Wrocław: ostatnie mieszkania w trzecim etapie Słonecznego Zakątka
W trzecim etapie inwestycji deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. zdecydował się na nowatorski system sprzedaży, będący rzadkością na rynku pierwotnym. Lokale wprowadził do oferty dopiero po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, co sprawia, że przyszli nabywcy mogą wprowadzać się niemal od razu. Obecnie zostało już tylko 10 wolnych mieszkań.
Tego typu rozwiązanie wciąż jeszcze nie należy do przeważających. Korzyści dla kupującego jest dużo – począwszy od krótkiego czasu od załatwiania formalności do wprowadzenia się do mieszkania, aż po możliwość fizycznego zobaczenia lokali w ofercie czy pełen wybór w momencie, gdy inwestycja jest już wybudowana.
– Obecnie mamy w sprzedaży jeszcze 10 mieszkań. W większości to lokale dwupokojowe. Prawie każde posiada balkon lub ogródek, a powierzchnia sięga od 42 do 56 metrów kwadratowych. Jak obserwujemy, ta inwestycja przypada często do gustu rodzinom z dziećmi, które doceniają spokój i bliskość placówek edukacyjnych – mówi Jakub Orski, pracownik dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.
Inwestycja położona jest przy ul. Skarbowców i Babiego Lata. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Kleciński, a nieco dalej – Park Południowy. Ceny mieszkań w trzecim etapie Słonecznego Zakątka zaczynają się od 7222 zł za metr kwadratowy.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.