Komunikaty PR

Aruba i Kylos łączą siły by umożliwić prostą i szybką migrację do chmury

2020-06-18  |  10:00

Aruba Cloud posiada wieloletnie doświadczanie w zakresie dostarczania usług opartych na chmurze, takich jak IaaS i PaaS, oraz niezawodną infrastrukturę. Dzięki partnerstwu z Kylos, który jest ekspertem w tworzeniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości firm dowolnej wielkości, chmura Aruby będzie mogła jeszcze prościej i skuteczniej wspierać polskich przedsiębiorców. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na wsparcie ekspertów, którzy pomogą im w migracji i zaprojektowaniu architektury ich własnej chmury. 

Jako Kylos dysponujemy zespołem ekspertów, który pomaga zrozumieć indywidualne potrzeby konkretnych firm. – mówi Damian Szewczyk CEO i współwłaściciel firmy Kylos – Dzięki doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań chmurowych „szytych na miarę” jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które idealnie wpasują się do ich biznesu. Klienci z kolei mają szansę zapoznać się z konkretnymi usługami jakie jesteśmy w stanie im zagwarantować, a także zobaczyć korzyści płynące z ich wdrożenia. Współpraca z Arubą pozwala nam na oferowanie jeszcze szerszego wachlarza usług w konkurencyjnej cenie. Dodatkowo wpisuje się to w rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania multicloud oraz dostawców z Europy. Aruba Cloud idealnie pasuje do tego profilu. 

Kylos w ramach swoich usług proponuje m.in. przygotowanie planu migracji, audyty bezpieczeństwa, optymalizację kosztową infrastruktury, a także wdrażanie usług w chmurze takich jak Backup as a Service i Disaster Recovery as a Service. Od teraz klienci będą mogli skorzystać z wymienionych usług w oparciu o chmurę Aruba, dzięki czemu prócz niezawodności będą mogli liczyć na atrakcyjną cenowo ofertę. 

Aruba Cloud dysponuje siecią centrów danych, gwarantujących najwyższe standardy usług, w tym zgodne z najwyższymi normami ANSI/TIA-942. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować użytkownikom nieprzerwany dostęp do usług, a także praktycznie dowolną pamięć i moc obliczeniową konieczną w działalności jej klientów. 

Jak wynika z tegorocznych badań, przeprowadzonych przez Aruba Cloud, jednym z czynników który mógłby zachęcić przedsiębiorców do  migracji do środowiska chmurowego jest odpowiednie wsparcie kompetencyjne ze strony ekspertów. Dzięki szerokiej wiedzy partnerów z firmy Kylos klienci, którzy nie zdawali sobie do tej pory z korzyści wynikających z przejścia do chmury będą mogli na konkretnych przykładach zobaczyć jak przełoży się to na rozwój ich biznesu. 

Zdaniem Marcina Zmaczyńskiego, Head od Marketing CEE w Aruba Cloud cyfrowa transformacja to konieczność dla firm, które chcą zachować konkurencyjność na globalizującym się rynku – Wiele firm już korzysta z chmury, chociażby poprzez oprogramowanie Software as a Service, teraz pora na wykorzystanie tego potencjału w innych obszarach działalności. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. By tego dokonać potrzebne jest zbudowanie zaufania, opartego na rzetelnej wiedzy. Mamy nadzieję, że dzięki renomie i jakości naszych usług oraz ekspertyzie partnerów z Kylos uda nam się zbudować zaufanie do tej technologii, a w ten sposób budować konkurencyjność polskiej gospodarki. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.