Komunikaty PR

Eksperci od komunikacji korporacyjnej dołączyli do InnerValue

2022-12-13  |  13:30
Biuro prasowe

Do zespołu InnerValue, firmy doradczej specjalizującej się w kompleksowym wsparciu komunikacyjnym innowacyjnych firm na rożnym etapie ich rozwoju, dołączyły dwie nowe osoby. Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski od lat są związani z korporacyjną komunikacją strategiczną i rynkiem mediów. Rozszerzenie zespołu to część realizowanej strategii InnerValue, w której firma zakłada wprowadzenie nowych usług powiązanych m.in. z sektorem ESG (ang. Environmental, Social and Governance). 

Mariusz Gawrychowski specjalizuje się w tematyce związanej z sektorem finansowym i technologicznym. Przez ostatnie pięć lat był rzecznikiem prasowym Europa Ubezpieczenia, w której odpowiadał m.in. współpracę z mediami, komunikację korporacyjną i działania digitalowe. Wcześniej przez ponad 15 lat pracował jako dziennikarz ekonomiczny. Był związany m.in. z Pulsem Biznesu, Dziennikiem Gazetą Prawną, Polską Agencją Prasową czy Gazetą Giełdy Parkiet. W 2012 roku Polska Izba Ubezpieczeń przyznała mu tytuł „Ubezpieczeniowego Dziennikarza Roku”. 

Witold Nieć to ekspert z zakresu komunikacji korporacyjnej i PR-u produktowego. Przez 4 lata zajmował się w PKP Cargo doradztwem komunikacyjnym w tym również w zakresie zagadnień ESG. Przez 13 lat współpracował z Grupą Lotos, w której rozwijał PR produktowy, był także doradcą ds. relacji międzynarodowych. Pracował również jako rzecznik prasowy w spółkach z branży chemicznej i rafineryjnej. Od wielu lat związany z przemysłem chemicznym i energetycznym. Wcześniej jako dziennikarz publikował w Pulsie Biznesu, Gazecie Prawnej, dzienniku finansowym Nowa Europa i Gazecie Wyborczej.

 – Na rynku pojawiła się duże zapotrzebowanie na usługi komunikacji strategicznej wśród klientów spoza giełdy, często są to firmy z sektora fintech, nowych technologii, czy fundusze VC. Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski to osoby, które pracują na rynku komunikacji strategicznej od kilkunastu lat, cieszę się, że dołączyli do naszego zespołu i swoją wiedzą będą wspierać naszych klientów – mówi Wojciech Iwaniuk, prezes i współzałożyciel InnerValue. 

Ostatnie dwa lata to okres dynamicznego wzrostu InnerValue. Oprócz podstawowej usługi – jaką są relacje inwestorskie i komunikacja finansowa – agencja rozszerzyła ofertę o wsparcie w zakresie doradztwa strategicznego, realizacji działań graficzno-digitalowych oraz obsługi social media na potrzeby komunikacji korporacyjnej. Już dziś blisko połowę klientów Agencji stanowią firmy nieobecne na rynku kapitałowym. Od tego roku firma rozwija nowe obszary – komunikację zagraniczną oraz raportowanie ESG (ang. Environmental, Social and Governance). Od kwietnia br. siedziba InnerValue znajduje się przy ul. Koszykowej 54.

 

O InnerValue:

Od 2010 r. prowadzimy komunikację biznesową i transakcyjną dla klientów. Zajmujemy się relacjami inwestorskimi oraz tworzymy strategie obecności w mediach i w sieci. Wspieramy giełdowe debiuty, kampanie crowdfundingowe oraz procesy M&A. Kreujemy wizerunek firm i przedsiębiorców, a także wprowadzamy naszych klientów do świata online. W 2021 r. komunikowaliśmy transakcje o wartości ponad 1,3 mld zł, przekroczyliśmy też liczbę 100 klientów, prawie połowa z nich to podmioty nienotowane na giełdzie. Przez ostatnie lata pracowaliśmy dla około 300 firm z polski i zagranicy, w tym przy transakcjach o wartości przekraczających 10 mld zł. Aktualnie InnerValue tworzy 40 konsultantów z doświadczeniem w dziennikarstwie, doradztwie strategicznym i międzynarodowych rynkach kapitałowych. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Z apelem o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej płaconej przez osoby wykonujące pozarolniczą działalność gospodarczą wystąpiła do prezydenta Andrzeja Dudy Organizacja
Firma Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
2025-04-01 | 11:30

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Organizacja przestrzeni w garażu to wyzwanie, z którym zmaga się wielu właścicieli domów. Wąskie regały metalowe stanowią idealne rozwiązanie tego problemu,
Firma Obowiązkowa deratyzacja
2025-03-06 | 10:30

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Szkodniki mogą pojawić się wszędzie – od pięciogwiazdkowych hoteli i eleganckich restauracji po domy jednorodzinne i miejskie parki. Wielu ludzi bagatelizuje problem gryzoni,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy

Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.

Prawo

Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.

Prawo

W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.