nieopodal tereny zielone, w tym m.in Park Szczęśliwicki oraz Park ze Stawami Cietrzewia – mówi E. Rathe-Głowacka. Lokalizacja Miasteczka Nova Ochota jest przyjazna pod względem komunikacyjnym – pozwala szybko dostać się do centrum stolicy.  W odległości 3 minut jest stacja WKD Raków, która dodatkowo ułatwia poruszanie się bez stania w korkach. Na osiedlu będzie bogaty asortyment sklepów, na większe zakupy w kilka minut można dotrzeć do CH Blue City, Reduty oraz sklepów takich jak: E.Leclerc, Castorama lub Makro.

 

Blisko 700 mieszkań do IV kwartału 2022 roku

Budowa osiedla mieszkaniowego Miasteczko Nova Ochota rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2022 roku. Victoria Dom odda do użytku w sumie 680 lokali. 10 etap jest finalnym w całej inwestycji. Generalnym jej wykonawcą jest spółka AMConstruction.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

 

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.  Ostatnio została wyróżniona m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej”, Diamentem Forbesa, a Osiedle Ursus Factory uznane przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego? Biuro prasowe
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że
Nieruchomości Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
2025-01-30 | 06:00

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Obniżki cen ofertowych mieszkań w najbliższych miesiącach prognozuje 58 proc. przedstawicieli biur nieruchomości. W przypadku domów w taki scenariusz wierzy prawie 50 proc.
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu

Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.

Transport

Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.

Edukacja

Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.