Komunikaty PR

Aurec Home laureatem Symbolu Nowoczesnego Budownictwa 2024

2024-12-22  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Agata Zambrzycka
Aurec Home Holding Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 111A
02-231 Warszawa
press|aurechome.com| |press|aurechome.com
696 847 743
www.aurechome.pl

Aurec Home został uhonorowany prestiżową nagrodą Symbol 2024 w kategorii Symbol Nowoczesnego Budownictwa. To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla zaangażowanie dewelopera w realizację projektów zgodnych z zasadami ESG oraz innowacyjne podejście do projektowania i budowy osiedli przyszłości.

Symbol 2024 – wyznaczanie trendów przyszłości

22 listopada 2024 roku w zabytkowych wnętrzach pięciogwiazdkowego hotelu Monopol w Katowicach odbyła się uroczysta Gala Finałowa programu Symbol 2024. Nagroda ta jest przyznawana organizacjom wyróżniającym się innowacyjnością, skutecznym zarządzaniem oraz zdolnością do łączenia świata biznesu, nauki i społeczności lokalnych. Tegoroczna edycja zgromadziła blisko 60 laureatów reprezentujących różnorodne branże, które wyznaczają nowe standardy w swoich dziedzinach.

W gronie laureatów znalazł się deweloper Aurec Home, który po raz czwarty zdobył wyróżnienie w kategorii Symbol Nowoczesnego Budownictwa za innowacyjne podejście do tworzenia komfortowych przestrzeni mieszkaniowych.

– Innowacyjność to dla nasza filozofia, którą wdrażamy w każdym projekcie. Tworzymy nie tylko budynki, lecz także całe kreatywne przestrzenie, które podnoszą komfort życia mieszkańców. Każdy projekt opieramy na zrównoważonych technologiach przyjaznych środowisku. Cieszymy się, że doceniają nas nie tylko klienci, którzy chętnie inwestują w komfortowe mieszkania, ale także grono tak wybitnych ekspertów branżowych. Nagroda Symbol 2024 to dla nas ogromne wyróżnienie oraz motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów w branży budowlanej – komentuje Agata Zambrzycka, dyrektorka ds. sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Debaty o innowacjach i zrównoważonym rozwoju

Podczas gali finałowej uczestnicy mieli okazję wziąć udział w trzech panelach dyskusyjnych, które poruszały kluczowe tematy:

Innowacje 4.0 – transfer osiągnięć naukowych na rynek oraz rola sztucznej inteligencji w transformacji gospodarki.

Transformacja energetyczna i ESG – wyzwania związane z raportowaniem niefinansowym oraz zrównoważonym rozwojem.

ESG w praktyce – integracja firm z lokalnymi społecznościami oraz ich wpływ na rozwój działań prospołecznych i proekologicznych.

Aurec Home – lider innowacji i zrównoważonego rozwoju

Aurec Home wszystkie inwestycje realizuje zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju. Osiedla mieszkalne tworzone przez dewelopera zawierają charakterystyczne rozwiązania m.in.: odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, prywatne siłownie, strefy relaksu, oczka wodne, fontanny czy place zabaw dla dzieci, które zwiększają komfort życia mieszkańców. Obecnie Aurec Home prowadzi sprzedaż mieszkań w dwóch wyjątkowych inwestycjach: Fabrica Ursus i Miasteczko Jutrzenki. Fabrica Ursus zachwyca unikalnym industrialnym klimatem, harmonijnie łącząc historyczne elementy dawnej fabryki Ursus z nowoczesną architekturą. Natomiast Miasteczko Jutrzenki oferuje liczne tereny zielone i szeroką gamę udogodnień dla młodych ludzi i rodzin.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Aurec Home Holding Sp. z o.o.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego? Biuro prasowe
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że
Nieruchomości Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
2025-01-30 | 06:00

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Obniżki cen ofertowych mieszkań w najbliższych miesiącach prognozuje 58 proc. przedstawicieli biur nieruchomości. W przypadku domów w taki scenariusz wierzy prawie 50 proc.
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Szkolenie Online IMM

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.

Prawo

Rzecznik MŚP: Obniżenie składki zdrowotnej to nie jest szczyt marzeń. Ideałem byłby powrót do tego, co było przed Polskim Ładem

Podczas najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 i 24 kwietnia, Senat ma się zająć ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zakłada ona korzystne zmiany w składkach zdrowotnych płaconych przez przedsiębiorców. Rzecznik MŚP apeluje do izby wyższej i prezydenta o przyjęcie i podpisanie nowych przepisów. Pojawiają się jednak głosy, że uprzywilejowują one właścicieli firm względem pracowników, a ponadto nie podlegały uzgodnieniom, konsultacjom i opiniowaniu.

Handel

Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.