Nowe centra Medicover Stomatologia w Mławie, Ostródzie i Olsztynie
Pandemia COVID-19 negatywnie wpłynęła na branżę stomatologiczną, jednak od II połowy 2020 r. zauważany jest istotny wzrost liczby wizyt dentystycznych. Wynika on nie tylko z konieczności leczenia dolegliwości bólowych po stronie wielu pacjentów, ale i ich rosnącej świadomości na temat wysokiego standardu higieny i bezpieczeństwa nowoczesnych placówek stomatologicznych. Mimo trudnej sytuacji w branży, Medicover Stomatologia konsekwentnie rozwija własny ekosystem stomatologiczny, kreując nowy standard usług dentystycznych w wielu miejscach na mapie Polski.
Tylko w grudniu do sieci dołączyło pięć centrów: dwa centra stomatologiczne w Mławie i Ostródzie (Centrum Uśmiechu) oraz trzy w Olsztynie (Kraina Zdrowego Uśmiechu). Gabinety oferują pełen zakres usług: od stomatologii zachowawczej i endodoncji, przez protetykę i ortodoncję, aż po implantologię oraz medycynę estetyczną. Dołączając do portfolio Medicover Stomatologia zyskują szansę umocnienia swej pozycji na rynku oraz sukcesywnego samodoskonalenia się, korzystając z know-how innowatora branży. Otrzymują taką możliwość, gdyż oprócz zachowania wysokiego standardu usług, podzielają ambicję Medicover do zmieniania dentystyki w Polsce.
– Rozpoczynając współpracę z nowymi klinikami, zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko profesjonalizm wykonywanych usług, ale także chęć rozwoju i wytyczania nowych szlaków w branży stomatologicznej. Partnerska współpraca z nowymi klinikami doskonale to odzwierciedla – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.
– Kraina Zdrowego Uśmiechu to bardzo znana i ceniona marka dentystyczna w Olsztynie. Tworzy ją kilkunastu lekarzy, więc mamy bardzo bogaty wachlarz wiedzy i doświadczenia. Od lat leczymy zgodnie z filozofią kompleksowego podejścia do pacjenta, gdzie na różnym etapie leczenia trafia on pod opiekę ekspertów w danej dziedzinie. Bardzo cieszymy się, że na konkurencyjnym rynku stomatologii w naszym regionie Medicover dostrzegł nas i zdecydował się postawić na rozwój razem z nami. To duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy – komentuje Marek Dornowski, pomysłodawca i współzałożyciel sieci placówek stomatologicznych Kraina Zdrowego Uśmiechu w Olsztynie.
– W oparciu o najnowszą wiedzę, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie. Dbamy o to, aby zawsze czuli się oni bezpiecznie i jak najbardziej komfortowo. Wyznawane przez nas wartości i sposoby działania wpisują się w kierunek obrany przez Medicover Stomatologia, co daje nam dodatkową radość i pozwala bardzo optymistycznie oceniać perspektywy rozwoju klinik i umacniania ich pozytywnego wizerunku w oczach coraz bardziej wymagających, dbających o swoje zdrowie pacjentów – dodaje lek. stom. Anna Goszczycka, założycielka kliniki Centrum Uśmiechu z oddziałami w Mławie i Ostródzie.
Medicover Stomatologia równolegle do akwizycji stawia na rozwój własnych centrów stomatologicznych, które w założeniu wymykają się standardowym definicjom tego typu obiektów. Przykładem jest inaugurowane w listopadzie 2020 r. centrum stomatologiczne przy Placu Konstytucji w Warszawie. Miejsce to zapewnia pacjentom holistyczne podejście, innowacyjne, autorskie programy leczenia koordynowane przez wysokiej klasy specjalistów, ale nie tylko. Kultową, prestiżową lokalizację dopełnia wysmakowana aranżacja wnętrza autorstwa biura architektonicznego Piotrowscy Design. Przestrzeń utrzymana jest w eleganckim stylu art déco, co potęguje pozytywne doznania pacjentów, którzy w oczekiwaniu na zabieg, mają szansę na relaks w klimatycznej atmosferze.
– Rozwój naszej sieci jest wynikiem konsekwencji w realizowaniu strategii, w której to pacjenci
są zawsze w centrum uwagi. Chcemy, aby wspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych pacjentów, we wszystkich lokalizacjach, był wysoki poziom usług dentystycznych, zarówno w wymiarze stricte medycznym, jak i w wymiarze pozytywnego „doświadczenia” pacjenta. Jesteśmy przekonani, że obrany przez nas kierunek na trwałe zmieni dotychczasowe postrzeganie dentystyki w naszym kraju – podsumowuje Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

Cena zaniedbania – ile naprawdę kosztuje brak skutecznej terapii ran?

Neurologiczne choroby rzadkie w Lublinie leczą modelowo

Biznes z misją. Diagnostyka podsumowała działania w obszarze ESG
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Parlament Europejski przeciwny centralizacji polityki spójności w UE. Apeluje o jej większą elastyczność
Parlament Europejski sprzeciwia się pomysłowi centralizacji zarządzania polityką spójności w Unii Europejskiej. W maju br. większością głosów przyjął sprawozdanie na temat spójności gospodarczej i społecznej i jej przyszłości po 2027 roku. Zdecydowana większość grup politycznych jest za decentralizacją modelu polityki spójności, mówiąc stanowcze „nie” ograniczeniu roli władz regionalnych i lokalnych. Jednocześnie wskazuje na potrzebę uelastyczniania tej głównej polityki inwestycyjnej tak, by sprawnie można było reagować na ewentualne kryzysy i nowe wyzwania.
Bankowość
Globalny sektor finansowy mocniej otwiera się na blockchain. Nowe regulacje likwidują kolejne bariery na rynku

Coraz więcej banków i instytucji finansowych inwestuje w technologię blockchain. To przede wszystkim szansa na zwiększenie bezpieczeństwa transakcji, ich prywatności, ale też nowe możliwości weryfikacji tożsamości oraz przechowywania wartości. Jedną z najbardziej zaawansowanych platform opartych na technologii blockchain jest Ethereum – zdecentralizowany system umożliwiający tworzenie i wykonywanie smartkontraktów oraz aplikacji rozproszonych. O ile klasyczne łańcuchy bloków pełnią funkcję zdecentralizowanego rejestru transakcji, o tyle Ethereum wprowadza warstwę logiki wykonawczej, czyniąc z blockchaina uniwersalną platformę kontraktów samowykonalnych i aplikacji rozproszonych.
Konsument
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi. Niesłusznie mylone są z nielegalnymi w Polsce snusami

Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.