Komunikaty PR

Totalmoney.pl przejmuje 17bankow.com

2021-04-29  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Saja
Homebook.pl

ul. Jaworska 11-13
53-612 Wrocław
ewelina.saja|homebook.pl | |ewelina.saja|homebook.pl
720 804 066
www.homebook.pl

Do ważnej konsolidacji doszło na rynku porównywarek finansowych – od środy 28 kwietnia zarówno portalem 17bankow.com, jak i całym zespołem zarządzać będzie spółka Totalmoney.pl, która została jedynym właścicielem serwisu.

Totalmoney.pl, najpopularniejsza polska porównywarka finansowa z siedzibą we Wrocławiu, nabywając portal 17bankow.com zdecydowała się na kolejny krok w ramach długofalowego rozwoju i umocniła tym samym pozycji lidera w swoim segmencie rynku.

– 17bankow.com pomimo tego, że tworzone przez niewielki zespół przez ostatnie lata odgrywało bardzo ważną rolę. Swoim podejściem, pracowitością
i pomysłowością zespół wypracował sobie znaczące miejsce na mapie polskiego Internetu, niejednokrotnie wyprzedzając w wyścigu o użytkownika zdecydowanie większe marki. Chcemy połączyć dotychczasowy zapał, energię i świeże spojrzenie na rynek 17bankow.com z naszym know-how i pozycją lidera na rynku porównywarek finansowych – zaznacza Aleksander Kusz, CEO Totalmoney.pl.

Dotychczasowy kilkuosobowy zespół 17bankow.com w całości przechodzi w struktury spółki Totalmoney.pl, jednak wciąż jego głównym zadaniem będzie rozwój serwisu, z którym związany jest od lat.

- Decydując się na sprzedaż projektu, nad którym wspólnie z zespołem pracowaliśmy wiele lat, myślałem głównie o rozwoju zarówno 17bankow.com, jak i ludzi zaangażowanych w ten projekt. Mam pełne przekonanie, że dzięki współpracy
z zespołem Totalmoney.pl uda się osiągnąć pełnię potencjału we wszystkich obszarach – podkreśla Michał Stopa dotychczasowy właściciel 17bankow.com.

Umowa sprzedaży weszła w życie z dniem podpisania. Zgodnie z nią od 28 kwietnia wszystkie obszary dotychczasowej działalności portalu 17bankow.com przechodzą na własność spółki Totalmoney.pl.

Porównywarka Totalmoney.pl działa od 2008 roku. Od tego czasu kilka milionów użytkowników skorzystało z pomocy serwisu w znalezieniu najkorzystniejszej dla nich oferty finansowej.  Dziś dzięki indywidualnemu podejściu do użytkownika serwis jest liderem rynku finansowego i pierwszą w Polsce porównywarką finansową, co warto podkreślić, w 100% bez reklam.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-08-13 | 10:00

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę depozytową

Getin Bank podwyższa oprocentowanie na Lokacie Mobilnej Na Start do 6,5% w skali roku i rozszerza ofertę Lokaty Rentierskiej na segment klientów detalicznych.   Lokata Rentierska   Na Lokacie Rentierskiej dla
Bankowość Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO
2022-07-19 | 13:30

Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO

Santander Consumer Bank kolejny raz podwyższa oprocentowanie lokaty Online Nowe Środki. Po zmianie wyniesie ono kolejno 6,20 proc. na 12 miesięcy i 6,00 proc. na pół roku. Bank
Bankowość Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?
2022-07-12 | 14:00

Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?

Dane BFG dotyczące spłacalności kredytów mieszkaniowych wskazują, że w kwietniu br. sytuacja pod tym względem nadal wyglądała dobrze. Kwietniowy wskaźnik jakości kredytów

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2022

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Transport

Transport wodny staje się coraz bardziej ekologiczny. To nie tylko kwestia napędów i zielonych paliw

Gdyńska Stocznia CRIST, która za swój pierwszy w Unii Europejskiej hybrydowy prom Elektra zdobyła w 2018 roku nagrodę Ship of the Year, niedawno zwodowała drugi tego typu statek. Spodziewa się więcej zamówień na niskoemisyjne jednostki, ponieważ regulacje związane z ograniczeniem emisyjności transportu morskiego zmuszają operatorów żeglugi do inwestowania w takie rozwiązania. Na rynku od lat sprawdza się gaz LNG, ale inną niskoemisyjną alternatywą jest też metanol. Rośnie także zainteresowanie wodorem. Ekologiczne rozwiązania na statkach dotyczą jednak nie tylko napędów.

Ochrona środowiska

Polisy obejmują nie tylko skutki ekstremalnych zjawisk pogodowych. Można się ubezpieczyć także m.in. od braku słońca czy wiatru

Coraz częstsze w ostatnich latach huragany, susze, upały czy gwałtowne burze destabilizują działalność biznesową i powodują dotkliwe straty finansowe. Firmy są zmuszone uwzględniać ryzyka klimatyczne w swoich strategiach, co sprawia, że częściej sięgają po ubezpieczania z tego obszaru. Wybór takich polis na rynku jest coraz większy. Pojawiają się wśród nich także nietypowe ubezpieczenia pogodowe, niekoniecznie związane z ekstremalnymi zjawiskami. Przykładem jest polisa od złej pogody dla biur podróży, od ciepłej zimy dla elektrociepłowni albo od zbyt małej liczby godzin słonecznych dla farm fotowoltaicznych.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.