Komunikaty PR

Ostatni tydzień zimowej rekrutacji w Collegium Civitas

2023-02-22  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl
Do pobrania 22-02-23 ( 0.28 MB )

To już ostatni moment, aby zapisać się na studia licencjackie lub magisterskie w Collegium Civitas. Dlaczego warto zrobić to już teraz?

Po pierwsze – nie tracisz całego roku!

Jeśli z jakiejś przyczyny nie rozpoczęłaś / nie rozpocząłeś studiów w październiku albo chcesz zmienić uczelnię i kierunek studiów - nie musisz czekać do kolejnego roku akademickiego. Program studiów jest taki sam, jak w przypadku zajęć startujących w październiku, inna może być jedynie kolejność przedmiotów, których będziesz się uczyć.

Po drugie – możesz skorzystać z pakietu zniżek, przygotowanego przez Collegium Civitas.

Zniżki są adresowane nie tylko do Ciebie, może z nich skorzystać również Twoja rodzina i znajomi:

  • 20% zniżki w opłatach za pierwszy semestr studiów I lub II stopnia dla Kandydatów decydujących się na zmianę uczelni i aplikujących do Collegium Civitas;
  • 20% na pierwszy semestr studiów I lub II stopnia w Collegium Civitas, pod warunkiem przedstawienia statusu studenta z innej uczelni;
  • oraz od 10 do 20% zniżki w opłatach za semestr nauki w Collegium Civitas dla osób, które polecą studia w Collegium Civitas innym osobom;
  • 20% zniżki dla absolwentów studiów I stopnia, aplikujących na studia II stopnia lub podyplomowe;
  • 10% zniżki na cały okres studiów dla członków rodziny.

Warto pamiętać, że zniżki nie sumują się i nie obejmują osób studiujących lub podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz specjalnościach dofinansowanych.

Po trzecie – studia w Collegium Civitas to nie tylko nauka!

Dbamy, aby studia w Collegium Civitas były okazją na zdobycie wyjątkowego doświadczenia, podniesienia swoich kompetencji, a także nawiązania interesujących znajomości. Studentki i Studenci studiów I stopnia (zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych) mają praktyki studenckie. Od października 2022 roku to nawet 720 godzin na kierunkach Zarządzanie oraz Dziennikarstwo i nowe media. 

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty Akademii Sukcesu Collegium Civitas. To inspirujące, bezpłatne szkolenia, które pozwalają zdobyć dodatkowe kompetencje i umiejętności praktyczne. Szkolenia, przeprowadzają praktycy biznesu i doświadczeni trenerzy, którzy swoją wiedzę zdobywali poprzez doświadczenie oraz pracę zawodową związaną bezpośrednio z daną dziedziną.

W trakcie roku akademickiego możesz również – pod okiem ekspertów – przygotowywać projekty czy prace badawcze oraz realizować własne kreatywne pomysły, np. w organizacjach studenckich i działach administracyjnych Uczelni, które również czekają na chętnych do pracy stażystów. Zdobyte w tym czasie umiejętności na pewno docenią Twoi przyszli pracodawcy.

Potrzebujesz więcej argumentów?

W Collegium Civitas prowadzimy studia pierwszego i drugiego stopnia - polskojęzyczne, a także studia prowadzone w języku angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie). Oferujemy cztery kierunki studiów (Stosunki międzynarodowe Zarządzanie, Socjologia i Dziennikarstwo i nowe media) oraz specjalności, które dają realną szansę zatrudnienia. Na studiach, gdzie językiem wykładowym jest język polski, w rekrutacji zimowej masz do wyboru aż 18 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 10 specjalności na studiach drugiego stopnia.

Rekrutacja prowadzona jest online na stronie https://rekrutacja.civitas.edu.pl/, na Uczelni musisz pojawić się w celu podpisania umowy – ale o tym zostaniesz poinformowana / poinformowany przez osobę prowadzącą Twój proces rekrutacyjny.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Skontaktuj się z Działem Rekrutacji Collegium Civitas,
tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Collegium Civitas
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW Biuro prasowe
2024-11-29 | 13:30

Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zdobywa prestiżowe wyróżnienia w rankingu Eduniversal Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zdobył srebrne
Edukacja Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie
2024-11-28 | 13:28

Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie

Z dniem 23 października 2024 roku nastąpiły zmiany w Zarządzie Uczelni Łazarskiego, które są istotnym krokiem w kierunku dalszego umacniania jej pozycji jako nowoczesnej instytucji
Edukacja Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum
2024-11-26 | 12:00

Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum

Wizyta 27 dyrektorów litewskich szkół to początek współpracy z I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym. Jej celem jest wymiana doświadczeń, budowa

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.