Komunikaty PR

Bezpieczny Start dla poczatkujących przedsiębiorców – nowy program sieci Żabka

2024-08-29  |  10:40
Biuro prasowe

Żabka wprowadziła nowy program „Bezpieczny Start” skierowany do osób, które rozważają otworzenie własnej firmy. Inicjatywa ta ma na celu przygotować ich do sprawnego i świadomego wejścia w świat przedsiębiorczości oraz umożliwienie im zdobycia kompetencji przydatnych do prowadzenia swojej działalności gospodarczej.

Program „Bezpieczny Start” to doskonała okazja dla osób, które marzą o własnym biznesie i chcą sprawdzić, jak to jest prowadzić sklep w ramach sieci franczyzowej. Uczestnicy programu będą mogli zdobyć cenne doświadczenie i praktyczne umiejętności w realnych warunkach rynkowych. Nowy projekt Żabki może być wstępem do rozwijania kompetencji z zakresu przedsiębiorczości oraz pierwszym krokiem do długofalowej współpracy z siecią.

Uczestnicy programu pracują za kasą, obsługują klientów, przyjmują dostawy produktów, poznają systemy informatyczne i etykietowania. Dzięki temu zdobywają wiedzę oraz doświadczenie, które zdecydowanie pomaga w prowadzeniu własnego biznesu lub w procesie dołączenia do sieci franczyzowej – mówi Agnieszka Jałowietzki, franczyzobiorczyni i trenerka Żabki.

Uczestnictwo w programie „Bezpieczny Start” trwa od 2 do 4 tygodni. W tym czasie adepci poznają realia pracy franczyzobiorcy, dzięki czemu są lepiej przygotowani do podjęcia współpracy z siecią. Zdobywanie praktycznej wiedzy i doświadczenia w sklepie franczyzobiorcy-trenera pozwala im na dogłębne zrozumienie procesów franczyzowych. Dzięki temu, po ukończeniu programu, mogą  sprawniej kontynuować proces rekrutacji do sieci, uczestnicząc w szkoleniu zakończonym egzaminem i otworzyć swoją działalność pod szyldem Żabki. Dodatkowym wsparciem dla przyszłych przedsiębiorców jest ich indywidualny opiekun, czyli partner ds. szkoleń. Jednak nawiązanie współpracy możliwe jest dopiero po zakończeniu z sukcesem pełnego szkolenia dla kandydatów na franczyzobiorcę.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Praktyczne doświadczenie: Uczestnicy poznają od podstaw, jak prowadzić sklep, zarządzać personelem i obsługiwać klientów.
  2. Wiedza biznesowa: Program umożliwia zdobycie wiedzy na temat franczyzy, marketingu oraz finansów.
  3. Wsparcie opiekunów: Uczestnicy będą mieli dostęp do doświadczonych praktyków
    i trenerów, którzy pomogą im zrozumieć zawiłości prowadzenia biznesu.
  4. Bezpieczny start własnego biznesu: Zdobyte doświadczenie ułatwia start w świecie przedsiębiorczości.


Jak się zgłosić?

Wszyscy zainteresowani mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Żabki: https://www.zabka.pl/bezpieczny-start. Sieć wraz z osobą aplikującą do programu wspólnie określą sklep franczyzobiorcy-trenera, który będzie najbardziej optymalny pod kątem adresu zamieszkania zgłaszającego. To wyjątkowa szansa na rozwój zawodowy i zdobycie unikalnych umiejętności pod okiem specjalistów.

Nie miałam wcześniej doświadczenia w handlu i branży spożywczej, dlatego z własnej perspektywy uważam, że program „Bezpieczny Start” jest znakomitym rozwiązaniem, dla osób, które nie miały dotychczas styczności z własnym biznesem. Jeśli ktoś myśli o założeniu własnej działalności, to teraz ma wygodną i bezpieczną szansę poznać, jak w praktyce wygląda zarządzanie sklepem i zespołem – tłumaczy Martyna Strugała, uczestniczka pilotażowego programu, która niespełna 3 miesiące temu została franczyzobiorczynią sieci.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się przystąpić do sieci Żabka, otrzymają gotowy lokal wyposażony w niezbędny sprzęt, systemy informatyczne czy meble. Od początku będą również mieli dostęp do wsparcia merytorycznego, serwisowego i technologicznego, w tym nowoczesnych narzędzi, takich jak aplikacje Optiplan i Cyberstore, które ułatwiają zarządzanie sklepem. Otrzymają także pakiet niezbędnych szkoleń wprowadzających i opiekę partnera ds. sprzedaży na cały okres współpracy. W 2024 roku ponad 86% franczyzobiorców Żabki osiągnęło przychód miesięczny 27 tys. zł lub więcej.

Program „Bezpieczny Start” to doskonały sposób na start własnego biznesu oraz inwestycjaw przyszłość. Jeśli jesteś osobą marzącą o swojej firmie, sprawdź, czy biznes z Żabką jest dla Ciebie: https://www.zabka.pl/bezpieczny-start.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Konumpcja alkoholu
2025-01-22 | 08:00

Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach

Spożywanie alkoholu podczas studniówek to problem, z którym mierzymy się od lat i nie możemy się skutecznie uporać. W balach maturalnych biorą udział osoby,
Handel E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
2024-12-31 | 10:00

E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online

Rok 2025 zapowiada się jako przełomowy w branży e-commerce. Dynamiczny rozwój technologii i rosnące oczekiwania klientów wyznaczają nowe standardy w tym sektorze. Nowoczesne
Handel Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
2024-12-27 | 12:00

Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO

Zakupowy maraton Polaków wchodzi właśnie na ostatnią prostą. Po Black Week i zakupach przedświątecznych teraz przyszły zimowe wyprzedaże, które tradycyjnie rozpoczynają się

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ślepe pozwy pomogą walczyć z hejtem w internecie. Spodziewana lawina wniosków może sparaliżować sądy

Wprowadzenie instytucji tzw. ślepego pozwu pozwoli skuteczniej ścigać za naruszenie dóbr osobistych popełnione przez anonimowych internautów. Przepisy pozwolą na złożenie pozwu w sytuacji, gdy poszkodowany nie zna danych identyfikujących hejtera. Krajowa Rada Sądownictwa i Sąd Najwyższy ostrzegają, że nowelizacja może doprowadzić do znacznego przeciążenia sądów, a krótkie terminy na identyfikację sprawcy mogą skutkować wzrostem odszkodowań za przewlekłość postępowania.

Ochrona środowiska

Nowy obowiązek segregowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych. Firmy mogą go jednak scedować na wyspecjalizowane przedsiębiorstwa

1 stycznia weszła w życie ustawa zmieniająca przepisy o odpadach, która nakłada na wytwórców odpadów budowlanych i rozbiórkowych obowiązek ich segregacji i zapewnienia dalszego ich zagospodarowania. To efekt implementacji unijnej dyrektywy. Ostateczną treść przepisów branża poznała w ostatnich tygodniach 2024 roku. Nie jest wciąż jasne, czy w przypadku budów dopuszczona będzie frakcja odpadów zmieszanych, których nie da się posegregować. Następnym krokiem będą prawdopodobnie poziomy recyklingu odpadów budowlanych, jakie przedsiębiorcy będą musieli zapewnić. Nowe obowiązki nie dotyczą osób fizycznych.

Handel

T. Bocheński: Współpraca z Donaldem Trumpem może być bardzo trudna. Interes amerykański będzie stawiany na pierwszym miejscu

Współpraca na linii Unia Europejska – USA w ciągu czterech najbliższych lat rządów Donalda Trumpa może być trudna – ocenia europoseł Tobiasz Bocheński. Polski Instytut Spraw Międzynarodowych ostrzega, że potencjalne zmiany w polityce USA, w tym zwiększenie ceł, mogą dotknąć wszystkich partnerów Stanów Zjednoczonych. Dużą niewiadomą jest również kwestia wsparcia dla Ukrainy i ewentualnego zakończenia wojny. Polityka nowego prezydenta może mieć kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa całej Europy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.