Komunikaty PR

Aktywny Start z Getin Bankiem

2021-04-13  |  10:20

Getin Bank ruszył z promocją Aktywny Start skierowaną do nowych klientów banku, którzy otworzą Konto Proste Zasady. Promocja potrwa do końca czerwca 2021 r. lub do momentu zarejestrowania 2 500 uczestników. Na nowych klientów czekają atrakcyjne nagrody – karta podarunkowa na zakupy na Allegro lub bon na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl. 

 

W promocji Aktywny Start może wziąć udział każdy, kto przez ostatni rok nie posiadał konta osobistego w Getin Noble Banku i założy je w czasie trwania promocji. Nagrodą będzie karta podarunkowa na zakupy na Allegro o wartości 50 złotych wydawana jednorazowo po trzech miesiącach od spełnienia warunków promocji lub bon na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl o wartości 15 złotych wydawany po każdym miesiącu spełniania warunków promocji (maksymalnie pięć bonów przez pięć kolejnych miesięcy). Rodzaj nagrody wybiera sam klient zaznaczając w czasie rejestracji odpowiednią opcję. 

 

Zasady udziału w promocji Aktywny Start są bardzo łatwe: wystarczy otworzyć Konto Proste Zasady, wypełnić formularz rejestracyjny, wyrazić zgody marketingowe, a następnie wybrać nagrodę. Jeśli  klient chce otrzymać kartę podarunkową na zakupy na Allegro to przez kolejne trzy miesiące od otwarcia konta powinien przelewać na nie wynagrodzenie w wysokości minimum 2 000 złotych i  dokonać pięciu transakcji bezgotówkowych korzystając z karty debetowej lub Blika. Warunek aktywności należy spełnić w każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od przystąpienia do promocji.  

 

Natomiast bon na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl będzie można otrzymać za każdy miesiąc aktywności, maksymalnie przez kolejne pięć miesięcy kalendarzowych. Tutaj także wystarczy w ciągu miesiąca wpłacić na konto wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2 000 złotych i dokonać pięć transakcji bezgotówkowych. Nagroda dostarczana będzie za pośrednictwem Bankowości Internetowej lub Bankowości Mobilnej.

 

Konto Proste Zasady, zapewniające dostęp do nowoczesnej i bezpiecznej bankowości mobilnej oraz internetowej. To znakomita propozycja dla klientów oczekujących przejrzystych zasad. Opłata za jego prowadzenie to 0 złotych przy jednej płatności na miesiąc realizowanej kartą, telefonem lub BLIKiem. Ponadto można też zyskać oprocentowanie do 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Dla osób poniżej 26 roku życia prowadzenie konta jest bezpłatne. 

Wszyscy klienci Getin Banku zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi, która od wielu lat jest doceniana w niezależnych rankingach i co potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Pod koniec marca bank został zwycięzcą w kategorii „Najlepsza Obsługa w Placówce” w 6. edycji projektu Instytucja Roku. Znalazł się także na drugim miejscu w kategorii „Najlepsza Obsługa w Kanałach Zdalnych.”

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość Totalmoney.pl przejmuje 17bankow.com Biuro prasowe
2021-04-29 | 10:00

Totalmoney.pl przejmuje 17bankow.com

Do ważnej konsolidacji doszło na rynku porównywarek finansowych – od środy 28 kwietnia zarówno portalem 17bankow.com, jak i całym zespołem zarządzać będzie
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2021-04-27 | 01:00

W połowie maja lawina pozwów od frankowiczów zaleje sądy

Zbliża się ważny czas dla frankowiczów – wyroki TSUE (29.04) i SN (11.05). Spłacający kredyty hipoteczne w CHF wiążą z tymi orzeczeniami duże nadzieje. Czas oczekiwania na wyrok w sprawach przeciwko bankom jest w
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2021-04-26 | 12:15

Mechanizm regularnego oszczędzania w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy udostępnił swoim klientom detalicznym mechanizm regularnego oszczędzania podczas transakcji płatniczych. Saver to rozwiązanie dla osób posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz dostęp do

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Niemal połowa firm hazardowych na rynku online działa nielegalnie. Głównym powodem są wysokie podatki i restrykcyjne przepisy [DEPESZA]

– Restrykcyjne zapisy polskiej ustawy o grach hazardowych zwiększają atrakcyjność oferty nielegalnych operatorów – podkreśla Katarzyna Mikołajczyk, prezes Stowarzyszenia Graj Legalnie. Z raportu EY wynika, że w Polsce średnia efektywna stawka opodatkowania w latach 2010–2019 wynosiła ok. 33 proc. przychodów, a w ubiegłym roku było to blisko 40 proc. To zniechęca operatorów zagranicznych do wchodzenia oficjalnie na polski rynek i starania się o krajową licencję. Część z nich decyduje się na działalność w szarej strefie, która stanowi niemal połowę rynku hazardu online. 

Finanse

Praca zdalna znacząco zwiększyła sprzedaż sprzętu komputerowego. Firmy najczęściej wybierały nowe laptopy

Po ponad roku od wybuchu pandemii COVID-19 blisko jedna trzecia Polaków nadal pracuje zdalnie. Koronawirus wymusił jednak nie tylko przeniesienie pracowników do domu, lecz także konieczność wyposażenia ich w sprzęt i narzędzia do pracy w cyfrowym środowisku. Jak wynika z badania NielsenIQ przeprowadzonego na zlecenie Dell Technologies Polska, co druga firma współpracująca z producentem musiała kupić w tym okresie dodatkowy sprzęt. Prawie 9 na 10 przedsiębiorstw podczas ostatnich zakupów postawiło na nowe laptopy, a sprzedaż tych urządzeń rok do roku wzrosła o 70 proc. W nadchodzących miesiącach ten trend się utrzyma, polskie firmy zamierzają się skupić na dalszym upowszechnianiu pracy zdalnej i migracji swoich pracowników z komputerów stacjonarnych na laptopy.

Regionalne - Śląskie

Gminy górnicze także chcą rozmów z rządem o transformacji Śląska. Jedną z głównych kwestii jest zagospodarowanie terenów po kopalniach

Przedstawiciele gmin górniczych oraz branży okołogórniczej chcą w rozmowach prowadzonych z rządem zwrócić uwagę na takie kwestie jak zagospodarowanie terenów pogórniczych, wsparcie dla samorządów, które utracą część dochodów podatkowych, tworzenie nowych miejsc pracy oraz przebranżawianie firm z sektora górniczego. – Trzeba stworzyć tym przedsiębiorstwom warunki prawne i finansowe do zmiany profilu i uruchomienia działalności w sektorze np. czystej energii, który będzie wspierany finansowo przez Unię Europejską – mówi Piotr Kuczera, prezydent Rybnika i przewodniczący Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Jak podkreśla, transformacja górnictwa będzie ogromnym przedsięwzięciem dla całego regionu i nie można przy tym zapominać o kwestiach społecznych.

Farmacja

„Superbiałko” laktoferyna ma właściwości przeciwwirusowe. Jest szczególnie ważne dla kobiet w ciąży

Regulowanie aktywności układu odpornościowego, działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz przeciwpasożytnicze, wsparcie metabolizmu żelaza czy też działanie prebiotyczne, sprzyjające rozwojowi właściwej flory jelitowej – to tylko część długiej listy funkcji, jaką spełnia w organizmie laktoferyna. Z przeprowadzonych dotychczasowych badań in vitro wynika, że ma ona działanie przeciwwirusowe względem SARS-CoV, czyli koronawirusa podobnego do SARS-CoV-2 wywołującego COVID-19. Lekarze podkreślają, że laktoferyna i jej suplementacja jest szczególnie ważna dla kobiet w ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko anemii i porodu przedwczesnego, przez co wpływa na prawidłowy przebieg ciąży i rozwój dziecka.