Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting: wyjątkowe spotkanie z architektami
Nocny turniej golfowy powoli wrasta w tradycję marki Lena Lighting. Wielkopolski producent innowacyjnych systemów oświetleniowych już po raz drugi zorganizował spotkanie z architektami połączone z grą w golfa nocą. Międzynarodowy Dzień Światła stał się niezwykłą okazją do rozmów o trendach w świecie designu, technologii oraz oświetlenia.
Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting to wydarzenie, które łączy w sobie pasję, pozytywną energię i wspaniałe doświadczenia. Turniej golfowy organizowany przez Lena Lighting z okazji Międzynarodowego Dnia Światła jest platformą dla rozmów o inspiracjach i nowych możliwościach w branży oświetleniowej. Zaproszeni architekci i konstruktorzy zyskują szansę, aby pomówić o najnowszych trendach. A wszystko to we wspaniałym otoczeniu oraz podczas gry w golfa. Nocny turniej golfowy Lena Lighting odbył się 20 maja 2023 roku na Rosa Private Golf Club.
- To kolejna edycja naszego nocnego turnieju Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting, którą uświetniła obecność wyjątkowych gości. Wydarzenie stało się doskonałym pretekstem do spotkania się i wymiany spostrzeżeń, obserwacji, doświadczeń w obszarze branży oświetleniowej oraz architektonicznej, w miłej atmosferze. – mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu z Lena Lighting. – Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja wśród naszych gości i ich radość z wizyty na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce. – dodaje.
Podczas turnieju Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting wystąpiła projektantka Dorota Koziara, która wraz z Lena Lighting stworzyła pierwszą w portfolio marki kolekcję Messaggio zawierającą lampy wiszące, stojące oraz kinkiety. Designerka opowiedziała o swoim projekcie, tym, co ją inspirowało oraz odbiorze Messaggio przez media na całym świecie. Wspomniała również o szerokich możliwościach aranżacyjnych oraz zarządzania światłem, jakie zapewnia kolekcja. Zastosowano w niej bowiem innowacyjne systemy DALI oraz ClueIn od Lena Lighting.
Turniej nocny rozpoczął się tuż po godzinie 22:00. Uczestnicy wydarzenia chętnie sięgali po kije golfowe i świecące piłki, które pomagały w ich namierzaniu po zmroku. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje, a zwycięzcy otrzymali wyjątkowe upominki.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.