Bezpieczne zakupy pod jednym dachem
Communication Unlimited
ul. Wołoska 9 A
02 - 583 Warszawa
dczerwinska|commu.pl| |dczerwinska|commu.pl
22 395 52 00
www.commu.pl
Klienci Blue City pod jednym dachem załatwią nie tylko potrzebne sprawunki, ale również sprawy bankowe.
- Być może niektórzy wciąż mają w pamięci zatłoczone Blue City. W tej chwili jednak wygląda to zupełnie inaczej. Większość sklepów i duża część centrum handlowego jest zamknięta. Dlatego zakupy można u nas zrobić w komfortowych warunkach, choć mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli zaprosić naszych klientów do wszystkich sklepów, restauracji i miejsc rozrywki – mówi Yoram Reshef, wiceprezes Blue City sp. z o.o.
W centrum działa jedyny w Warszawie supermarket EUROSPAR, w którym dostępny jest szeroki wybór świeżych produktów. Na miejscu wypiekane jest pieczywo. Duży wybór artykułów znajdą tu dla siebie weganie i wegetarianie. Czynny jest również The House of Chesse, gdzie oprócz serów z różnych stron świata, można się zaopatrzyć we francuskie, włoskie i hiszpańskie wędliny, a także oliwy, makarony i sosy do nich, octy balsamiczne, konfitury. Część to produkty ekologiczne. Otwarta jest Cukiernia Cieślikowski, która zaprasza na świąteczne baby i mazurki, a wino można kupić w sklepie „Białe czy Czerwone”.
Do wyboru klientów pozostają na bieżąco zaopatrywane aż trzy drogerie i apteka: Super Pharm, Hebe i Rossmann. Właściciele zwierząt znajdą dla swoich podopiecznych w czynnym sklepie zoologicznym Kakadu żywność i niezbędne akcesoria. W Blue City działa również Punkt Odbioru Zamówień IKEA oraz pralnia. Otwarte są banki: Citi Handlowy, BNP Paribas, mbank, Getin Banki i Millenium.
- Uważnie obserwujemy rozwój wypadków i stosujemy się do wytycznych organów administracji państwowej i samorządowej. Wszyscy nasi najemcy, którzy mogą mieć otwarte lokale, dbają o bezpieczeństwo klientów i pracowników zgodnie z wprowadzonymi 1 kwietnia zaleceniami – mówi Yoram Reshef.
W Blue City wdrożono dodatkowe procedury i czynności dotyczące utrzymania czystości. Służby sprzątające dezynfekują powierzchnie wspólne, poręcze metalowe i poręcze schodów ruchomych, kosze na śmieci oraz automatyczne kasy parkingowe. Personel serwisowy został wyposażony w maski i rękawiczki ochronne.
W centrum znajduje się również Przychodnia Enel Med, do której dostęp jest całkowici oddzielony od pozostałych otwartych części centrum. Pacjenci przechodzą do przychodni osobnymi korytarzami i windą.
Do Blue City można obecnie wejść od ul. Opaczewskiej (dostępny jest parking zewnętrzny) lub z parkingu podziemnego. W wejściach zostały umieszczone dyspensery ze środkami odkażającymi.
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Xiaomi otwiera nowy salon w centrum handlowym Promenada!
DPD Polska kończy rok z 9 tysiącami automatów paczkowych SwipBox Infinity
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Przemysł
Polskie firmy przemysłowe bardziej otwarte na technologie. Sztuczną inteligencję wdrażają z ostrożnością [DEPESZA]
Innowacje cyfrowe w przemyśle, choć wiążą się z kosztami i wyzwaniami, są jednak postrzegane przez firmy jako szansa. To podejście przekłada się na większą otwartość do ich wdrażania i chęć inwestowania. Ponad 90 proc. firm przemysłowych w Polsce, które wprowadziły co najmniej jedno rozwiązanie Przemysłu 4.0, dostrzega wyraźną poprawę efektywności procesów produkcyjnych – wynika z nowego raportu Autodesk. Choć duża jest wśród nich świadomość narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, na razie tylko 14 proc. wykorzystuje je w swojej działalności.
Prawo
Przez „wrzutkę legislacyjną” saszetki nikotynowe mogły zniknąć z rynku. Przedsiębiorcy domagają się konsultowania nowych przepisów
Coraz popularniejsze na rynku saszetki z nikotyną do tej pory funkcjonują poza systemem fiskalnym i zdrowotnym. Nie są objęte akcyzą ani zakazem sprzedaży osobom niepełnoletnim. Dlatego też sami producenci od dawna apelują do rządu o objęcie ich regulacjami, w tym podatkiem akcyzowym, żeby uporządkować rosnący rynek i zabezpieczyć wpływy budżetowe państwa. Ministerstwo Zdrowia do projektu ustawy porządkującej rynek e-papierosów bez zapowiedzi dodało regulację dotyczącą saszetek nikotynowych, która jednak w praktyce mogła zlikwidować tę kategorię wyrobów na rynku. Przedsiębiorcy nie kryją rozczarowania sposobem, w jaki wprowadzane są zmiany w przepisach regulujących rynek.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.