Komunikaty PR

Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO® stworzy wyjątkową Strefę Zabawy!

2024-05-21  |  12:00
Biuro prasowe

Przed nami najpiękniejsze święto w roku - Dzień Dziecka. Aby stworzyć okazję do celebracji tego dnia w rodzinnej atmosferze, grupa LEGO wystartuje z wyjątkową przestrzenią łączącą kreatywne aktywności z międzypokoleniową zabawą. Po raz pierwszy w historii powstanie Strefa Zabawy LEGO, w której to dzieci zadecydują o przebiegu swojej zabawy i wraz z rodzicami poznają ekscytujący świat LEGO. W tematycznych pokojach będą tworzyć budowle z klocków, rozwiązywać ciekawe zadania i odkryją swoje nowe zainteresowania. Bezpłatna Strefa Zabawy LEGO będzie dostępna, dla dzieci i ich rodziców, od 25 maja do 2 czerwca na praskim Placu Konesera w Warszawie.

Zabawa jako okazja do budowania więzi rodzinnych

W ramach komunikacji „Zabawa w Waszych rękach” grupa LEGO podkreśla, że zabawa jest budulcem, który napędza kreatywność oraz wpływa na rozwój młodych umysłów. Co więcej, wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym wpływa na zacieśnienie relacji dzieci z rodzicami, uczy rozpoznawać emocje, kształtuje empatię i pomaga budować silne więzi. Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców i zaprasza ich do Strefy Zabawy, w której wspólnie spędzą chwile pełne pasjonujących odkryć i kreatywnych zadań.

Strefa zabawy LEGO w Warszawie

W dniach 25 maja – 2 czerwca w Strefie Zabawy LEGO na praskim Placu Koneser w Warszawie, dzieci będą mogły tworzyć, doświadczać, budować oraz spędzać czas ze swoimi rodzicami. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń będzie składać się z interaktywnych i tematycznych pokoi inspirowanych zestawami z najnowszej kampanii LEGO „Zabawa w Waszych rękach”. Strefy: odjazdowa, odlotowa, błyskawiczna i kosmiczna pomogą dzieciakom odkrywać świat kosmosu, doświadczać szalonego wyścigu, wziąć udział w poszukiwaniu ukrytych figurek, czy wsiąść do balonu. W poszczególnych pomieszczeniach najmłodsi będą mieli okazję tworzyć budowle z klocków LEGO, rozwiązywać zagadki, a nawet poznać wyjątkowego gościa. Na koniec, na wszystkich uczestników czeka drobna pamiątka z wydarzenia, która będzie zwieńczeniem tego ekscytującego dnia. Aby najmłodsi mogli w pełni rozwiązywać angażujące zadania i odkrywać zakamarki poszczególnych pokoi, dla każdej rodziny przewidziano półtorej godziny zabawy.  Z uwagi na bezpieczeństwo, wydarzenie jest rekomendowane dla dzieci w wieku 5-12 lat, pod opieką dorosłych.

Jak wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie LEGO? Darmowe bilety będą dostępne w pięciu pulach na stronie www.LEGO.com/DzienDziecka.  W dniach 16, 21, 25, 27 i 28 maja o godzinie 18.00 można będzie odebrać bilet na wydarzenie w jednym z dostępnych terminów (25.05-2.06). Okazanie wejściówki umożliwi wstęp do Strefy Zabawy LEGO. Z uwagi na duże zainteresowanie liczba miejsc jest ograniczona.

---

O Grupie LEGO

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie przyszłych konstruktorów poprzez zabawę. LEGO System in Play, którego podstawą są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko, co tylko mogą sobie wyobrazić. Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 roku przez Olego Kirka Kristiansena, a jej nazwa pochodzi od dwóch duńskich słów Leg Godt, które oznaczają "baw się dobrze".

Dziś Grupa LEGO pozostaje firmą rodzinną z siedzibą w Billund. Jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 130 krajach na całym świecie. © LEGO, logo LEGO, minifigurki, DUPLO, NINJAGO, Friends i DREAMZzz są znakami towarowymi i prawami autorskimi Grupy LEGO. © 2023 Grupa

O badaniu LEGO Play Well 2024

Wszystkie wyniki raportu, o ile nie podano inaczej, zostały przeprowadzono, w ramach 40-minutowego internetowego badanie ilościowego, w okresie od grudnia 2023 r. do stycznia 2024 r. na 36 rynkach, w którym wzięło udział łącznie 61 532 respondentów, w tym 36 000 rodziców z dziećmi w wieku od 1 do 12 lat oraz 25 532 dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Aby uzyskać pełną listę krajów, prosimy o kontakt pod adresem media@lego.com.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Aleksandra Kołakowska                                             

e-mail: aleksandra.kolakowska@big-picture.pl      

Adrianna Walasiak

e-mail adrianna.walasiak@big-picture.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Odwiedź CH Focus i przeżyj wraz z Garfieldem niezwykłe przygody! Biuro prasowe
2024-06-14 | 09:43

Odwiedź CH Focus i przeżyj wraz z Garfieldem niezwykłe przygody!

Garfielda znają niemal wszyscy! Ten najsłynniejszy na świecie rudy kot właśnie powrócił do kin w  przezabawnej, animowanej komedii! Mało tego, mimo wrodzonego lenistwa,
Dziecko Port Łódź zaprasza do wspólnej zabawy i kibicowania
2024-06-12 | 16:00

Port Łódź zaprasza do wspólnej zabawy i kibicowania

11 czerwca to Międzynarodowy Dzień Zabawy ustanowiony przez ONZ. Jeśli ktoś przegapił – nie szkodzi! 15 czerwca w Porcie Łódź startuje bowiem Maraton Zabawy, który
Dziecko Fundacja Medicover zdrowo zajęta w 2023 r. – premiera raportu z działalności
2024-06-12 | 11:00

Fundacja Medicover "zdrowo zajęta" w 2023 r. – premiera raportu z działalności

Medicover prezentuje Raport Roczny z działalności Fundacji Medicover w Polsce i stowarzyszenia charytatywnego Asociația Medicover w Rumunii w 2023 roku. Ponad 100 różnych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Finanse

Polska w światowej czołówce najchętniej wybieranych lokalizacji dla centrów usług wspólnych oraz ośrodków BPO. Generują one 4,5 proc. polskiego PKB

Sektor usług biznesowych jest jedną z wizytówek polskiej gospodarki i wciąż pozostaje bardzo konkurencyjny w globalnej skali – w Polsce działa już ponad 1,8 tys. centrów usług BPO, SSC/GBS, IT i R&D, a prognozowane zatrudnienie w sektorze w tym roku ma sięgnąć 465 tys. osób. Za ponad 80 proc. tych miejsc pracy odpowiadają inwestorzy zagraniczni, ale po usługi centrów usług biznesowych coraz chętniej sięgają również polskie firmy, które szukają oszczędności w dobie wysokich kosztów. Outsourcing procesów biznesowych pozwala im się skupić na strategicznych procesach i wyzwaniach, a przy tym zmniejszyć koszty nawet o ponad 20 proc.

Handel

Coraz więcej światowych zasobów ryb jest przełowionych. Nadmierne połowy dotyczą już blisko 38 proc. stad ryb na świecie

Według najnowszych danych ONZ FAO nadmierne połowy dotyczą 37,7 proc. wszystkich stad ryb i ten odsetek stale rośnie. W niektórych akwenach, takich jak Morze Śródziemne i Czarne, ponad 60 proc. stad jest przełowionych. Może to prowadzić nie tylko do degradacji ekosystemów morskich, ale także mieć poważne konsekwencje dla milionów ludzi na świecie. – Gdyby wszystkie stada na świecie były poławiane w  zrównoważony sposób, pozwoliłoby to wygenerować o 16 mln t więcej ryb i owoców morza rocznie, co z kolei przełożyłoby się na możliwość wyżywienia dodatkowych 72 mln ludzi – wskazuje Joanna Ornoch z organizacji pozarządowej MSC (Marine Stewardship Council).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.