Ashu Singhal nowym Chief Product Officerem we FREENOW
Ashu Singhal został nowym dyrektorem ds. produktu (Chief Product Officer) we FREENOW, europejskiej aplikacji mobilności miejskiej. Zastąpił on na tym stanowisku Jamesa Brooke'a, który zdecydował się opuścić firmę z powodów prywatnych.
Dzięki ponad 18-letniemu doświadczeniu zdobytemu na różnych rynkach, takich jak Indie i Azja Południowo-Wschodnia, Ashu Singhal może pochwalić się szerokimi umiejętnościami w zarządzaniu technologiami konsumenckimi. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w zakresie inżynierii i produktów w firmach związanych z mobilnością i technologią, w tym Grab, Ola, Zoomcar i Walmartlabs. Jego wykształcenie akademickie obejmują Executive Leadership Program w Harvard Business School oraz MBA w Indian Institute of Management.
Jako nowy CPO, Singhal będzie kierował procesami produktowymi FREENOW, aby dalej rozwijać platformę jako superaplikację mobilności miejskiej w całej Europie. Jego aspiracją jest stworzenie najbardziej zorientowanej na klienta środowiska produktowego w ramach FREENOW, zapewniającego wyjątkowe rozwiązania zarówno dla pasażerów, klientów biznesowych, kierowców taksówek i PHV, operatorów flot, związków taksówkarskich, jak i partnerów w zakresie multimobilności.
FREENOW zdobył znaczącą pozycję na europejskim rynku mobilności miejskiej. Moim głównym celem będzie jej dalsze wzmacnianie poprzez tworzenie rozwiązań produktowych, które odpowiedzą na rzeczywiste wyzwania związane z przemieszczaniem się. Chcę, aby FREENOW było pierwszym wyborem dla osób przemieszczających się w dużych miastach na całym kontynencie - mówi Ashu Singhal, CPO FREENOW.
Ashu wnosi nieocenione doświadczenie w integrowaniu produktów technologicznych, co przekłada się osiąganie wyznaczonych celów biznesowych. Jego wizja i umiejętności umożliwią nam dalsze strategiczne działania jako wiodącej europejskiej platformy mobilności miejskiej, której założeniem jest zapewnienie mieszkańcom dużych miast dostępu do licznych środków transportu - podsumowuje Thomas Zimmermann, CEO FREENOW.

Mercer Total Remuneration Survey (TRS) – kluczowe wnioski i obserwacje

Dyskusje o pokoleniu Z na rynku pracy, Women on boards i migracjach. Zakończyło się EFNI Wiosna w Warszawie

Zaskocz swoich pracowników: 500 zł na karcie Pluxee, które działa jak 560 zł!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.