Zielone oliwki z pastą paprykową OLE! Wyrazisty akcent w śródziemnomorskim stylu
Oliwki zielone z pastą paprykową OLE! to idealny duet, który łączy w sobie słonawy smak oliwek wraz z wyrazistym smakiem pasty paprykowej od OLE! To doskonała propozycja dla wszystkich smakoszy, którzy lubią przełamywać śródziemnomorskie specjały, małymi, ale za to znaczącymi dodatkami. Odkryj wyraziste połączenie oliwek zielonych z papryką w poręcznych słoiczkach. Zaskocz wszystkich oryginalną przekąską.
Oliwki należą do owoców, które są uprawiane od tysięcy lat. Są podstawą wielu potraw kuchni śródziemnomorskiej. Zdrowe i smaczne, a przez niektórych nawet nazywane kluczem do młodości. Ich słonawy, smak, sprawia, że są jedną z najlepszych przekąsek, jak również stanowią doskonały składnik wielu dań.
Oliwki zielone z pastą paprykową OLE! to duet niedościgniony. Papryka w postaci niezwykle delikatnej pasty idealnie łączy się z wytrawnym smakiem zielonych oliwek. Świetnie komponują się z daniami z drobiu lub rybami, ale same w sobie też są pyszną przekąską. To również idealny dodatek do sałatek.
Chcesz zaskoczyć swoich gości i przygotować wakacyjną kolację rodem z Malty, Włoch lub Hiszpani?
Przygotuj z nami makaron z sosem pomidorowym i Oliwkami zielonymi z pastą paprykową OLE! To danie skradnie wasze serce i zachęci do wakacyjnych wspomnień. Sprawdź przepis: http://bitly.pl/PEb4D
Więcej propozycji znajdziesz w PRZEPIŚNIKU OLE! na: www.wole-ole.pl
__________________________
Zielone oliwki z pastą paprykową OLE!
Pojemność: 240 ml
Cena: około 8 zł

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.