Wilczak 20 - ostatnie wolne mieszkania
Wilczak 20 to jeden z najciekawszych projektów mieszkaniowych na terenie Poznania. To także komfort, bezpieczeństwo oraz rozwiązania proekologiczne. Niedawno zakończyła się realizacja inwestycji, a w sprzedaży zostały ostatnie wolne mieszkania.
Osiedle Wilczak 20 to ważny i duży projekt dla spółki Agrobex. Od momentu rozpoczęcia realizacji inwestycji roku powstało w sumie 545 mieszkań w ramach 6 budynków wielorodzinnych. Ale osiedle Wilczak 20 to nie tylko mieszkania. Inwestycje Agrobexu wyróżnia sporo elementów, które stanowią o wyjątkowości tego osiedla. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną oryginalną architekturą. Zostały one wyposażone w instalację fotowoltaiczną, która zaspokaja zapotrzebowanie na prąd w hali garażowej, klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych. Kolejnym udogodnieniem podnoszącym bezpieczeństwo i komfort, jest podziemna hala garażowa oraz system monitoringu i kontroli dostępu. Nie zabrakło też elementów małej architektury. Mieszkańcy chwalą sobie zaaranżowanie przestrzeni pełnych zieleni, które tworzą wyjątkowy klimat na terenie osiedla. Do dyspozycji są także ławki, stojaki na rowery, przestronny i bezpieczny plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia. Dopełnieniem projektu jest zakończona już przebudowa znajdującego się na terenie inwestycji budynku dawnej spalarni. Projekt autorstwa uznanych architektów Piotra Litoborskiego i Piotra Marciniaka będzie spełniał funkcje handlowo-usługowe oraz biurowe. Niepodważalną zaletą inwestycji jest również doskonała lokalizacja. Umożliwia ona dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania. W pobliżu znajdują się przystanki linii autobusowych oraz tramwajowe. Szybko i sprawnie dojedziemy także do centrów handlowych (Plaza, Pestka). Zwolennicy aktywności fizycznej zadowala bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych. Tereny nadwarciańskie to jedynie 300 metrów od osiedla. - Wilczak 20 to dla nas bardzo ważny projekt. Ogromną wagę przyłożyliśmy do komfortu i bezpieczeństwa oraz szeregu innych udogodnień, które wypływają na komfort mieszkania. Nie zabrakło rozwiązań proekologicznych, czyli m.in. instalacji fotowoltaicznej, w przypadku której, w kontekście inwestycji deweloperskich na terenie Poznania, jesteśmy pionierem i zdecydowanym orędownikiem - mówi Lucyna Jarczyńska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Agrobex.
Osiedle Wilczak 20 to już ostatnie wolne mieszkania z V etapu. Ceny rozpoczynają się od 7550 złotych brutto za m.kw. Co istotne, przyszli lokatorzy mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów - idea lub perfect. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj poświęca się na wyszukiwanie odpowiednich produktów.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.