Komunikaty PR

Ostatni tydzień zimowej rekrutacji w Collegium Civitas

2023-02-22  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl
Do pobrania 22-02-23 ( 0.28 MB )

To już ostatni moment, aby zapisać się na studia licencjackie lub magisterskie w Collegium Civitas. Dlaczego warto zrobić to już teraz?

Po pierwsze – nie tracisz całego roku!

Jeśli z jakiejś przyczyny nie rozpoczęłaś / nie rozpocząłeś studiów w październiku albo chcesz zmienić uczelnię i kierunek studiów - nie musisz czekać do kolejnego roku akademickiego. Program studiów jest taki sam, jak w przypadku zajęć startujących w październiku, inna może być jedynie kolejność przedmiotów, których będziesz się uczyć.

Po drugie – możesz skorzystać z pakietu zniżek, przygotowanego przez Collegium Civitas.

Zniżki są adresowane nie tylko do Ciebie, może z nich skorzystać również Twoja rodzina i znajomi:

  • 20% zniżki w opłatach za pierwszy semestr studiów I lub II stopnia dla Kandydatów decydujących się na zmianę uczelni i aplikujących do Collegium Civitas;
  • 20% na pierwszy semestr studiów I lub II stopnia w Collegium Civitas, pod warunkiem przedstawienia statusu studenta z innej uczelni;
  • oraz od 10 do 20% zniżki w opłatach za semestr nauki w Collegium Civitas dla osób, które polecą studia w Collegium Civitas innym osobom;
  • 20% zniżki dla absolwentów studiów I stopnia, aplikujących na studia II stopnia lub podyplomowe;
  • 10% zniżki na cały okres studiów dla członków rodziny.

Warto pamiętać, że zniżki nie sumują się i nie obejmują osób studiujących lub podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz specjalnościach dofinansowanych.

Po trzecie – studia w Collegium Civitas to nie tylko nauka!

Dbamy, aby studia w Collegium Civitas były okazją na zdobycie wyjątkowego doświadczenia, podniesienia swoich kompetencji, a także nawiązania interesujących znajomości. Studentki i Studenci studiów I stopnia (zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych) mają praktyki studenckie. Od października 2022 roku to nawet 720 godzin na kierunkach Zarządzanie oraz Dziennikarstwo i nowe media. 

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty Akademii Sukcesu Collegium Civitas. To inspirujące, bezpłatne szkolenia, które pozwalają zdobyć dodatkowe kompetencje i umiejętności praktyczne. Szkolenia, przeprowadzają praktycy biznesu i doświadczeni trenerzy, którzy swoją wiedzę zdobywali poprzez doświadczenie oraz pracę zawodową związaną bezpośrednio z daną dziedziną.

W trakcie roku akademickiego możesz również – pod okiem ekspertów – przygotowywać projekty czy prace badawcze oraz realizować własne kreatywne pomysły, np. w organizacjach studenckich i działach administracyjnych Uczelni, które również czekają na chętnych do pracy stażystów. Zdobyte w tym czasie umiejętności na pewno docenią Twoi przyszli pracodawcy.

Potrzebujesz więcej argumentów?

W Collegium Civitas prowadzimy studia pierwszego i drugiego stopnia - polskojęzyczne, a także studia prowadzone w języku angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie). Oferujemy cztery kierunki studiów (Stosunki międzynarodowe Zarządzanie, Socjologia i Dziennikarstwo i nowe media) oraz specjalności, które dają realną szansę zatrudnienia. Na studiach, gdzie językiem wykładowym jest język polski, w rekrutacji zimowej masz do wyboru aż 18 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 10 specjalności na studiach drugiego stopnia.

Rekrutacja prowadzona jest online na stronie https://rekrutacja.civitas.edu.pl/, na Uczelni musisz pojawić się w celu podpisania umowy – ale o tym zostaniesz poinformowana / poinformowany przez osobę prowadzącą Twój proces rekrutacyjny.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Skontaktuj się z Działem Rekrutacji Collegium Civitas,
tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Znamy wyniki 2. edycji Universiady – zwycięzcami młodzi naukowcy z Oławy Biuro prasowe
2024-04-30 | 01:00

Znamy wyniki 2. edycji Universiady – zwycięzcami młodzi naukowcy z Oławy

PPG (NYSE: PPG) poinformowała, że wyłoniono zwycięskie zespoły 2. edycji konkursu Universiada. Pierwsze miejsce i 5000 zł przyznano drużynie ze SP nr 8 w Oławie, drugie miejsce i 2500 zł
Edukacja Już prawie 600 szkół bierze udział w programie „Finansoaktywni”
2024-04-25 | 15:30

Już prawie 600 szkół bierze udział w programie „Finansoaktywni”

Ministerstwo Finansów po raz kolejny edukuje młodzież na temat finansów i podatków. Tegoroczna edycja programu „Finansoaktywni: Podatki płacimy, korzyści
Edukacja Zrozumienie i wsparcie - jak pomóc dzieciom przebrnąć przez czas egzaminów?
2024-04-24 | 13:47

Zrozumienie i wsparcie - jak pomóc dzieciom przebrnąć przez czas egzaminów?

W procesie kształcenia dziecka, rola rodzica jest kluczowa, nawet kiedy staje się ono coraz bardziej niezależne. Ważne jest zapewnienie wsparcia przy wyborze szkoły oraz prowadzenie go w taki

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

T-Mobile startuje w Polsce z nowym konceptem. Pozwoli klientom przetestować i doświadczyć najnowocześniejszych technologii

T-Mobile już od kilku lat realizuje strategię, która mocno skupia się na innowacjach i doświadczeniach klienta związanych z nowymi technologiami. Połączeniem obu tych elementów jest Magenta Experience Center – nowoczesny koncept, który ma zapewnić klientom możliwość samodzielnego przetestowania najnowszych technologii. Format, z sukcesem działający już na innych rynkach zachodnioeuropejskich, właśnie zadebiutował w Warszawie. Będą z niego mogli korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Problemy społeczne

W Polsce brakuje dostępnych cenowo mieszkań. Eksperci mówią o kryzysie mieszkaniowym

 Większość osób – nawet ze średnimi, wcale nie najgorszymi dochodami – ma problem, żeby zaspokoić swoje potrzeby mieszkaniowe, ale też z tym, żeby po zaspokojeniu tych potrzeb, po opłaceniu wszystkich rachunków i opłat związanych z mieszkaniem, mieć jeszcze środki na godne życie – mówi Aleksandra Krugły z Fundacji Habitat for Humanity Poland. Jak wskazuje, problem stanowi nie tylko wysoki współczynnik przeciążenia kosztami mieszkaniowymi, ale i tzw. luka czynszowa, w której mieści się ponad 1/3 społeczeństwa. Tych problemów nie rozwiąże jednak samo zwiększanie liczby nowych lokali. Potrzebne są również rozwiązania, które umożliwią zaangażowanie sektora prywatnego w zwiększenie podaży dostępnych cenowo mieszkań na wynajem.

Konsument

Od 28 kwietnia Polacy żyją na ekologiczny kredyt. Zmiana zachowań konsumentów może odwrócić negatywny trend

Dzień Długu Ekologicznego, czyli data, do której zużyliśmy wszystkie zasoby, jakie w ciągu roku może zapewnić Ziemia, w tym roku w Polsce przypada 28 kwietnia, kilka dni wcześniej niż rok temu. Coroczne przyspieszenie tego terminu to sygnał, że czerpiemy bez umiaru z naturalnych systemów, nie dając im czasu na odbudowę. – Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konsumpcyjne, kupujemy i wyrzucamy coraz więcej. Ale też nie mamy tak naprawdę efektywnego narzędzia, żeby temu zapobiec – ocenia Filip Piotrowski, ekspert ds. gospodarki obiegu zamkniętego z UNEP/GRID-Warszawa.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.