Akredo - broker kredytowy online
Popularny broker finansowy Akredo powraca na rynek dzięki współpracy Loando Group - jednego z liderów pośrednictwa finansowego online i szwedzkiego Clar Group. Nowa platforma umożliwia klientom wygodny dostęp do wszystkich wnikliwie przeanalizowanych ofert konsolidacji zaciągniętych kredytów lub uzyskania zupełnie nowego kredytu gotówkowego na najlepszych warunkach.
Kilka prostych kroków do kredytu
Fintech Akredo przy współpracy szwedzkich i polskich przedsiębiorców po raz pierwszy na polskim rynku pojawił się w 2014 roku. Teraz, po ponad roku prac, Loando Group x Clar Group przychodzą do nas z nową aplikacją internetową służącą do porównania i zaciągnięcia pożyczki gotówkowej lub kredytu w kilku prostych krokach.
Akredo umożliwia klientom wygodny dostęp do wnikliwie przeanalizowanych ofert kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, a nawet pożyczek pozabankowych. Korzystając z usług nowego serwisu, za sprawą jednego, prostego wniosku klienci mają możliwość przejrzenia ofert dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.
Wszystkie formalności odbywają się online w ramach zautomatyzowanych procesów, przeprowadzany w czasie rzeczywistym. Klient nie musi czekać na decyzję kilka dni - składa wniosek o ofertę i otrzymuje ją po kilku minutach.
Serwis kredytowy na miarę naszych czasów
Za pośrednictwem serwisu online Akredo dostarcza treści oraz narzędzia, których celem jest pomoc w zrozumieniu skomplikowanych procesów finansowych i dostarczenie wiedzy z różnych dziedzin, które zwiększą świadomość kredytową Polaków.
Akredo zawsze stoi po stronie swojego klienta na linii kredytobiorca – kredytodawca. Pomoże w świadomym wyborze najlepszej finansowo oferty kredytu, przeprowadzi przez niezrozumiałe procedury bankowe, wytłumaczy umowy i rozjaśni wątpliwości dotyczące finalnych kosztów kredytu.
Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie. Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków. Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie środków na wymarzony cel. - komentuje Łukasz Fryca, główny ekspert serwisu Akredo.pl.
Platforma bazuje na nowatorskich rozwiązaniach - jest przejrzysta i funkcjonalna zarówno w wersji mobilnej, jak i na tradycyjnych przeglądarkach.

Pożyczki bez zaświadczeń i formalności – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają tę formę finansowania?
Walletto Fintech Poland i rozwój polskiego ekosystemu fintech

Obawiasz się bessy na giełdzie? Sprawdź, co łączy największe krachy w historii
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.