Komunikaty PR

Euronet gra razem z WOŚP już po raz ósmy!

2023-01-24  |  01:00
Biuro prasowe

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami. Euronet – największy w Polsce operator bankomatów i wpłato-bankomatów po raz ósmy włącza się w to wydarzenie, upraszczając możliwość wsparcia Fundacji. Podczas finałowego weekendu udostępni klientom możliwość dokonywania wpłat na jej konto bezpośrednio z poziomu ekranu powitalnego urządzeń. Ponadto na Placu Defilad w Warszawie po raz pierwszy pojawi się specjalna strefa Euronet, która dodatkowo ułatwi wsparcie akcji dobroczynnej angażującej miliony Polaków.

W weekend finałowy WOŚP, który w tym roku wypada 28-29 stycznia, na ekranach powitalnych wszystkich urządzeń sieci pojawią się specjalne grafiki i komunikaty zachęcające do wsparcia celu 31. Finału WOŚP, które znacznie przyśpieszą proces przekazywania środków. Dodatkowo, podczas tegorocznego ogólnopolskiego Finału, Euronet udostępni darczyńcom specjalną strefę z urządzeniami sieci. Maszyny będą znajdować się na Placu Defilad w Warszawie, obok telewizyjnego studia 31. Finału WOŚP. Strefa, która ułatwi darczyńcom szybki przelew środków, ma także promować ideę wsparcia szczytnych celów za pomocą bankomatów i wpłato-bankomatów sieci.

– Niezmiennie od 2016 roku, wraz z milionami Polaków, rozpoczynamy rok wspierając Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza działaniami mającymi w jak największym stopniu ułatwić wpłatę darowizn, chcemy zachęcić także naszych pracowników do tego, by w kreatywny sposób angażowali się w działania na rzecz WOŚP oraz wspierali inicjatywy dobroczynne. Dlatego w tym roku, organizujemy konkurs „Laurka WOŚP”, skierowany dla wszystkich dzieci pracowników Euronet Polska i zachęcamy do wzięcia udziału w Biegu „Policz się z cukrzycą”, który już od 17 lat towarzyszy Orkiestrze mówi Marek Szafirski, Prezes Zarządu Euronet Polska.

O ile współpraca sieci Euronet z Fundacją trwa już 8 lat, to wpłaty środków na konto WOŚP są możliwe przez 365 dni w roku. Każdy darczyńca może wpłacić od 1 do 500 zł, a co ważne, Euronet nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od wpłaconej kwoty.

31. Finał WOŚP zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń sepsy. Dzięki temu umożliwi lepszą terapię, poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura SKENDE strategicznym partnerem Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 Biuro prasowe
2023-03-22 | 11:00

SKENDE strategicznym partnerem Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023

Celem Europejskiej Stolicy Młodzieży jest pełniejsze włączenie młodzieży w życie Lublina, ułatwienie integracji w ich społecznościach oraz wspomaganie ich w rozwoju w obszarach takich
Kultura Pokaz mody przerwany przez zabójstwo – czy winne są rodzinne tajemnice?
2023-03-15 | 01:00

Pokaz mody przerwany przez zabójstwo – czy winne są rodzinne tajemnice?

Blichtr wybiegów, najnowsze kolekcje, piękne modelki, wielkie eventy oraz nazwiska znane nie tylko fanom mody. Ten (z pozorów) idealny świat posiada drugą twarz – często
Kultura P&G podsumowuje swoje działania w obszarze E&I
2023-03-14 | 15:00

P&G podsumowuje swoje działania w obszarze E&I

P&G od lat dąży do stworzenia świata, który jest wolny od uprzedzeń i stereotypowego myślenia, w którym każdy ma równe szanse. Każdego roku w marcu, Procter

Więcej ważnych informacji

roche-banner

Jedynka Newserii

Newseria Na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Infrastruktura

Zielone ciepło płynie do Gdańska. Specjalne kotły elektrodowe zasila energia z wiatru i słońca

Kotły elektrodowe w gdańskiej elektrociepłowni przekształcają nadmiar zielonej energii w systemie elektroenergetycznym w ciepło. Dzięki zastosowanej technologii „power to heat” w ostatnich zimowych miesiącach kotłownia przyczyniła się do ograniczenia emisji COo ponad 920 t i zużycia węgla o 440 t. – Tym samym zielone ciepło dla Gdańska stało się faktem, ale potencjał tych kotłów jest dużo większy – mówi Elżbieta Kowalewska, dyrektor Oddziału Wybrzeże PGE Energia Ciepła. Kotłownia o mocy 130 MW została oddana do użytku w grudniu 2021 roku i była pierwszą tego typu inwestycją w Polsce. Pełnię swoich możliwości osiągnie w kolejnych dwóch latach, kiedy udział energii z OZE w krajowym systemie będzie jeszcze większy niż dziś.

Bankowość

KNF pracuje nad projektem ustawy o systemowym rozwiązaniu kwestii umów frankowych. Bankowcy popierają takie rozwiązanie

Już ponad dwa lata temu Komisja Nadzoru Finansowego zaproponowała rozwiązanie problemu umów frankowych poprzez ich przewalutowanie tak, jak gdyby od początku kredyt zaciągnięty był w złotych albo stosownie do wyliczania rat średniego kursu walutowego podawanego przez Narodowy Bank Polski. Obecnie nadzorca pracuje nad projektem ustawy według tych założeń. Zdaniem środowiska bankowego, choć rozwiązanie to wciąż faworyzuje tę grupę kredytobiorców, to można je uznać za sprawiedliwe. Zdjęłoby ono z banków konieczność zawiązywania rezerw na potencjalnie unieważniane w przyszłości umowy frankowe.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.