project44 otwiera nowe biuro w Krakowie
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
project44, wiodąca firma z zakresu widoczności łańcucha dostaw, ogłosiła otwarcie najnowszego europejskiego hubu – przestronnego biura zlokalizowanego w Krakowie. Inauguracja odbyła się we wtorek 16 maja z udziałem m.in. Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce Marka Brzezinskiego, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz CEO project44 Jetta McCandlessa.
“Otwarcie nowego biura w Polsce to kluczowy punkt w naszej strategii rozwoju w Europie i na całym świecie. Dzięki temu rośniemy i odpowiadamy na aktualne potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że działania w Polsce mogą przynieść najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw i zapewnić możliwość rozwoju kariery w regionie aż 180 nowym osobom, które dołączą do naszego zespołu” – podkreśla McCandless.
project44 zatrudnia ponad 400 pracowników w całej Europie. Krakowskie biuro ma za zadanie wesprzeć szybki, międzynarodowy rozwój firmy. Po odnotowaniu ponad 50% wzrostu przychodów GAAP w ujęciu rocznym i pozyskaniu ponad 400 nowych klientów w ostatnim roku fiskalnym, project44 znajduje się w trybie dynamicznego rozwoju. Wiąże się z tym fakt, że klienci poszukują nowych rozwiązań w zakresie widoczności łańcucha dostaw.
“Jesteśmy zachwyceni ciągłą ekspansją project44 w regionie. By dostarczać ulepszone rozwiązania do monitorowania transportu spotowego, postanowiliśmy wejść w partnerstwo z marką. Cieszymy się, że razem możemy rosnąć i obsługiwać wspólną bazę klientów w Europie. Dzięki tej ekspansji, umożliwimy większej liczbie spedytorów, przewoźników i firm załadunkowych świadczenie usług na jak najwyższym poziomie” – zaznacza Piotr Hunker, CEO Trans.eu.
"Spedytorzy, dostawcy i przewoźnicy na całym świecie potrzebują możliwości śledzenia w czasie rzeczywistym towarów przemieszczanych w łańcuchu dostaw. Dzięki temu, mogą dokładnie przewidzieć czas dostawy i, poprzez zwiększenie wydajności, działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Siedziba w Krakowie, będąca ważnym elementem naszej europejskiej strategii, sprawi, że będziemy wspierać działania jeszcze większej liczby firm w regionie. Nie możemy się doczekać, aż dzięki najbardziej innowacyjnej na świecie platformie widoczności end-to-end, staną się one jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku" – dodaje Renaud Houri, EVP International Markets w project44.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.