Dzień Otwarty Murapol. Mieszkania taniej nawet o 49 tys. zł!
Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę, 28 sierpnia! Jeden z wiodących polskich deweloperów stawia przed klientami promocyjną pulę lokali z pakietem bonusów. Zaoszczędzić można nawet 49 tys. zł!
Grupa Murapol, jak co miesiąc proponuje klientom nową, atrakcyjną promocję. Tym razem z okazji Dnia Otwartego deweloper oferuje pulę mieszkań w każdym z 14 miast, w którym działa, we wszystkich inwestycjach, w średnich cenach z grudnia 2020 roku. W cenie mieszkania można otrzymać smart home oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Jak skorzystać z oferty? Wystarczy odwiedzić biuro sprzedaży podczas Dnia Otwartego, już w najbliższą sobotę, od 9:00 do 17:00 i zarezerwować mieszkanie. Wcześniej warto zamówić listę lokali objętych promocją w wybranym mieście postępując według instrukcji zamieszczonej na stronie internetowej dewelopera.
- Dzień Otwarty Murapol to cykliczne wydarzenie, podczas którego oferujemy klientom różnego rodzaju rabaty. Na nasze akcje sprzedażowe czekają zarówno osoby szukające mieszkania dla siebie, jak i klienci zainteresowani lokalami pod inwestycje. Tym razem w ostatni weekend wakacji przygotowaliśmy listę wybranych mieszkań w średnich cenach z grudnia 2020 roku – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol. – Do wybranych mieszkań nasi klienci mogą zyskać smart home i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Mamy nadzieję, że nasza promocja ułatwi i przyspieszy decyzję o zakupie wymarzonego M – dodaje Łukasz Tekieli.
Nowoczesne rozwiązania
Nowe budynki inwestycji Grupy Murapol w standardzie wyposażane są w Home Management System, dzięki któremu mieszkańcy mogą korzystać z rozwiązań automatyki mieszkaniowej. Technologia smart home to nie tylko wygoda, pozwalająca na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy zaworami wody, ale także realna oszczędność. Mieszkańcy korzystający z tego typu rozwiązań mogą ograniczyć zużycie energii elektrycznej i cieplnej nawet do 28% w skali roku, a tym samym zmniejszyć wydatki na rachunki za te media. W nowych mieszkaniach w standardzie montowany jest również pakiet antysmogowy. Pozwala on na zatrzymywanie zanieczyszczeń powietrza, pyłków czy alergenów i nie wpuszczanie ich do wnętrza lokali.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.