Dzień Otwarty: większa pula promocyjna i dodatkowa gotówka na wykończenie lokalu
23 listopada w biurach sprzedaży Grupy Murapol w całej Polsce nastąpi prawdziwa kumulacja korzyści! Podczas nadchodzącego Dnia Otwartego doradcy dewelopera zaprezentują klientom dodatkową pulę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych promocją Mieszkaniowe Black Weeks. To jednak nie wszystko, co można zyskać przychodząc w sobotę do biura sprzedaży w swoim mieście. Nabywając tego dnia mieszkanie lub apartament inwestycyjny i odbierając do niego klucze jeszcze w tym roku, można liczyć na zwrot 4% ceny lokalu i przeznaczyć go np. na wykończenie wnętrz.
Dzień Otwarty Grupy Murapol to idealna okazja do znalezienia nieruchomości dopasowanej do indywidualnych potrzeb, dodatkowo w atrakcyjnej cenie. Pakiet bonusów przypisanych do każdego lokalu z listopadowej puli promocyjnej zawiera m.in. rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu w promocyjnej cenie i może wynieść nawet 244 tys. zł! Osoby, które wciąż nie znalazły wymarzonego mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego na liście Mieszkaniowych Black Weeks nie powinny poddawać się w poszukiwaniach! Warto przyjść w sobotę do wybranego biura sprzedaży w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu lub Wrocławiu i zapytać doradcę dewelopera o przedstawienie jeszcze większej liczby lokali z bonusami objętych aktualną promocją.
- Wielkimi krokami nadciąga koniec listopada, zostało więc niewiele czasu, by skorzystać z oferty Mieszkaniowe Black Weeks. Dzień Otwarty to świetna okazja, aby porozmawiać z doradcą i dowiedzieć się więcej o promocji i o naszych projektach mieszkaniowych w całej Polsce. Inwestycje Grupy Murapol zlokalizowane są w dzielnicach dobrze skomunikowanych z pozostałymi częściami miasta, z infrastrukturą handlowo-usługową zapewniającą mieszkańcom wygodę oraz w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych. Nasi klienci mają również pewność, że zamieszkają w nowoczesnych inwestycjach, wyposażonych w szereg proekologicznych rozwiązań. Instalacja Home Management System w budynkach umożliwia korzystanie ze smart home – technologii automatyki mieszkaniowej, która pozwala na zdalne i manualne zarządzanie oświetleniem, zaworami wody, energią i ogrzewaniem. Nasz pakiet eco obejmuje także filtry antysmogowe w standardzie każdego lokalu, zabezpieczające lokatorów przed zanieczyszczeniami, alergenami, kurzem, a nawet owadami. Na terenie większości naszych inwestycji projektujemy również stacje ładowania samochodów elektrycznych i miejsca do zacieśniania sąsiedzkich relacji oraz place zabaw – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Lokale gotowe do odbioru w 2024 roku z premią
Deweloper oferuje atrakcyjną opcję także dla osób, którym zależy na odbiorze kluczy do upragnionego mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego jeszcze przed końcem roku w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Siewierzu i Sosnowcu. Decydując się podczas Dnia Otwartego na zakup lokalu w ramach programu Mieszkaniowy Cashback można zyskać premię – zwrot środków w wysokości 4% nabytego mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego.
- Spełnienie marzeń o własnych czterech kątach czy inwestycji w nieruchomość nie kończy się na samej transakcji zakupu. By cieszyć się przeprowadzką do nowego M lub korzyściami wynikającym z wynajmu lokalu, trzeba najpierw zadbać o wykończenie wnętrz. I tutaj do akcji wkracza nasz program Mieszkaniowy Cashback. Podpisując umowę na zakup wybranego lokalu podczas Dnia Otwartego, dokonując pełnej zapłaty i odbierając klucze do końca roku można odzyskać 4% ceny za zakupioną nieruchomość. Otrzymane środki można oczywiście wydać wedle własnego uznania – my jednak polecamy przeznaczyć je na wykończenie lokalu. To inwestycja w przyszłość, która daje komfort i zabezpieczenie – dodaje Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
23 listopada biura sprzedaży dewelopera będą czynne w godz. 9.00 do 14.00.
Rynek najmu – rozjazd między planami lokatorów a oczekiwaniami właścicieli
Jaki podatek od nieruchomości zapłacą w 2025 r. mieszkańcy największych miast?
Kram Investment rusza na podbój rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Koniec dzierżawy państwowych gruntów rolnych może oznaczać likwidację nowoczesnych gospodarstw. Zagrożonych kilkaset miejsc pracy
Dwanaście ogromnych silosów wraz z dwoma silosami buforowymi do magazynowania 15,6 tys. t zboża, suszarnia i infrastruktura załadunkowa – to niektóre instalacje wchodzące w skład wielomilionowej inwestycji w Wielkopolsce. Należąca do Top Farms infrastruktura ma zostać rozebrana, a wydzierżawione 30 lat temu ziemie – zgodnie z ustawą z 2011 roku – mają trafić do Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Spółka była przygotowana na zakończenie działalności na tym terenie, ale od lat apeluje do KOWR o decyzje dotyczące zbudowanej tam nowoczesnej infrastruktury. Dalsze funkcjonowanie obiektów, bez względu na to, kto będzie ich użytkownikiem, jest istotne dla całego regionu.
Infrastruktura
W Parlamencie Europejskim ważne przepisy dla państw dotkniętych przez klęski żywiołowe. Na odbudowę będą mogły przeznaczyć więcej pieniędzy
Parlament Europejski zajmuje się zmianami w unijnej polityce spójności, które pozwolą krajom dotkniętym przez kataklizmy na szybkie i elastyczne finansowanie działań naprawczych. Europosłowie zajmują się też propozycją przeznaczenia niewykorzystanych środków z programów rozwoju obszarów wiejskich na zrekompensowanie spowodowanych klęskami żywiołowymi strat w tym sektorze. W obu przypadkach działania naprawcze mają być finansowane nawet w 100 proc. ze środków UE, bez konieczności wkładu państw członkowskich. Propozycje Komisji Europejskiej zakładają też usprawnienie przekazywania zaliczek na te projekty.
IT i technologie
Polscy badacze pracują nad kwantowym przetwarzaniem sygnału. To rozwiązanie pomoże zapewnić superbezpieczną łączność
Stworzenie rozwiązań opartych na kwantowym przetwarzaniu informacji to cel, jaki stawiają przed sobą badacze z Centrum Optycznych Technologii Kwantowych Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach projektu finansowanego z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki pracują nad technologiami, które pozwolą zapewnić szybką i dobrze zabezpieczoną łączność, również na poziomie międzyplanetarnym. Ich wykorzystanie pozwoliłoby również zoptymalizować pracę przeładowanych łączy światłowodowych, z których obecnie korzystamy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.