Komunikaty PR

Jak lekko i szczęśliwie żyć?

2024-06-14  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Poławska
Agencja Face It

ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
m.polawska|agencjafaceit.pl| |m.polawska|agencjafaceit.pl
+22 241 12 36
https://agencjafaceit.pl/

Wszyscy chcemy być szczęśliwsi, czuć się kochani, kochać i spełniać się we wszystkich rolach. Często, z niewytłumaczalnych powodów, nam się to nie udaje. Z całych sił staramy się postępować właściwie i dobrze, ale nie przekłada się to na rezultaty, których chcemy.  Wtedy zaczynamy myśleć, że posiadanie szczęśliwego i lekkiego życia to kwestia urodzenia, pochodzenia, lub przypadku. A dlaczego nie uwieżyć, że szczęśliwe i lekkie życie może być świadomym wyborem?

Jak wybrać szczęśliwe życie i co wspólnego ma z tym świadomość, mówi Kamila Dolota, certyfikowany facylitator Access Consciousness®. – Świadomość, to gotowość podążania za tym, co “ja wiem”. W obecnych czasach edukacji, wychowania i społecznych norm postępowania “wiedzenie, że ja coś wiem” nie jest honorowane, bo najczęściej ktoś mówi nam jak powinniśmy postąpić. Pielęgnowanie i rozwijanie wiedzy, którą nosimy w sobie nie jest powszechne i dużo łatwiej, a także bezpieczniej jest nam powiedzieć: “nie wiem”. Podążanie za swoją prawdą przynosi szczęśliwe życie, bo jest to życie w zgodzie ze sobą. W Access Consciousness®, istnieje wiele narzędzi, które ułatwiają dostęp do swojej świadomości i „wiedzenia”. Jednym z nich jest zabieg Access Bars®, który “odgruzowuje” nas spod stosu narzuconych na nas definicji, zasad, norm, osądów i nakazów, a w efekcie odkrywa nasze czyste “wiedzenie”. Ale po co nam “wiedzenie”?

– Każdy z nas ma swój indywidualny sposób, współdziałania z możliwościami. Na przykład, dwie osoby, które wybiorą tą samą możliwość uzyskają zupełnie inne rezultaty. Narzędzia Access Consciousness® asystują nas w tym, abyśmy wiedzieli, z którymi wyborami i możliwościami możemy stworzyć najlepsze, lekkie i szczęśliwe życie” – mówi Katarzyna Przyszewska, certyfikowany praktyk i facylitator Access Bars®.

Kolejnym aspektem szczęśliwego, spełnionego życia jest posiadanie “pełni siebie” w każdej sytuacj,i bez względu na to, czy mamy do czynienia z jedną, wieloma osobami, a może nawet ogromną publicznością. Pełnia siebie, to dostrojenie siebie do unikalnej mocy, potencjału i charyzmy. Jak w autentyczny sposób być pełnią siebie pokazują praktyczne warsztaty Right Voice For You. Uczą one, jak mieć całkowitą łatwość w byciu widzianym, słyszanym, a jednocześnie usłyszanym i zrozumianym. Są to fundamentalne elementy tworzenia wielkiego życia, projektów i przekazu.

Jeżeli lekkie, szczęśliwe i spełnione życie jest tym, czego szukasz, to narzędzia Access Consciousness® i Right Voice For You pokażą ci, jak w niepowtarzalny - bo twój - sposób, możesz je tworzyć dużo łatwiej i wspanialej, niż kiedykolwiek myślałeś, że jest to możliwe.

 

Kamila Dolota – specjalista budowania łatwej komunikacji, certyfikowany facylitator Access Consciousness®. w 2009 r. sprowadziła do Polski unikalne narzędzia pracy ze świadomością metodą Access Consciousness®. Jest jedynym w Polsce oraz jednym z kilku na świecie ekspertem prowadzącym warsztaty Right Voice for You, które dostarczają pragmatyczny zestaw narzędzi do łatwej komunikacji i zaistnienia przed każdą publicznością.

Katarzyna Przyszewska – specjalista od uwalniania stresu, od 2015 r. certyfikowany praktyk i facylitator Access Bars® -znanego na całym świecie zabiegu uwalniającego stres. Facylitator odmładzającego zabiegu Access Facelift® oraz szeregu zabiegów pracy z ciałem metodą Access Body Process®. Posługuje się wieloma technikami i metodami do osiągania dobrostanu i spełnienia w życiu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Agencja Face It
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia „Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję Biuro prasowe
2025-04-22 | 13:00

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Z okazji Dnia Ziemi marka SodaStream przypomina, że zmiana może zacząć się od jednej decyzji – i jednej butelki wielorazowej. Nowa kampania „Zamień jednorazowe butelki na
Styl życia Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta
2025-02-27 | 15:00

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Lagardère Travel Retail w Polsce rozpoczyna ekspansję sieci Costa Coffee w nowym modelu biznesowym. Pierwsza kawiarnia działająca na zasadach franczyzy została uruchomiona
Styl życia Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
2025-02-19 | 13:30

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania

Pokolenie Z wkroczyło na rynek pracy, wnosząc na niego świeżą energię, pomysły i… oczekiwania. A te determinują podejście pracodawców do szeroko pojętego zarządzania

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.