Komunikaty PR

Wywiad epidemiologiczny na nowo

2020-08-05  |  13:20
Biuro prasowe
Kontakt

Kinga Woźniakowska
W dobrym tonie. PR



kinga|prwdobrymtonie.pl| |kinga|prwdobrymtonie.pl
+48663416733
prwdobrymtonie.pl
Do pobrania Nanovo ( 0.03 MB )

Firma Nanovo, lider rynku nowoczesnych rozwiązań komunikacji cyfrowej dedykowanych do przestrzeni handlowo-usługowych, stworzyła rozwiązanie, które sprawdzi się w placówkach oświatowych, służby zdrowia, obiektach biurowych czy zakładach pracy. Nanovo Check Point pozwala w szybki sposób zrealizować wywiad epidemiologiczny, zebrać potrzebne deklaracje lub potwierdzenia, a na koniec daje możliwość złożenia własnoręcznego podpisu elektronicznego.

Nanovo Check Point to pierwsze na rynku tak kompaktowe rozwiązanie przeznaczone do zbierania wywiadów epidemiologicznych i potwierdzania ankiet za pomocą podpisu elektronicznego.

– Skupiamy się na projektowaniu i wdrożeniach rozwiązań biznesowych przydatnych organizacjom, ale też użytkownikom. Wykorzystujemy zebrane wcześniej doświadczenia i oferujemy rynkowi sprawdzone rozwiązania. Obecny globalny kryzys zdrowotny jest swoistym katalizatorem wielu różnych procesów, które zaczęły się rozwijać zanim on wybuchł. Jednym z nich jest stawianie na rozwiązania paperless. Nanovo ma ambicje usprawniać ważne procesy, być partnerem dla organizacji, które chcą odchodzić od papieru oraz cyfryzować i doskonalić operacje z wykorzystaniem technologii – mówi Dariusz Sobczak, członek zarządu Nanovo.

Nanovo Check Point ma szerokie spektrum możliwych zastosowań. Może być wykorzystane w służbie zdrowia, różnego typu gabinetach (stomatologia, fryzjer, gabinety kosmetyczne itp.), ale też w obiektach biurowych – w strefach recepcyjnych. Może być stosowane również do zbierania wywiadów epidemiologicznych w placówkach oświatowych (szkoły, przedszkola, uczelnie).

– Czerpiemy z otoczenia, w jakim żyjemy. Staramy się dzięki technologii rozwiązywać realne potrzeby. Zauważyliśmy, że proces kontroli uczniów w szkole będzie wymagał usprawnienia i to było jednym z impulsów do powstania rozwiązania. Podstawowy wywiad epidemiologiczny, realizowany w gabinecie zabiegowym, placówce medycznej, szkole, w sytuacji, kiedy jest przeprowadzany w sposób analogowy, potrafi być czasochłonny i wymaga wielu czynności. Nanovo Check Point może istotnie usprawnić ten proces – mówi Dariusz Sobczak.

Główne korzyści:

  • skrócenie czasu i zautomatyzowanie procesu zbierania oświadczenia czy realizacji wywiadu epidemiologicznego
  • eliminacja obiegu papierowego
  • automatyczny zapis dokumentów na serwerze lub skierowanie do wybranej chmury
  • szybki powrót do bazy dokumentów, złożonych ankiet
  • eliminacja konieczności utrzymywania archiwum dokumentów w postaci papierowej
  • elastyczny silnik tworzenia ankiet i wywiadów

 

Nowe rozwiązanie w ofercie Nanovo jest dostępne w dwóch wersjach: stacjonarnej i przenośnej. Wersja stacjonarna dedykowana jest do przestrzeni recepcyjnych i rejestracyjnych zaś wersja przenośna sprawdzi się jako rozwiązanie problemu kolejki lub wizyt u pacjentów i klientów.

Nanovo Check Point to trzy główne funkcje realizowane przez:

  • elastyczny silnik ankiet,
  • moduł podpisu elektronicznego,
  • moduł multimediów.

 

Moduł elektronicznej ankiety pozwala stworzyć scenariusz dopasowany do potrzeb danej organizacji i zmieniającego się otoczenia. Sprawdzone rozwiązanie podpisu elektronicznego pozwala natomiast potwierdzać oświadczenia w sposób cyfrowy, ale odzwierciedlający tradycyjny podpis na papierowym dokumencie. Każdy podpisany dokument jest zabezpieczony odpowiednim znacznikiem czasu.

W czasie gdy ekran Nanovo Check Point nie jest aktywny, istnieje możliwość wyświetlania  treści dopasowanych do kontekstu miejsca, czasu i przestrzeni. Można na nim przekazywać kluczowe komunikaty, przypominać o zasadach bezpieczeństwa lub przedstawiać inne cenne informacje. Dzięki wykorzystaniu autorskiej platformy Signio komunikacja cyfrowa za pośrednictwem rozwiązania jest zarządzana zdalnie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: W dobrym tonie. PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Neptis SA zwiększył liczbę płacących użytkowników w aplikacji Yanosik o 18 proc. Biuro prasowe
2024-07-25 | 13:20

Neptis SA zwiększył liczbę płacących użytkowników w aplikacji Yanosik o 18 proc.

Spółka technologiczna Neptis S.A., notowana na rynku NewConnect, w pierwszym półroczu 2024 r. zwiększyła liczbę użytkowników aplikacji Yanosik, czyli
IT i technologie Sekret sukcesu AVoIP? Elastyczność w wyborach
2024-07-25 | 11:00

Sekret sukcesu AVoIP? Elastyczność w wyborach

Technologie AV i protokół internetowy (IP) połączyły siły, przynosząc rewolucyjne zmiany w branży. Ta dynamiczna integracja oferuje bardziej ekonomiczne i dostępne rozwiązania,
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie firmy z szansą na zdobycie azjatyckich rynków. Mogą otrzymać wsparcie na promocję podczas Expo 2025 w Osace

W 2025 roku w japońskiej Osace odbędzie się Wystawa Światowa Expo 2025. Udział w niej, a także towarzyszących imprezie wydarzeniach i targach to dla polskich firm szansa na wzrost rozpoznawalności swoich marek za granicą, a w konsekwencji na rozwój ich potencjału eksportowego. Expo 2025 będzie się koncentrowało na innowacjach służących zrównoważonemu rozwojowi. PARP, który jest partnerem wydarzenia w Polsce, do 26 września br. czeka na wnioski firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i ekspansją na azjatyckie rynki. W ramach programu mogą one otrzymać wsparcie na udział w targach, na misje wyjazdowe i kampanie promocyjne przed i po zakończeniu Expo. Nabór finansowany jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027

Polityka

Rośnie ryzyko wybuchu epidemii w Strefie Gazy. Brakuje czystej wody, kanalizacji i toalet, a w zniszczonej enklawie wykryto polio

W Strefie Gazy brakuje praktycznie wszystkiego – od żywności i wody po podstawowe leki – ale najgorsze może dopiero nadejść – alarmuje Polska Akcja Humanitarna. – Kilka dni temu w wodzie w Strefie Gazy znaleziono polio typu 2. Ta woda jest bardzo zanieczyszczona, infrastruktura wodno-sanitarna na tym terenie tak naprawdę już nie istnieje. Na dodatek od dziewięciu miesięcy dzieci nie są szczepione, ponieważ nie ma warunków, żeby to zrobić, więc istnieje bardzo duże zagrożenie wybuchu epidemii – mówi Magdalena Foremska z PAH. W odpowiedzi na kryzys organizacja uruchomiła duże projekty pomocowe, które mają zapewnić żywność i opiekę medyczną w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

IT i technologie

Gminy potrzebują inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Eksperci widzą duże ryzyka wynikające z zaniedbań

Dane gromadzone przez jednostki samorządu terytorialnego mogą być bardzo niebezpiecznym narzędziem w rękach przestępców. Wykradzione mogą posłużyć do fałszowania tożsamości człowieka. Tymczasem poziom inwestycji w cyberbezpieczeństwo jest w gminach niski, a liczba ataków hakerskich na nie stale rośnie. Eksperci czekają na pozytywne skutki rządowego programu Cyberbezpieczny Samorząd. W jego ramach 1,5 mld zł trafi na inwestycje w poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego samorządów: zarówno na poziomie sprzętu i oprogramowania, jak i kompetencji oraz procedur.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.