Komunikaty PR

Innowacyjna franczyza z kompleksowym wsparciem – Instytut Podologii Suela

2024-06-11  |  01:00
Biuro prasowe

Chcemy utworzyć największą w kraju sieć gabinetów podologicznych. Wierzymy w sukces, ponieważ mamy sprawdzony plan biznesowy i oferujemy kompleksowe wsparcie dla naszych franczyzobiorców – mówi Monika Szawłowska z Instytutu Podologii Suela. Diagnostyka i leczenie schorzeń stóp to nowość na polskim rynku franczyzy. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi, otwarcie własnego gabinetu podologicznego pod znaną marką może być atrakcyjną ofertą dla osób, które chcą otworzyć biznes w perspektywicznej branży.

Instytut Podologii Suela działa od ponad 10 lat. Podolodzy pracujący w gabinetach tej sieci podkreślają, że na pierwszym miejscu stawiają holistyczne podejście do leczenia.

– Organizm człowieka stanowi jedną całość i nie możemy prowadzić terapii, skupiając się ściśle na określonych schorzeniach. Wiemy, że zdrowie stóp ma bezpośrednie przełożenie nie tylko na jakość życia, ale też na kondycję innych części ciała. Nie koncentrujemy się tylko na skutkach, dążymy do usunięcia przyczyn różnych problemów – mówi podolog Kinga Harasimowicz. Dodaje, że specjaliści z Instytutu Podologii Suela priorytetowo traktują oczekiwania osób korzystających z ich usług. Sieć nie tylko prowadzi diagnostykę i zabiegi, ale również produkuje indywidualnie dopasowane wkładki do obuwia, odpowiadając na potrzeby pacjentów. Założyciele Instytutu utworzyli w Białymstoku pierwszy w Polsce gabinet podologiczny przyjazny dzieciom i osobom ze spektrum autyzmu.

Dynamiczny rozwój

Rosnąca świadomość społeczna dotycząca znaczenia zdrowia stóp i coraz większy popyt na usługi podologiczne to dwa kluczowe czynniki, które skłoniły przedsiębiorców z Podlasia do dalszego rozwoju Instytutu w formie sieci franczyzowej. Do tej pory udało im się otworzyć nowe gabinety w Białymstoku i Gdańsku, ale w planach mają już kolejne lokalizacje.

– Zauważamy duży wzrost zainteresowania naszą ofertą franczyzową, dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość. Otwarcie kolejnych gabinetów w innych miastach to tylko kwestia czasu – mówi Monika Szawłowska. Jak dodaje, przedsiębiorców do współpracy przekonuje nie tylko perspektywa szybkiego rozwoju branży podologicznej w Polsce, ale również kompleksowe wsparcie, które daje im Instytut jako franczyzodawca. Oferta Sueli może być atrakcyjną propozycją dla osób poszukujących sprawdzonego pomysłu na biznes.

Oferta franczyzowa

Jednym z najważniejszych elementów współpracy z Instytutem Podologii Suela jest konsekwentne korzystanie z logo marki. – Logo sieci powinno być obecne na wszystkich materiałach marketingowych, tablicach informacyjnych, opakowaniach produktów oraz na stronie internetowej. Dzięki temu budujemy jednolitą identyfikację marki i zwiększamy jej rozpoznawalność. To z kolei przekłada się na większe zaufanie pacjentów – podkreśla Monika Szawłowska.

Ponadto, franczyzobiorcy przechodzą kompleksowe szkolenia przygotowujące ich do prowadzenia własnego gabinetu podologicznego. Kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, takich jak podologia, kosmetologia czy zarządzanie biznesem. Personel zakładanej placówki zdobywa nie tylko wiedzę na temat chorób i schorzeń stóp oraz paznokci, ale także umiejętności z zakresu diagnozy, leczenia i przygotowywania pacjentów do zabiegów podologicznych. Dołączając do sieci, można liczyć również na dostęp do narzędzi i sprzętu specjalistycznego potrzebnego do wyposażenia gabinetu. Instytut Podologii Suela wspiera swoich franczyzobiorców także poprzez kampanie marketingowe, materiały reklamowe oraz w działaniach PR.

– Jesteśmy świetnie przygotowani do dynamicznego rozwoju sieci. Dlatego zachęcamy do kontaktu każdego, kto chce zainwestować w przyszłościowej branży i razem z nami budować niekwestionowaną pozycję lidera podologii w Polsce – wskazuje Monika Szawłowska.

Informacje na temat franczyzy Instytutu Podologii Suela można znaleźć na stronie suela.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Kontri świętuje 18 lat sukcesów w e-commerce Biuro prasowe
2024-07-22 | 10:40

Kontri świętuje 18 lat sukcesów w e-commerce

Kontri specjalizuje się w produkcji i sprzedaży bielizny, odzieży damskiej, zabawek dla dzieci oraz akcesoriów dla zwierząt, obchodzi swoje urodziny. Kontri sp. z o.o. (Polska) oraz
Firma Zbiorniki magazynowe dla rolnictwa. Kiedy warto o nich pomyśleć?
2024-07-22 | 01:00

Zbiorniki magazynowe dla rolnictwa. Kiedy warto o nich pomyśleć?

Rolnictwo jako branża staje się coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Popularność zyskuje zastosowanie nawigacji satelitarnej,  obrazowania multispektralnego oraz szeroko rozumiana
Firma Przewoźnik czy kurier – które zlecenia aplikacyjne bardziej się opłacają?
2024-07-22 | 01:00

Przewoźnik czy kurier – które zlecenia aplikacyjne bardziej się opłacają?

Branża przewozowa to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Ofert pracy i zleceń nie brakuje. Rośnie także popularność największych aplikacji

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.