BiModal Solutions partnerem Boomi
Symetria PR
Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr
Problemy z komunikacją oraz brak połączenia pomiędzy systemami. To dziś jeden z największych hamulców w rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych. Dzięki platformie integracyjnej low code Boomi, którą w swojej ofercie ma BiModal Solutions, również aplikacje i systemy firm w Polsce mogą teraz swobodnie się ze sobą komunikować, tym samym wpływać na przyspieszenie łańcucha dostaw i usprawnienie realizacji usług.
Dzisiejsze organizacje potrzebują inteligentnej łączności i automatyzacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Przy zastosowaniu odpowiednich procesów, sposobu myślenia oraz inteligentnych narzędzi informatycznych, problemów i przestojów w zakresie utrzymania zapasów i terminowej realizacji zamówień, można zwyczajnie uniknąć.
– Zakłócenia łańcucha dostaw powodują straty w przychodach na nawet do kilku bilionów dolarów – mówi Artur Buła, CEO w firmie BiModal Solutions, która od prawie 10 lat wdraża m.in. systemy ERP w polskich, amerykańskich i skandynawskich firmach przemysłowych. – Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Boomi, aby wszystkie kluczowe aplikacje i systemy u naszych klientów mogły swobodnie się ze sobą komunikować. Dzięki temu łańcuchy dostaw, m.in. w fabryce komponentów samochodowych, przedsiębiorstwie spożywczym czy fabryce sprzętu sportowego mogły przyspieszyć i tym samym usprawnić realizację usług.
BiModal Solutions z IFS współpracuje od ponad dwudziestu lat. Dzięki tej współpracy firma posiada wysokie kompetencje we wdrażaniu rozwiązań typu iPaaS, które odpowiadają na potrzeby coraz bardziej hybrydowej infrastruktury IT.
– W portfolio BiModal dużą wagę przykładamy do rozwiązań typu low code, które pozwalają działać w IT nawet dziesięć razy szybciej i dzięki temu realizować “więcej za mniej”. Właśnie dlatego Boomi stało się dla nas świetnym uzupełnieniem oferty dla klientów w Polsce – dodaje Artur Buła. – Specjaliści i ludzie, którzy stoją za platformą Boomi rozumieją doskonale ich potrzeby i problemy. Wiedzą też, że kluczem do zdobycia przewagi konkurencyjnej jest nieograniczona komunikacja i płynne połączenia pomiędzy systemami. Innymi słowy koncentrują się na spójności i jednolitości danych w obrębie całej organizacji – dodaje Artur Buła.
Dzięki współpracy BiModal, Boomi oraz IFS, przedsiębiorstwa ze wszystkich branż - od przemysłu lotniczego, spożywczego, aż po wytwarzanie energii - będą mogły połączyć swój ERP z innymi systemami działającymi w ich ekosystemie za pośrednictwem ujednoliconej platformy chmurowej.
– Polska jest trzecim co do wielkości krajem w regionie za którym odpowiadam, dlatego jestem bardzo zadowolony, że możemy współpracować tutaj z tak dobrze wykwalifikowanym i certyfikowanym partnerem – mówi Mark Sturzenegger, dyrektor zarządzający w Boomi na Europę Środkową (DACH i Europę Wschodnią). – Wiedza i doświadczenie ekspertów z BiModal Solutions wiele razy sprawdziło się w licznych projektach. Razem z Boomi integrowali i automatyzowali z sukcesem różne systemy i aplikacje, m.in. IFS czy SAP.
Zadaniem Boomi jest ujednolicenie danych w różnych systemach, aplikacjach i procesach. Gdy wszystko to jest połączone, wszelkie informacje i interakcje płynnie przechodzą przez cyfrowy ekosystem organizacji, obejmujący lokalne, chmurowe oraz hybrydowe zbiory danych i usług.
Połączenia wszystkich tych elementów to podstawa - nie tylko do poprawy efektywności biznesowej – ale również do obniżenia kosztów, zwiększenie wydajności operacyjnej oraz zręcznego reagowania na wymagania klientów i możliwości i wahania rynkowe.

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Rząd zapowiada nową strategię wspierającą polski kapitał. Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji państwowych
Premier Donald Tusk podczas otwarcia wiosennej odsłony Europejskiego Forum Nowych Idei zapowiedział nową politykę gospodarczą, opartą na odbudowie i repolonizacji krajowej gospodarki. Przy wyborze wykonawców w państwowych inwestycjach mają być promowane polskie firmy, a zadaniem administracji ma być dbanie o interes narodowy. – Wydaje mi się, że powinniśmy jednak przede wszystkim patrzeć na to, kto i jak skutecznie będzie wspierał polskie firmy, inwestycje, bo to jest to, czego potrzebujemy – ocenia dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.
Finanse
Członek RPP spodziewa się obniżki stóp procentowych już w maju, może nawet o 50 pb. Potem dyskusja o kolejnej obniżce możliwa w lipcu

Nie najlepsze dane z gospodarki w I kwartale roku oraz inflacja o połowę niższa niż w chwili ostatniej obniżki stóp – to zdaniem Ludwika Koteckiego, członka RPP, wystarczająco mocne powody przemawiające za cięciem kosztu pieniądza już na majowym posiedzeniu. W grze może być nawet 50 punktów bazowych na początek, a do końca roku dwa razy tyle. Podwyższona niepewność w globalnej gospodarce spowodowana polityką administracji w Waszyngtonie to dodatkowy czynnik, który powinien wesprzeć decyzję o poluzowaniu polityki pieniężnej.
Prawo
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP. Urząd zyska nowe kompetencje

Zgodnie z procedowaną ustawą Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców stanie się Rzecznikiem Praw Przedsiębiorców i zyska nowe uprawnienia. Wśród nich najważniejsze to możliwość reprezentowania wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, i rolników, a także inicjatywa ustawodawcza. Ustawą w kolejnych tygodniach ma się zająć rząd.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.