Wygodniejsze bankowanie w Opolu dzięki nowej placówce VeloBanku
Druga placówka VeloBanku w Opolu otworzyła drzwi dla klientów w czwartek 21 grudnia br. Dostarczająca wygodne usługi finansowe marka rozwija swoją sieć w dużej mierze dzięki placówkom partnerskim. Położony przy ulicy 1 Maja 30A oddział zapewni komfortową obsługę nawet 50. klientom dziennie. To tu mieszkańcy Opola będą mogli m.in. sprawnie otworzyć VeloKonto ze zwrotem za zakupy nawet do 600 zł, zaaplikować o kredyt gotówkowy, wybrać jeden z wysokooprocentowanych produktów oszczędnościowych VeloBanku czy zawnioskować o Bezpieczny Kredyt 2%.
Stawiający klientów w centrum uwagi VeloBank aktywnie rozwija sieć oddziałów. Druga placówka w Opolu znacznie ułatwi jego mieszkańcom wygodny dostęp do bogatej oferty produktów dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Oddział przy 1 Maja 30A obsługiwać będzie dwoje ekspertów VeloBanku dostępnych dla klientów w dni robocze od 9:00 do 16:30. Właścicielki swojej trzeciej już placówki franczyzowej przygotowały kilka atrakcji dla odwiedzających oddział, na które można liczyć przez cały tydzień. Aktualni i potencjalni klienci będą mogli skosztować regionalnego kołacza oraz wyjść z nowej placówki wyposażeni w pakiety upominków.
Otwarcie nowego VeloBanku w Opolu było doskonałą okazją do spotkania lokalnych władz, przedstawicieli instytucji zaangażowanych w rozwój biznesu w regionie oraz pierwszych klientów zainteresowanych nowoczesnymi produktami finansowymi. W wydarzeniu wzięła też udział kadra managerska dynamicznie rozwijająca sieć w województwie opolskim.
– Opole zyskuje kolejny oddział VeloBanku, tym samym pozostając blisko tych klientów, którzy wybierają fizyczny kontakt z doradcą oraz dobre relacje z bankiem skupionym na dostarczaniu wygodnych i przejrzystych rozwiązań finansowych. Warto podkreślić, że placówkę partnerską otwierają trzy przyjaciółki, Katarzyna, Magdalena i Agnieszka, od lat związane ze strukturami naszej marki. To ich trzeci oddział w regionie, co dobitnie pokazuje skuteczność modelu franczyzowego wdrażanego przez VeloBank. Cieszę się, że mieszkańcy Opola będą mieli jeszcze lepszy dostęp do oferty naszego banku, który w swoim portfolio posiada nie tylko rachunki indywidualne czy firmowe, ale bogatą ofertę kredytową oraz bezpieczne produkty umożliwiające regularne oszczędzanie – podkreśla Renata Sojka, dyrektorka regionu w VeloBanku.
VeloBank to uniwersalny bank oparty o bezpieczeństwo i transparentność świadczonych usług. Promujący wartości proekologiczne oraz wykorzystujący najnowszą technologię dąży do zapewnienia sprawnej obsługi na prostych zasadach. Stąd otwarcie już 77. placówki partnerskiej w Polsce, które odpowiada na potrzeby klientów wybierających osobisty kontakt z przedstawicielem banku.
Najbliższy oddział VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.
Black Friday: polując na okazje, nie daj się złowić oszustom
Black Week: Polacy polują na produkty, które wcześniej odłożyli na półkę
VeloBank otworzył nową placówkę partnerską w Turku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.