Przemysław Naklicki nowym Dyrektorem OSCBR
Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu operacyjnym strukturami własnymi i partnerskimi. Jest skutecznym realizatorem zakładanych celów na rynkach B2B i B2C, budującym nowe kanały dystrybucji oraz wdrażającym nowe produkty na rynek.
Przed dołączeniem do OSCBR Przemysław Naklicki specjalizował się w mediacjach sądowych w zakresie spraw gospodarczych i cywilnych, wdrażaniu i doradztwie związanym z RODO oraz we wsparciu firm w obszarze zarządzania, sprzedaży i budowania sieci partnerskich.
Jednym z jego sukcesów było pokierowanie wielowątkowym projektem budowania partnerstwa między Orange a deweloperami i dostarczenia wspólnym Klientom najlepszej jakości usług i rozwiązań, co przyczyniło się do wzrostu wyników biznesowych. Wprowadzał też dywersyfikację sprzedaży pod względem portfolio produktów. W skład projektów wchodziło również opracowanie, testowanie, a następnie wdrożenie systemu rozwoju osobistego pracowników, co miało pozytywny wpływ na motywację i wyniki pracy zespołów.
Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Mam nadzieję, że moje doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym i w budowaniu relacji biznesowych przyczyni się do dalszego rozwoju organizacji. Wzmocni partnerstwo biur rachunkowych i razem będziemy liderem zmieniającym rynek usług księgowych – powiedział Przemysław Naklicki, nowy Dyrektor Zarządzający OSCBR.
Cieszymy się, że manager z tak bogatym doświadczeniem operacyjnym i biznesowym jak Przemysław wzmocni szeregi OSCBR. Wierzę, że pod jego skrzydłami projekt będzie rozwijał się jeszcze bardziej dynamicznie i w nowych obszarach, aby zapewnić partnerskim biurom rachunkowym najlepsze rozwiązania, zgodne z potrzebami rynku - mówi Patrycja Strzelecka, współzałożycielka sieci, Dyrektor Zarządzająca CashDirector S.A
Przemysław Naklicki ukończył studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, uzyskując tytuł magistra prawa. Studia MBA ukończył w Wyższej Szkole Bankowej (Uniwersytet WSB MERITO w Poznaniu).
Ultimo zmienia się w B2 Impact i przedstawia nową strategię rozwoju marki
Play of Battle S.A. pozyskała od inwestorów ponad 3 mln zł
Polacy czytają, ale księgarnie toną w długach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.