Brother wprowadza na rynek 4 monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne
Portfolio Brother zostało zaktualizowane o 4 monochromatyczne laserowe urządzenia wielofunkcyjne. Nowe modele MFC-L2802DN, MFC-L2802DW, MFC-L2862DW i MFC-L2922DW pozwalają na szybkie i perfekcyjne wydruki. Urządzenia wielofunkcyjne są łatwe w konfiguracji oraz umożliwiają sprawne drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów.
Modele MFC-L2802DN i MFC-L2802DW umożliwiają wydruk 32 stron na minutę oraz 16 stron na minutę w przypadku druku dwustronnego. Oba modele pozwalają na skanowanie do 22,5 obrazów na minutę. Te monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne mają 128 MB pamięci wewnętrznej, podajnik papieru na 250 arkuszy. Dodatkowo do nowych rozwiązań Brother dołączony został toner o wydajności 700 stron. Model MFC-L2802DN umożliwia łączność za pomocą Fast Ethernet i USB, a MFC-L2802DW również przez 5GHz WiFi – dzięki temu powyższe rozwiązania mogą obsługiwać aplikację Brother Mobile Connect, która pozwala na zarządzanie urządzeniem oraz procesem druku z pozycji telefonu komórkowego.
Monochromatyczne wielofunkcyjne urządzenia laserowe MFC-L2862DW oraz MFC-L2922DW pozwalają na wydruk do 34 stron na minutę, w przypadku druku dwustronnego do 16 stron na minutę oraz skanowanie do 22,5 obrazów na minutę. Oba rozwiązania mają 256 MB pamięci wewnętrznej, umożliwiają łączność przez Fast Ethernet, 5GHz WiFi i USB. Urządzenia mają wbudowany podajnik papieru na 250 arkuszy, a w zestawie został dołączony toner o wydajności do 1 200 stron.
Brother MFC-L2922DW ma wbudowane NFC do bezpiecznego uwierzytelniania wszystkich zadań na urządzeniu oraz gwarantuje kompatybilność z rozwiązaniami firmy Brother i innych dostawców. MFC-L2922DW oferuje szereg funkcji ochrony urządzenia oraz przetwarzanych zasobów przed cyberprzestępcami. Zastosowano w nim trzy warstwy zabezpieczeń na poziomie urządzenia, sieci i dokumentu z weryfikacją za pomocą zewnętrznych certyfikatów bezpieczeństwa. W pakiecie z urządzeniem użytkownik otrzymuje elastyczny zestaw funkcji i rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo, które można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy oraz w prosty sposób przeprowadzać audyty, a także bezpiecznie kontrolować i zarządzać flotą urządzeń. Dodatkowo ten model jest dostępny w ramach umowy na Usługi Zarządzania Drukiem (MPS).
Powyższe modele wprowadzone do portfolio Brother są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych rozwiązań można znaleźć na stronie www.brother.pl.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.