1-litrowe butelki od Żywiec Zdrój – wygodny format wody gazowanej i niegazowanej
Żywiec Zdrój wprowadził do swojej szerokiej oferty 1-litrowe butelki dla wody niegazowanej oraz Mocnego Gazu, intensywnie gazowanej wersji wody źródlanej marki. Ze względu na swój wygodny kształt i pojemność, to praktyczne rozwiązanie dla osób aktywnych, żyjących w biegu, które rozumieją potrzebę regularnego nawodnienia i orzeźwienia niezależnie od pory dnia i sytuacji. Produkty dostępne są w szerokiej dystrybucji od stycznia br.
Dawka nawodnienia, która zmieści się w torebce czy plecaku
Jednolitrowe butelki wody źródlanej Żywiec Zdrój to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ulubioną wodę zawsze przy sobie. Poręczny format bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku, dzięki czemu każdy jeszcze lepiej będzie mógł zadbać o nawodnienie swojego organizmu i dostarczenie zrównoważonej kompozycji mineralnej. Konsumenci spragnieni orzeźwienia mogą sięgnąć po jednolitrowy, gazowany wariant wody – Żywiec Zdrój Mocny Gaz charakteryzujący się wysokim poziomem nagazowania.
- Cieszymy się, że stale poszerzając naszą ofertę produktową, realnie odpowiadamy na potrzeby naszych konsumentów. 1-litrowe formaty to doskonały wybór dla osób, które dbają o prawidłowe nawodnienie organizmu w ciągu dnia. Poręczny kształt butelki pozwoli konsumentom zabrać ulubioną wodę ze sobą, wychodząc z domu. Co ważne, w Żywiec Zdrój jesteśmy od zawsze po stronie natury, dlatego wszystkie nasze butelki nadają się w 100% do recyklingu. Warto przy tej okazji przypomnieć, że pusta butelka powinna zawsze trafiać do żółtego kosza, by móc otrzymać kolejne życie - komentuje Dawid Borowiec, Dyrektor Marketingu w Żywiec Zdrój.
Z myślą o drugim życiu opakowań
Żywiec Zdrój od lat odpowiedzialnie podchodzi do kwestii wprowadzanych na rynek opakowań, a jednym z kluczowych działań marki w tym zakresie jest oferowanie konsumentom formatów wykonanych w całości z plastiku z recyklingu. Jesienią 2020 roku marka przedstawiła pierwszy produkt w 1-litrowym formacie – wodę niegazowaną w butelce, która powstała w całości z powtórnie przetworzonego plastiku. Był to kolejny produkt w opakowaniu wykonanym w 100% z rPET, po 5-litrowej butelce wody niegazowanej oraz Żywiec Zdrój Essence.
Wody Żywiec Zdrój Mocny Gaz oraz niegazowana w formacie 1litrowym w standardowym opakowaniu PET, dostępne są od stycznia br. w szerokiej dystrybucji. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 1,89 zł.

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Prace nad unijnym budżetem po 2027 roku nabierają tempa. Projekt ma być gotowy w lipcu
W Parlamencie Europejskim głosowanie nad sprawozdaniem dotyczącym wieloletniego budżetu UE na lata 2028–2034. Uwzględnia ono stanowisko PE ws. priorytetów na kolejną perspektywę finansową, ale też struktury i zasobów budżetu. Priorytetem ma być m.in. kwestia obronności ze względu na globalne napięcia geopolityczne i wojnę w Ukrainie. Zdaniem europosła PiS w pracach nad wieloletnimi ramami finansowymi brakuje rzetelnej debaty o źródłach finansowania planowanych wydatków i konieczności szukania oszczędności. Obawia się przy tym niekorzystnych zmian w polityce spójności i polityce rolnej.
Handel
Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić

Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.
Prawo
PE pracuje nad zmianą rozliczania redukcji emisji CO2 dla nowych aut. Producenci mogą uniknąć wysokich kar

Na wtorkowym posiedzeniu Parlamentu Europejskiego posłowie zgodzili się w trybie pilnym procedować kwestię zmiany dotyczącej redukcji emisji CO2 dla nowych aut osobowych i dostawczych. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się w czwartek 8 maja. Dzięki zmianie podejścia do obowiązku corocznej redukcji dwutlenku węgla producenci samochodów mogą uniknąć grożących im kar, które pewnie przełożyłyby się na wzrost cen dla klienta końcowego oraz na dalsze pogorszenie kondycji branży.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.