151 nowych mieszkań w ofercie gdyńskiej inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy
Kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe zaprojektowane w dwóch 4-kondygnacyjnych budynkach trafiły do oferty projektu Murapol Nadmorskie Tarasy, realizowanego przez Grupę Murapol przy ul. Śmidowicza w Gdyni. Zaoferowane mieszkania wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home pozwalającą m.in. na zdalne sterowanie mediami.
Wprowadzone do sprzedaży lokale stanowią część „projektu1000”, w ramach którego Grupa Murapol uruchomiła komercjalizację jednocześnie ponad tysiąca mieszkań w sześciu miastach w Polsce.
Najnowszy etap inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy obejmuje 151 mieszkań w najpopularniejszych układach i metrażach, od 26 do 59 mkw., zaprojektowanych w dwóch niewysokich budynkach. Dla poszukujących większych powierzchni przewidziana została możliwość łączenia lokali. Wszystkie mieszkania na parterze wyposażone zostaną w ogródki, dzięki którym mieszkańcy zyskają dodatkową przestrzeń do wypoczynku, a mieszkania na wyższych kondygnacjach w komfortowe balkony. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach zaplanowano 182 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz parkingi na terenie wokół budynków. Teren osiedla zostanie zagospodarowany specjalnie dobraną zielenią oraz elementami małej architektury.
Klienci nabywający aktualnie zaoferowane lokale będą mieli możliwość zamontowania w nich systemu Murapol Appartme, umożliwiającego zdalne sterowanie za pomocą smartfonu oraz tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą, a także roletami wewnętrznymi. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon. Wprowadzone do sprzedaży lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze w mieszkaniu przed smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami i bakteriami, zapewniając jednocześnie doskonałą przepuszczalność powietrza.
- Według statystyk JLL, firmy analizującej sytuację w branży nieruchomości, Trójmiasto stanowi obecnie czwarty największy rynek mieszkaniowy w Polsce. Rocznie jest tu sprzedawanych ok. 8,5 tys. lokali. Z naszych obserwacji wynika, że osoby poszukujące nowych mieszkań szczególnie cenią sobie inwestycje zlokalizowane z pobliżu terenów zielonych i miejsc rekreacji oraz dogodnie skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami. Te wszystkie kryteria spełnia projekt Murapol Nadmorskie Tarasy, którego już kolejny etap stawiamy do dyspozycji klientów - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.
Murapol Nadmorskie Tarasy to pierwszy projekt Spółki realizowany w Gdyni. Dotychczas w ramach tej inwestycji, poza aktualnie wprowadzoną do sprzedaży pulą, Murapol zaoferował 428 mieszkań, z czego pierwszy budynek z 81 lokalami otrzymał już decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Docelowo inwestycja obejmie 8 budynków, w których wymarzone M znajdzie około 2,1 tys. mieszkańców.
Osiedle powstaje w nadmorskiej i zielonej okolicy Oksywie, zaledwie 2 km od morza, w sąsiedztwie lasu, przy jednoczesnej bogatej infrastrukturze i dobrym dojeździe do centrum oraz pozostałych miast aglomeracji zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, dzięki trasie szybkiego ruchu im. E. Kwiatkowskiego zapewniającej dogodne połączenie z obwodnicą Trójmiasta.

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.