Komunikaty PR

Ostatni tydzień zimowej rekrutacji w Collegium Civitas

2023-02-22  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl
Do pobrania 22-02-23 ( 0.28 MB )

To już ostatni moment, aby zapisać się na studia licencjackie lub magisterskie w Collegium Civitas. Dlaczego warto zrobić to już teraz?

Po pierwsze – nie tracisz całego roku!

Jeśli z jakiejś przyczyny nie rozpoczęłaś / nie rozpocząłeś studiów w październiku albo chcesz zmienić uczelnię i kierunek studiów - nie musisz czekać do kolejnego roku akademickiego. Program studiów jest taki sam, jak w przypadku zajęć startujących w październiku, inna może być jedynie kolejność przedmiotów, których będziesz się uczyć.

Po drugie – możesz skorzystać z pakietu zniżek, przygotowanego przez Collegium Civitas.

Zniżki są adresowane nie tylko do Ciebie, może z nich skorzystać również Twoja rodzina i znajomi:

  • 20% zniżki w opłatach za pierwszy semestr studiów I lub II stopnia dla Kandydatów decydujących się na zmianę uczelni i aplikujących do Collegium Civitas;
  • 20% na pierwszy semestr studiów I lub II stopnia w Collegium Civitas, pod warunkiem przedstawienia statusu studenta z innej uczelni;
  • oraz od 10 do 20% zniżki w opłatach za semestr nauki w Collegium Civitas dla osób, które polecą studia w Collegium Civitas innym osobom;
  • 20% zniżki dla absolwentów studiów I stopnia, aplikujących na studia II stopnia lub podyplomowe;
  • 10% zniżki na cały okres studiów dla członków rodziny.

Warto pamiętać, że zniżki nie sumują się i nie obejmują osób studiujących lub podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz specjalnościach dofinansowanych.

Po trzecie – studia w Collegium Civitas to nie tylko nauka!

Dbamy, aby studia w Collegium Civitas były okazją na zdobycie wyjątkowego doświadczenia, podniesienia swoich kompetencji, a także nawiązania interesujących znajomości. Studentki i Studenci studiów I stopnia (zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych) mają praktyki studenckie. Od października 2022 roku to nawet 720 godzin na kierunkach Zarządzanie oraz Dziennikarstwo i nowe media. 

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty Akademii Sukcesu Collegium Civitas. To inspirujące, bezpłatne szkolenia, które pozwalają zdobyć dodatkowe kompetencje i umiejętności praktyczne. Szkolenia, przeprowadzają praktycy biznesu i doświadczeni trenerzy, którzy swoją wiedzę zdobywali poprzez doświadczenie oraz pracę zawodową związaną bezpośrednio z daną dziedziną.

W trakcie roku akademickiego możesz również – pod okiem ekspertów – przygotowywać projekty czy prace badawcze oraz realizować własne kreatywne pomysły, np. w organizacjach studenckich i działach administracyjnych Uczelni, które również czekają na chętnych do pracy stażystów. Zdobyte w tym czasie umiejętności na pewno docenią Twoi przyszli pracodawcy.

Potrzebujesz więcej argumentów?

W Collegium Civitas prowadzimy studia pierwszego i drugiego stopnia - polskojęzyczne, a także studia prowadzone w języku angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie). Oferujemy cztery kierunki studiów (Stosunki międzynarodowe Zarządzanie, Socjologia i Dziennikarstwo i nowe media) oraz specjalności, które dają realną szansę zatrudnienia. Na studiach, gdzie językiem wykładowym jest język polski, w rekrutacji zimowej masz do wyboru aż 18 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 10 specjalności na studiach drugiego stopnia.

Rekrutacja prowadzona jest online na stronie https://rekrutacja.civitas.edu.pl/, na Uczelni musisz pojawić się w celu podpisania umowy – ale o tym zostaniesz poinformowana / poinformowany przez osobę prowadzącą Twój proces rekrutacyjny.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Skontaktuj się z Działem Rekrutacji Collegium Civitas,
tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Collegium Civitas
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać! Biuro prasowe
2025-01-03 | 08:00

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Dawid Uczy to platforma nauczyciela biologii i chemii, który postanowił poszerzyć ofertę świadczonych usług. Od teraz pomaga także w przygotowaniu odwołania od
Edukacja Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
2024-12-31 | 15:30

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku jest placówką z tradycjami. Istnieje od ponad 100 lat i dba o to, żeby narzędzia i środki dydaktyczne, które
Edukacja UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
2024-12-28 | 01:00

UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0

Po maszynie parowej, elektryczności i komputerach - rozwój biotechnologii, nanotechnologii i sztucznej inteligencji ma być punktem zwrotnym w historii ludzkości. Zmiany gospodarcze

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.