Komunikaty PR

Ostatni tydzień zimowej rekrutacji w Collegium Civitas

2023-02-22  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl
Do pobrania 22-02-23 ( 0.28 MB )

To już ostatni moment, aby zapisać się na studia licencjackie lub magisterskie w Collegium Civitas. Dlaczego warto zrobić to już teraz?

Po pierwsze – nie tracisz całego roku!

Jeśli z jakiejś przyczyny nie rozpoczęłaś / nie rozpocząłeś studiów w październiku albo chcesz zmienić uczelnię i kierunek studiów - nie musisz czekać do kolejnego roku akademickiego. Program studiów jest taki sam, jak w przypadku zajęć startujących w październiku, inna może być jedynie kolejność przedmiotów, których będziesz się uczyć.

Po drugie – możesz skorzystać z pakietu zniżek, przygotowanego przez Collegium Civitas.

Zniżki są adresowane nie tylko do Ciebie, może z nich skorzystać również Twoja rodzina i znajomi:

  • 20% zniżki w opłatach za pierwszy semestr studiów I lub II stopnia dla Kandydatów decydujących się na zmianę uczelni i aplikujących do Collegium Civitas;
  • 20% na pierwszy semestr studiów I lub II stopnia w Collegium Civitas, pod warunkiem przedstawienia statusu studenta z innej uczelni;
  • oraz od 10 do 20% zniżki w opłatach za semestr nauki w Collegium Civitas dla osób, które polecą studia w Collegium Civitas innym osobom;
  • 20% zniżki dla absolwentów studiów I stopnia, aplikujących na studia II stopnia lub podyplomowe;
  • 10% zniżki na cały okres studiów dla członków rodziny.

Warto pamiętać, że zniżki nie sumują się i nie obejmują osób studiujących lub podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz specjalnościach dofinansowanych.

Po trzecie – studia w Collegium Civitas to nie tylko nauka!

Dbamy, aby studia w Collegium Civitas były okazją na zdobycie wyjątkowego doświadczenia, podniesienia swoich kompetencji, a także nawiązania interesujących znajomości. Studentki i Studenci studiów I stopnia (zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych) mają praktyki studenckie. Od października 2022 roku to nawet 720 godzin na kierunkach Zarządzanie oraz Dziennikarstwo i nowe media. 

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty Akademii Sukcesu Collegium Civitas. To inspirujące, bezpłatne szkolenia, które pozwalają zdobyć dodatkowe kompetencje i umiejętności praktyczne. Szkolenia, przeprowadzają praktycy biznesu i doświadczeni trenerzy, którzy swoją wiedzę zdobywali poprzez doświadczenie oraz pracę zawodową związaną bezpośrednio z daną dziedziną.

W trakcie roku akademickiego możesz również – pod okiem ekspertów – przygotowywać projekty czy prace badawcze oraz realizować własne kreatywne pomysły, np. w organizacjach studenckich i działach administracyjnych Uczelni, które również czekają na chętnych do pracy stażystów. Zdobyte w tym czasie umiejętności na pewno docenią Twoi przyszli pracodawcy.

Potrzebujesz więcej argumentów?

W Collegium Civitas prowadzimy studia pierwszego i drugiego stopnia - polskojęzyczne, a także studia prowadzone w języku angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie). Oferujemy cztery kierunki studiów (Stosunki międzynarodowe Zarządzanie, Socjologia i Dziennikarstwo i nowe media) oraz specjalności, które dają realną szansę zatrudnienia. Na studiach, gdzie językiem wykładowym jest język polski, w rekrutacji zimowej masz do wyboru aż 18 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 10 specjalności na studiach drugiego stopnia.

Rekrutacja prowadzona jest online na stronie https://rekrutacja.civitas.edu.pl/, na Uczelni musisz pojawić się w celu podpisania umowy – ale o tym zostaniesz poinformowana / poinformowany przez osobę prowadzącą Twój proces rekrutacyjny.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Skontaktuj się z Działem Rekrutacji Collegium Civitas,
tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Collegium Civitas
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków Biuro prasowe
2025-04-14 | 06:00

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Według danych World Economic Forum [1] do 2030 roku aż 39 proc. obecnych kompetencji zawodowych będzie wymagało aktualizacji lub stanie się zbędne. Przyszłość rynku pracy
Edukacja Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!
2025-01-03 | 08:00

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Dawid Uczy to platforma nauczyciela biologii i chemii, który postanowił poszerzyć ofertę świadczonych usług. Od teraz pomaga także w przygotowaniu odwołania od
Edukacja Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
2024-12-31 | 15:30

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku jest placówką z tradycjami. Istnieje od ponad 100 lat i dba o to, żeby narzędzia i środki dydaktyczne, które

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.