Komunikaty PR

Cooler Master: uchwyt do pionowego montażu karty graficznej

2020-09-25  |  11:00
Biuro prasowe

Uniwersalny uchwyt Cooler Master do pionowego montażu GPU doczekał się nowej wersji. Model V2 pozwala na przesuwanie karty graficznej oraz posiada riser portu PCIe. Wykonana ze stali konstrukcja ma pasować do wszystkich obudów ATX i radzić sobie z największymi i najcięższymi układami na rynku.

Dla osób, które chcą, aby ich sprzęt nie tylko działał, ale i wyglądał, Cooler Master proponuje uchwyt do pionowego montażu GPU w wersji V2. Dzięki niemu posiadacze obudów wyposażonych w okna mogą łatwo wyeksponować swoje karty graficzne. Nowa odsłona jest wykonana ze stali SGCC, która ma utrzymać największe i najcięższe konstrukcje bez odkształcania się. 

 

Ponadto uchwyt Cooler Master do pionowego montażu GPU V2 ma ruchomą szynę. Pozwala ona na przesuwanie zamontowanego układu do przodu i do tyłu. To ma sprawić, że niezależnie od modelu GPU, każdy powinien znaleźć położenie pozwalające na optymalne ułożenie okablowania. Jedyny wymóg to obudowa ATX z miejscem na co najmniej siedem kart rozszerzeń. 

W komplecie z uchwytem znajduje się riser PCIe 3.0 v2, dzięki któremu pionowy montaż karty graficznej powinien przebiegać w sposób łatwy i bezproblemowy. Wystarczy wpiąć przewód w gniazdo na płycie głównej, a następnie za jego pomocą podłączyć GPU. Wysokość konstrukcji karty graficznej nie powinna przekraczać dwóch i pół slotu PCIe.

Uchwyt Cooler Master do pionowego montażu karty graficznej V2 jest już dostępny w wybranych sklepach. Cena za komplet wraz z riserem PCIe wynosi około 215 zł.

Foto hi res do pobrania tutaj

 

Dane techniczne:

  • oznaczenie modelu: MCA-U000R-KFVK01
  • kolory: czarny
  • wymiary (D x S x W): 184 x 142 x 121 mm, długość przewodu risera PCIe: 165 mm
  • kompatybilne karty graficzne: wszystkie o wysokości do 2,5 slotu PCIe
  • przewód risera: PCIe 3.0 v2
  • okablowanie: przewody miedziane 28 AWG i 30 AWG
  • materiały: tworzywa ABS, SPCC, stal SGCC, nikiel, złoto, mosiądz
  • wymagania systemowe: obudowa posiadająca siedem slotów dla kart rozszerzeń PCIe
  • waga: 0,41 kg

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Znaczenie digitalu podczas organizacji eventów, czyli o mocy świata online Biuro prasowe
2024-07-29 | 12:00

Znaczenie digitalu podczas organizacji eventów, czyli o mocy świata online

Czy dzisiaj organizacja perfekcyjnego eventu wystarczy, by można było mówić o sukcesie? Nawet najlepiej zaplanowane, a w dalszym etapie zrealizowane wydarzenie nie przyniesie
IT i technologie Neptis SA zwiększył liczbę płacących użytkowników w aplikacji Yanosik o 18 proc.
2024-07-25 | 13:20

Neptis SA zwiększył liczbę płacących użytkowników w aplikacji Yanosik o 18 proc.

Spółka technologiczna Neptis S.A., notowana na rynku NewConnect, w pierwszym półroczu 2024 r. zwiększyła liczbę użytkowników aplikacji Yanosik, czyli
IT i technologie Sekret sukcesu AVoIP? Elastyczność w wyborach
2024-07-25 | 11:00

Sekret sukcesu AVoIP? Elastyczność w wyborach

Technologie AV i protokół internetowy (IP) połączyły siły, przynosząc rewolucyjne zmiany w branży. Ta dynamiczna integracja oferuje bardziej ekonomiczne i dostępne rozwiązania,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Przemysł

Koszty instalacji robotów wciąż zbyt wysokie dla firm. Są one jednak świadome konieczności takich inwestycji

Koszty pracy ludzkiej są nadal niskie, a korzyść z instalacji robota na linii produkcyjnej nie jest jeszcze tak duża. To – według raportu Polskiego Instytutu Ekonomicznego – jedna z głównych barier w procesie robotyzacji w Polsce. Jednak dynamicznie rosnące średnie i minimalne wynagrodzenie, a także pogłębiający się niedobór pracowników mogą powoli tę tendencję zmieniać na korzyść robotów. Poza kwestią kosztową wadami, które widzą przedstawiciele firm przemysłowych, są m.in. zależność od stabilnych dostaw energii i technologii zagranicznych dostawców. Problemem nie są jednak kwestie obaw co do wpływu robotów na rynek pracy.

Zdrowie

Załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ćwiczą techniki zabiegowe ratujące życie pacjentów. W centrum szkoleniowym odwzorowywane są najcięższe przypadki

Załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które tylko w ubiegłym roku były wzywane do prawie 12 tys. wypadków i pilnych, trudnych przypadków, muszą się ciągle szkolić, żeby być w stanie jak najlepiej pomagać pacjentom m.in. po ciężkich urazach, poparzeniach czy nagłym zatrzymaniu akcji serca. – Szkolenia to podstawa naszego funkcjonowania – podkreśla prof. dr hab. n. med. Robert Gałązkowski, koordynator Mobilnej grupy zabezpieczenia medycznego i wieloletni dyrektor LPR. Lekarze, ratownicy medyczni i pielęgniarze rozpoczęli szkolenia w warszawskim Centrum Edukacji Medycznej – specjalistycznym ośrodku Grupy LUX MED, gdzie mogą ćwiczyć najtrudniejsze techniki zabiegowe, ratujące życie pacjentów, w warunkach jak najbardziej odwzorowujących realia.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.