Wrocław: ostatnie mieszkania w trzecim etapie Słonecznego Zakątka
W trzecim etapie inwestycji deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. zdecydował się na nowatorski system sprzedaży, będący rzadkością na rynku pierwotnym. Lokale wprowadził do oferty dopiero po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, co sprawia, że przyszli nabywcy mogą wprowadzać się niemal od razu. Obecnie zostało już tylko 10 wolnych mieszkań.
Tego typu rozwiązanie wciąż jeszcze nie należy do przeważających. Korzyści dla kupującego jest dużo – począwszy od krótkiego czasu od załatwiania formalności do wprowadzenia się do mieszkania, aż po możliwość fizycznego zobaczenia lokali w ofercie czy pełen wybór w momencie, gdy inwestycja jest już wybudowana.
– Obecnie mamy w sprzedaży jeszcze 10 mieszkań. W większości to lokale dwupokojowe. Prawie każde posiada balkon lub ogródek, a powierzchnia sięga od 42 do 56 metrów kwadratowych. Jak obserwujemy, ta inwestycja przypada często do gustu rodzinom z dziećmi, które doceniają spokój i bliskość placówek edukacyjnych – mówi Jakub Orski, pracownik dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.
Inwestycja położona jest przy ul. Skarbowców i Babiego Lata. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Kleciński, a nieco dalej – Park Południowy. Ceny mieszkań w trzecim etapie Słonecznego Zakątka zaczynają się od 7222 zł za metr kwadratowy.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.