Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Magazyn Builder już po raz 20. nagrodził liderów rynku budowlanego. Firma Styropmin uzyskała tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2022”. To nie jedyne wyróżnienie - „Osobowością Branży 2022” zostali uhonorowani Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby– prezes zarządu firmy Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes zarządu Styropmin.
Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. Firma Styropmin, która w tym roku obchodzi 30. lecie działalności, jest jednym z wiodących i największych polskich producentów styropianu. Od początku lat 90. Styropmin wyprodukował ponad 23 mln m3 styropianu, zyskując prawie 6 000 zadowolonych klientów. Dzisiaj to także 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, obsługiwane przez ponad 100 pracowników. - Minione 30 lat pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie oraz zaufanie tysięcy zadowolonych nabywców. W dalszym ciągu pracujemy nad tym, aby je utrzymać. Nie osiadamy na laurach. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania co do efektywności ocieplania domów wprowadzamy do naszej oferty kolejne, innowacyjne rozwiązania takie jak linia płyt Duo Line czy system Instal Panel - stworzony przez naszych ekspertów do skutecznej izolacji pod wodne ogrzewanie podłogowe – podkreśla Krzysztof Słaby, prezes zarządu firmy Styropmin.
Na szczególną uwagę zasługują także działania podejmowane przez Styropmin na rzecz ochrony środowiska. – Jest to jeden z najważniejszych elementów strategii naszej firmy. Płyty styropianowe Styropmin mają najlepsze na rynku parametry związane z energooszczędnością ocieplanych budynków. W trosce o środowisko wdrażamy także kolejne proekologiczne rozwiązania – dodaje Maria Szymańska, wice prezes zarządu firmy Styropmin. Dlatego też Styropmin zdecydował się przystąpić do proekologicznego, międzynarodowego programu Operation Clean Sweep® (OCS), potwierdzając w ten sposób zaangażowanie w promowanie ograniczania ilości tworzyw sztucznych i minimalizowania odpadów.
Osobowości Branży
Jest to wyróżnienie specjalne, przyznawane szefom firm z branży budowlanej oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby – prezes zarządu Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes Styropmin zostali uhonorowani w tym roku za tak skuteczny rozwój marki Styropmin na polskim i europejskim rynku materiałów termoizolacyjnych oraz za zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów. - Bardzo doceniamy wyróżnienie, jakie zostało nam przyznane przez Redakcję i Radę Naukową magazynu Builder. To dla nas kolejny impuls, aby stale rozwijać i doskonalić ofertę. W naszym imieniu pragnę także podziękować wszystkim pracownikom. To w dużej mierze ich zasługa, że produkty marki Styropmin są tak chętnie wybierane przez inwestorów. Wykwalifikowani ludzie, dla których jakość produktów jest najważniejszym priorytetem – to dla naszej firmy bardzo istotny element strategii biznesowej – podkreśla Michał Luba, właściciel firmy Styropmin.

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.