Zalman Z-Holder - solidny, przenośny, luksusowy uchwyt na słuchawki i nie tylko

Zalman Z-Holder to propozycja dla posiadaczy PC, jak również stalowych szafek czy biurek, którzy szukają funkcjonalnego uchwytu np. na headset. I oto jest - przenośny, aluminiowy Z-Holder. Wykończony tak, by nawet nie drasnąć metalowych tworzyw, ma “przyspawać się” tam, gdzie jest potrzebny. Bez wiercenia, bez problemu.
Zalman Z-Holder to uchwyt, który ma bez trudu utrzymać nawet ogromne headsety, przewody jak również inne akcesoria. Producent deklaruje, że jest on w stanie udźwignąć nawet 1,8 kilograma. Oczywiście, o ile jest poprawnie zamontowany. Z tym jednakże nie powinno być problemu. Wykonany z aluminium 6061 i stali holder ma wbudowany magnes, który pozwala “przyspawać” go do metalowej obudowy PC, industrialnego biurka czy szafki.
Jednocześnie projektanci wkomponowali w konstrukcję gumowe pady, które mają zapobiegać przypadkowym zarysowaniom stykających się powierzchni. Posiadacze drewnianych czy szklanych powierzchni również nie zostali pozostawieni na lodzie. Zalman Z-Holder jest dostarczany w komplecie z metalową płytką, którą można przykleić w dowolnym miejscu. Trwałe wiązanie ma tu zapewnić taśma 3M znajdująca się na jej rewersie.
Prezentowany uchwyt Zalman Z-Holder jest składany. Mobilni użytkownicy mogą więc mieć go zawsze przy sobie. Całość zajmuje wówczas 84 x 25 x 13,3 milimetra, a więc mniej niż niejedna kompaktowa myszka. Jednocześnie waga na poziomie 67,3 grama nie powinna dla nikogo stanowić wyzwania.
Zalman Z-Holder został wyceniony na ok. 60 zł

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.