Komunikaty PR

Marka Color Care dostępna w Hebe w sklepie online!

2023-05-25  |  15:30

Marka kosmetyczna Color Care jest już dostępna także w sieci Hebe w sklepie online. To świadomy krok w stronę rozwoju i dotarcia do nowych klientów. Od końca kwietnia bieżącego roku produkty Color Care można kupić nie tylko za pośrednictwem strony internetowej marki, ale też poprzez hebe.pl.  

Color Care to polska marka działająca na rynku od 2016 roku. Oferuje produkty o 100% wegańskim składzie odznaczające się unikalnymi formułami z takimi składnikami pielęgnacyjnymi jak olej z awokado czy witamina E. Nieustannie poszerza swój asortyment, wychodzi naprzeciw panującym trendom i różnorodnym potrzebom, co widać w bogatej bazie kolorystycznej kosmetyków. Color Care w swoim asortymencie posiada m.in. cienie do powiek, róże, rozświetlacze i bronzery, a także niezbędne akcesoria do wykonania makijażu.  

–  Chcemy udostępniać nasze produkty coraz większej grupie odbiorców, stąd decyzja, by pojawić się w sieci Hebe w sklepie online. To duży krok dla naszej marki! Dlatego bardzo się cieszymy, że nasi klienci będą mogli zakupić kosmetyki marki Color Care na stornie naszego partnera. Stawiamy na rozwój pod każdym względem a dostępność produktów na hebe.pl jest właśnie jednym z takich działań, komentuje Patrycja Stanik, założycielka marki Color Care.  

Produkty Color Care w drogerii internetowej Hebe dostępne są pod linkiem: https://www.hebe.pl/marki-color-care/ 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma DATEV, niemiecki gigant z branży IT poszukuje programistów Biuro prasowe
2023-06-02 | 16:00

DATEV, niemiecki gigant z branży IT poszukuje programistów

  Warszawa, 29.05.2023   DATEV, niemiecki gigant z branży IT poszukuje programistów   DATEV, niemiecki dostawca specjalistycznych usług w chmurze, tworzy
Firma Światowy rynek corporate gifting rośnie. W jakie prezenty biznesowe inwestować?
2023-05-31 | 14:00

Światowy rynek corporate gifting rośnie. W jakie prezenty biznesowe inwestować?

Prezenty biznesowe i firmowe akcesoria zawsze były ważnym elementem prowadzenia firmy. Służyły do wyróżnienia pracownika czy wzmacniania relacji z klientami lub partnerami. W wyniku
Firma Ledger Recovery będzie przekazywać seed zewnętrznym firmom - czy to dobre posun
2023-05-31 | 01:00

Ledger Recovery będzie przekazywać seed zewnętrznym firmom - czy to dobre posun

Pomimo tego, że funkcja jest opcjonalna i i nie jest domyślnie włączona na urządzeniu, jest stawiana przez ekspertów pod znakiem zapytania i wywołuje szereg 

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konferencja - Diagnostyka molekularna w leczeniu nowotworów

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Z zamrożenia cen energii skorzysta w tym roku 8 mln gospodarstw domowych. Część z nich ma miesiąc na złożenie wniosku [DEPESZA]

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą pamiętać, że jeszcze tylko do końca czerwca br. mają czas na złożenie wniosków umożliwiających skorzystanie w tym roku z preferencyjnych rozliczeń cen energii ujętych w Tarczy Solidarnościowej. – Wszyscy sprzedawcy udostępniają takie wnioski na swoich stronach internetowych. Należy się jednak spieszyć, ponieważ ostateczny termin mija już za kilka tygodni – podkreśla Włodzimierz Cupryszak, ekspert ds. regulacji Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej. Jak wskazuje, pozostałe gospodarstwa domowe nie muszą dopełniać żadnych dodatkowych formalności. W ich przypadku rachunki będą z automatu rozliczane po ubiegłorocznych stawkach.

Bankowość

Uczelnie wyższe coraz bardziej angażują się w walkę z największymi globalnymi wyzwaniami. Kluczowa jest współpraca z biznesem

 Wyzwań, które stoją przed uczelniami, jest dziś wiele i można je zakwalifikować do kilku megatrendów, które zachodzą w całym społeczeństwie – mówi prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród nich jest cyfrowa transformacja, zmiany klimatu i zrównoważony rozwój społeczny, który pozwoli niwelować nierówności. O wpływie, jaki szkoły wyższe mogą wywierać na społeczeństwa i wspierać je w odpowiedzi na bieżące wyzwania, 700 rektorów z całego świata debatowało podczas spotkania w Walencji. W przyjętej tam deklaracji zobowiązali się m.in. do uwzględniania w badaniach wyzwań globalnych i lokalnych, a także wyposażania studentów w kompetencje, które będą niezbędne w obliczu tych wyzwań w przyszłości. – Na mocy tych zobowiązań współpraca biznesu z uczelniami będzie jeszcze większa i szersza – mówi Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce, przedstawiciel organizatora cyklicznych spotkań rektorów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.