Komunikaty PR

Nowy smartfon ZTE Blade A73 – niedrogi elegant

2024-02-08  |  14:55
Biuro prasowe

Elegancki wygląd

Tylna pokrywa Blade A73 wraz z wyspą aparatów prezentuje się niezwykle elegancko dzięki jednokolorowej, chropowatej powierzchni, która mieni się pod wpływem światła i nie przyjmuje odcisków palców. Użytkownicy mogą dobrać kolor smartfona, w Polsce dostępne w sprzedaży są 2 kolory: niebieski i czarny. Z przodu ZTE Blade A73 posiada 6.6” ekran IPS o rozdzielczości HD+, proporcjach 20:9 i odświeżaniu 90Hz. Gwarantuje to płynną zmianę wyświetlanych scen oraz realistyczne doznania podczas korzystania z urządzenia. Dodatkowo, dzięki umieszczeniu aparatu do selfie w niewielkim notchu w formie Waterdrop, użytkownicy mogą cieszyć się niemal pełną powierzchnią ekranu.

Bogate wnętrze

ZTE Blade A73 posiada w swoim wnętrzu solidną baterię o pojemności 5000 mAh, co pozwala na długotrwałe korzystanie ze smartfona bez konieczności częstego ładowania. Jeśli jednak skończy się energia, baterię można szybko uzupełnić dzięki funkcji szybkiego ładowania o mocy 22.5W – to duży atut, dzięki któremu urządzenie zyskuje energię w błyskawicznym tempie.

Za pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy wydajny procesor z zegarem 1.6GHz, który zapewnia płynną pracę i efektywne zarządzanie zasobami systemowymi. Dodatkowo, płynne działanie wspierają 4GB pamięci RAM z możliwością jej dynamicznego rozszerzenia o kolejne 4GB. Do dyspozycji użytkownika jest zatem w sumie 8GB pamięci operacyjnej. Na dane smartfon posiada 128GB pamięci wewnętrznej, zatem użytkownicy nie muszą martwić się o brak miejsca na swoje ulubione treści tym bardziej, że pamięć można powiększyć za pomocą karty pamięci – smartfon obsługuje karty do 1TB

Stworzony do mobilnej fotografii

ZTE Blade A73 sprawdzi się doskonale do uwieczniania wyjątkowych chwil. Smartfon posiada aparat główny z matrycą 50MPx i ogniskową f/1.8 oraz 2MPx aparat pomocniczy do tworzenia efektu głębi na zdjęciach. Z przodu w łezce znajduje się aparat 5MPx gwarantujący wysokiej jakości selfie. Aparat wspiera także szereg dodatkowych funkcji takich jak m.in. 10-krotny zoom cyfrowy, autofocus, tryb nocny i inne tryby fotografowania co sprawia, że zdjęcia będą wyraźne niezależnie od pory dnia i warunków oświetleniowych.

NFC i łączność

Smartfon ZTE Blade A73 obsługuje LTE, Wi-Fi a/b/g/n/ac pasma 2.4 i 5GHz, Bluetooth 5.2 oraz różne systemy nawigacji satelitarnej (GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO), co pozwala na szybką i stabilną łączność i płynne nawigowanie. Ważnym elementem jest wsparcie technologii NFC, dzięki której możemy smartfonem płacić oraz wymieniać dane za pomocą jednego dotknięcia. Przewodowo smartfon łączy się poprzez standardowe złącze USB-C, posiada także port Jack 3.5mm do podłączenia słuchawek z kablem. A73 posiada także szufladkę SIM z 3-ma osobnymi miejscami na 2 karty SIM oraz kartę pamięci, co pozwala na korzystanie z dwóch kart SIM i dodatkowo karty pamięci MicroSD jednocześnie zwiększając wygodę pracy ze smartfonem.

Zawsze bezpieczny

Dla ZTE również funkcje bezpieczeństwa są priorytetem. W Blade A73 zaimplementowano dwie różne metody odblokowywania urządzenia w celu zwiększenia bezpieczeństwa danych – poprzez rozpoznawanie twarzy oraz czytnik linii papilarnych. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że nieuprawnione osoby nie będą miały dostępu do danych przechowywanych w smartfonie.

ZTE Blade A73 można kupić w cenie 449 złotych.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
Technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
Technologie Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?
2025-04-17 | 07:00

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Branża elektrotechniczna dynamicznie się rozwija, dostosowując do rosnących wymagań użytkowników oraz wyzwań związanych z efektywnością energetyczną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.

Polityka

Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.

Przemysł

Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.