Cooler Master zapowiada swój udział w targach Gamescom 2023
Cooler Master, wiodący producent komponentów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i innych rozwiązań technologicznych ogłosił udział w targach Gamescom 2023. Firma jest gotowa do wprowadzenia swoich pionierskich rozwiązań dostosowanych do potrzeb dzisiejszych graczy i twórców treści.
Cooler Master ma długą historię w projektowaniu wysokowydajnych komponentów PC i gamingowych urządzeń peryferyjnych. Producent chce zaznaczyć swoją obecność w dynamicznym i stale ewoluującym świecie gier i streamingu, a zbliżające się targi Gamescom stanowią ekscytującą okazję do zaprezentowania zaangażowania firmy w innowacje i nawiązania kontaktów z pokoleniem cyfrowym.
“Jestem bardzo podekscytowany, że Cooler Master pojawi się na targach Gamescom 2023” — powiedział Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. “Jesteśmy ciągle zaangażowani w ulepszanie cyfrowych doświadczeń dzisiejszych graczy i twórców treści. Nie tylko dotrzymujemy kroku branży, ale jesteśmy na czele kształtowania jej przyszłości. Cooler Master całym sercem podejmuje wyzwanie, jakim jest ponowne zdefiniowanie technologicznego stylu życia i nie możemy się doczekać zaprezentowania naszych najnowszych, przełomowych innowacji na targach Gamescom”.
Gamescom odbędzie się w Kolonii w Niemczech w dniach 21-26 sierpnia. Uczestnicy mogą spodziewać się wyjątkowych wrażeń oferowanych przez ekskluzywny MasterRide (hala nr 7), gdzie będą mogli osobiście zapoznać się z najnowszymi produktami i zaawansowanymi systemami zaprojektowanymi z myślą o integracji z codziennym życiem. Atrakcje zapewniane przez Cooler Master dostępne będą od 12:00 do 20:00 dnia 25 sierpnia. Można liczyć także na konkurs z nagrodami w loterii organizowanej wraz z firmą AMD, która została tegorocznym partnerem producenta.
Rozwiązania technologiczne Cooler Master w zakresie stylu życia obejmują zarówno zaawansowane rozwiązania chłodzące dla wydajnych systemów do gier, jak i urządzenia peryferyjne o niezrównanej wydajności. Celem jest ponowne zdefiniowanie technologicznego stylu życia i zapewnienie rozwiązań dla pokolenia, dla którego gry, tworzenie treści i uczestnictwo w społeczności są ich nieodzownym elementem.
Główną atrakcją wystawy Cooler Master będzie rzecz jasna wspomniany MasterRide ze stanowiskami do gier i streamingu na żywo. Na osobnym stoisku producenta będzie można zobaczyć najnowocześniejsze urządzenia peryferyjne do gier, niestandardowe wyświetlacze komputerów PC, turnieje gier wideo oraz ostatnie rezultaty współpracy z firmą D-BOX (stoisko B-040g i C041g w hali 3.2). Udział w 30-minutowym spotkaniu z D-BOX można już dziś zarezerwować.
Oprócz prezentacji produktów Cooler Master odwiedzający będą mieli również okazję do interakcji z influencerami iBlali, Shorty i Hasim, a także do zagrania w turnieju Fall Guys lub wzięcia udziału symulacji wyścigów w Cooler Master Dyn X. Nie zabraknie też okazji do zrelaksowania się przy drinku w osobnej strefie relaksu.
Jak wynika z zapowiedzi producenta, w tym roku Cooler Master ma podbić branżę gier dzięki rewolucyjnemu haptycznemu fotelowi gamingowemu Motion 1. To pierwszy tego typu produkt od tego producenta, który został wyposażony w technologię D-BOX Motion. Motion 1 ma wyznaczać nowy standard rozgrywki i na zawsze zmienić sposób, w jaki ludzie doświadczają gier.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.