Zalman LF120A3 - wentylatory LED klasy premium
Zalman LF120A3 to seria wentylatorów, która przyciąga uwagę zarówno od strony wizualnej, jak i technologicznej. Producent chwali się zastosowaniem szeregu autorskich rozwiązań, które mają przełożyć się na jeszcze lepsze efekty świetlne, kulturę pracy i osiągi.
Wentylatory LF120A3 zostały wyposażone w diody HB-LED o autorskiej konstrukcji Zalmana. Mają one przełożyć się na jaśniejsze efekty świetlne we wszystkich kierunkach, zarówno w przypadku pierścienia jak i wirnika. Lepsze rozpraszanie światła ma wspomagać także smukła obudowa z elementami tłumiącymi o konstrukcji pierścieniowej. Tutaj również producent wskazuje na zastosowanie opatentowanej technologii, która obejmuje pochłanianie i rozpraszanie hałasu i wibracji na żebrach obudowy oraz silikonowych podkładkach. To wszystko ma zapewnić wysoką kulturę pracy.
Zalman LF120A3 jako pierwsze wentylatory pierścieniowe korzystają z technologii spawania ultradźwiękowego. Pozwoliło ono ograniczyć grubość obudowy i jednocześnie zwiększyć średnicę wirnika do przeszło 105 mm. Wbudowany w obramowanie system podświetlenia ARGB jest kompatybilny z płytami głównymi wspierającymi technologię Razer Chroma. Dla tych, którzy nie dysponują odpowiednim modelem, producent przygotował kontroler Z-Sync. Jest on kompatybilny z każdą platformą z gniazdami USB i pozwala na podłączenie i
zarządzanie maksymalnie ośmioma wentylatorami. Wentylatory Zalman LF120A3 mają regulację obrotów PWM i łożyska EBR, które mają zapewniać niemal bezgłośną pracę oraz wysoką trwałość. Producent deklaruje emisję hałasu na poziomie ok. 25 dB(A), a więc zdecydowanie niższym niż szumy tła w typowym domu czy na cichej ulicy bez ruchu. Z kolei żywotność ma przekraczać pięćdziesiąt tysięcy godzin, a więc ponad pięć lat ciągłej pracy przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Wentylatory Zalman LF120A3 wraz z modułem Z-Sync wyceniono na ok. 199 zł.
Dane techniczne:
Wentylator:
- model: LF120A3
- wymiary: 120 x 120 x 26 mm
- waga: 110 g
- łożyskowanie: EBR
- prędkość obrotowa: 800 - 1300 obr./min. (+/-10%)
- przepływ powietrza: do 73 m 3 /h
- poziom hałasu: maks. 25 dB (+/-10%)
- żywotność: do 50000 godzin
- złącza: 4-pinowe (PWM), 3-pinowe ARGB
Moduł Z-Sync:
- wymiary: 79 x 79 x 12 mm
- waga: 48 g
- napięcie zasilania: 5 V
- liczba obsługiwanych kanałów RGB: 8
- interfejs: USB (przejściówka ze złącza mini-USB na USB 2.0 na płycie głównej w zestawie)

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier
Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Polityka
J. Scheuring-Wielgus: Napięcia geopolityczne wymagają silniejszego zjednoczenia państw Europy. To lekcja z II wojny światowej

Parlament Europejski podczas specjalnej sesji w Strasburgu uczcił 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. – Jesteśmy zdeterminowani, by stanąć razem i powiedzieć jasno i stanowczo: nigdy więcej – podkreśliła przewodnicząca PE Roberta Metsola. Zarówno kombatanci, których obecność uświetniła uroczystość, jak i europosłowie podkreślali, że projekt utworzenia europejskiej wspólnoty był odpowiedzią na ówczesne zagrożenia dla pokoju, o który nieustannie trzeba wspólnie dbać.
Ochrona środowiska
Budownictwo modułowe coraz popularniejsze w samorządach. Teraz rozwój sektora jest napędzany przez KPO

Rozwój budownictwa modułowego jest coraz bardziej zauważalny w inwestycjach samorządowych. Wpływa na to przede wszystkim szybsze tempo prowadzonych prac w porównaniu z tymi, w których wykorzystywane są tradycyjne technologie budowlane. Istotną kwestią jest również spełnianie warunków środowiskowych, w tym wysoka efektywność energetyczna budynków, która ma wpływ na możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Samorządowcy mają już niewiele czasu na finalizację dotowanych inwestycji. Termin upływa 31 sierpnia 2026 roku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.