project44 otwiera nowe biuro w Krakowie
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
project44, wiodąca firma z zakresu widoczności łańcucha dostaw, ogłosiła otwarcie najnowszego europejskiego hubu – przestronnego biura zlokalizowanego w Krakowie. Inauguracja odbyła się we wtorek 16 maja z udziałem m.in. Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce Marka Brzezinskiego, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz CEO project44 Jetta McCandlessa.
“Otwarcie nowego biura w Polsce to kluczowy punkt w naszej strategii rozwoju w Europie i na całym świecie. Dzięki temu rośniemy i odpowiadamy na aktualne potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że działania w Polsce mogą przynieść najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw i zapewnić możliwość rozwoju kariery w regionie aż 180 nowym osobom, które dołączą do naszego zespołu” – podkreśla McCandless.
project44 zatrudnia ponad 400 pracowników w całej Europie. Krakowskie biuro ma za zadanie wesprzeć szybki, międzynarodowy rozwój firmy. Po odnotowaniu ponad 50% wzrostu przychodów GAAP w ujęciu rocznym i pozyskaniu ponad 400 nowych klientów w ostatnim roku fiskalnym, project44 znajduje się w trybie dynamicznego rozwoju. Wiąże się z tym fakt, że klienci poszukują nowych rozwiązań w zakresie widoczności łańcucha dostaw.
“Jesteśmy zachwyceni ciągłą ekspansją project44 w regionie. By dostarczać ulepszone rozwiązania do monitorowania transportu spotowego, postanowiliśmy wejść w partnerstwo z marką. Cieszymy się, że razem możemy rosnąć i obsługiwać wspólną bazę klientów w Europie. Dzięki tej ekspansji, umożliwimy większej liczbie spedytorów, przewoźników i firm załadunkowych świadczenie usług na jak najwyższym poziomie” – zaznacza Piotr Hunker, CEO Trans.eu.
"Spedytorzy, dostawcy i przewoźnicy na całym świecie potrzebują możliwości śledzenia w czasie rzeczywistym towarów przemieszczanych w łańcuchu dostaw. Dzięki temu, mogą dokładnie przewidzieć czas dostawy i, poprzez zwiększenie wydajności, działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Siedziba w Krakowie, będąca ważnym elementem naszej europejskiej strategii, sprawi, że będziemy wspierać działania jeszcze większej liczby firm w regionie. Nie możemy się doczekać, aż dzięki najbardziej innowacyjnej na świecie platformie widoczności end-to-end, staną się one jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku" – dodaje Renaud Houri, EVP International Markets w project44.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.