Dni Otwarte w Malta Point – poznańskiej inwestycji Nexity
Marketing & Communications Consultants
ul. Flory 5/5
00-586 Warszawa
oryszczyn|mcconsultants.pl| |oryszczyn|mcconsultants.pl
+48 600349410
www.mcconsultants.pl
Nexity zaprasza na Dni Otwarte w inwestycji Malta Point. 17 i 18 stycznia 2020 roku wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania przy ulicy Brneńskiej w Poznaniu, będą mogli odwiedzić Biuro Sprzedaży i dowiedzieć się o wszystkich szczegółach oferty. Na odwiedzających czeka specjalna promocja, a dla podpisujących umowę przedwstępną – upominek.
Poznański rynek nieruchomości staje się atrakcyjny dla deweloperów, dlatego w ostatnim czasie wzrasta podaż mieszkań w stolicy Wielkopolski. Jednym z nowych inwestorów, którzy wybrali Poznań jako miejsce na wybudowanie osiedla, jest Nexity. W inwestycji Malta Point, która powstanie w dzielnicy Łacina przy ulicy Brneńskiej, każdy znajdzie mieszkanie dla siebie.
Idealną okazją do zapoznania się z ofertą dewelopera są Dni Otwarte, które odbędą się 17 i 18 stycznia br.. Dla odwiedzających w tym czasie Biuro Sprzedaży przygotowano specjalną ofertę – 6 700 zł za m kw., a mieszkania już od 268 000 zł. Co więcej, osoby, które zdecydują się podpisać przedwstępną umowę sprzedaży w trakcie wydarzenia, otrzymają upominek.
Zamieszkaj w sercu Łaciny
Pierwszy etap inwestycji Malta Point to 5-piętrowy budynek, który pomieści 98 mieszkań. Dostępnych jest jeszcze ponad 80 lokali, od jedno- do czteropokojowych o powierzchni od 31 do prawie 77 m kw.. Pomieszczenia zaprojektowano tak, by były jak najbardziej funkcjonalne, wygodne dla użytkowników i doświetlone. Każde z mieszkań posiada balkon. Inwestor oferuje wykończenia „szyte na miarę” oraz system Nexity Smart, który można zakupić i dostosować do indywidualnych potrzeb. W budynku znajdzie się też garaż, a na zewnątrz tereny zielone i miejsca postojowe.
Dobra lokalizacja to duży atut tej inwestycji. Sąsiedztwo głównych dróg oraz bliskość linii autobusowych i tramwajowych pozwala na swobodną komunikację po Poznaniu. Wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki, a wśród nich: punkty usługowe i handlowe (m. in. Centrum Handlowe Posnania i Galeria Malta), placówki edukacyjne, miejsca rozrywek i tereny zielone (np. parki i jezioro Malta w odległości ok. 1 km od osiedla).
Warto rozważyć zakup mieszkania w inwestycji Malta Point z wielu różnych względów. Dobrze zaprojektowane i funkcjonalne, w świetnej lokalizacji, a do tego w przystępnej cenie, sprostają wymaganiom każdego mieszkańca. Zapraszamy na Dni Otwarte, podczas których nasi Doradcy rozwieją wszelkie wątpliwości związane z zakupem lokalu w naszej inwestycji - mówi Michał Kostrow, Dyrektor Operacyjny Nexity Polska.
Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 8 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6, Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61 oraz Malta Point (www.maltapoint.pl) przy ul. Brneńskiej w Poznaniu.
Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy chcą uproszczenia kontroli celno-skarbowych i podatkowych. Wskazują na potrzebę dialogu z kontrolerami
Poprawa relacji z fiskusem i urzędnikami przeprowadzającymi kontrole to jeden z najczęściej podnoszonych postulatów przez przedsiębiorców. W ramach deregulacji prowadzonej przez rząd domagają się oni większej współpracy i otwartości na wyjaśnienia ze strony organów podatkowych, jasnej interpretacji przepisów, partnerskiego traktowania oraz skrócenia procesu przedawnienia. Te zmiany mogłyby poprawić atmosferę i klimat dyskusji między przedsiębiorcami a rządem.
Bankowość
Banki zainteresowane projektami gospodarki obiegu zamkniętego. Chętniej finansują takie inwestycje

Rynek zrównoważonego finansowania rośnie. Banki stawiają na rozwój oferty zielonych instrumentów, które przedsiębiorcy i inne instytucje mogą przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji z różnych obszarów ESG. Są wśród nich zarówno zielone obligacje, jak i kredyty połączone z realizacją konkretnych celów klimatycznych. Jednym z obszarów, które chcą finansować firmy w ramach ESG, jest gospodarka obiegu zamkniętego, czyli zamykanie obiegu produktów w myśl zasady reduce, reuse i recycle (ogranicz, użyj ponownie, przetwórz).
Handel
E-papierosy i aromatyzowane saszetki nikotynowe mogą zniknąć z rynku. Ministerstwo Zdrowia chce całkowitego zakazu ich sprzedaży

W wykazie prac legislacyjnych pojawiła się nowa propozycja Ministerstwa Zdrowia, która przewiduje zakaz wprowadzania do obrotu papierosów elektronicznych jednorazowego użytku – zarówno tych z nikotyną, jak i bez niej, oraz zakaz stosowania aromatów w woreczkach nikotynowych. Projekt trafił do konsultacji społecznych. To już kolejna regulacja sektora tytoniowego w ostatnich miesiącach. Przedstawiciele biznesu podkreślają, że to chaos regulacyjny, który wpływa na brak poczucia pewności prawnej i decyzje inwestycyjne.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.