Superior Taste Award 2022 dla Majonezu Kieleckiego
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Popularny na rynku Majonez Kielecki produkowany w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” został wyróżniony prestiżową, międzynarodową nagrodą Superior Taste Award 2022. Przyznano ją na podstawie badań przeprowadzonych przez Taste Institute wśród ponad 200 ekspertów – wykwalifikowanych szefów kuchni i sommelierów, nie związanych z w/w instytucją.
International Taste Institute czyli Międzynarodowy Instytut Smaku, po raz kolejny ocenił zarówno produkty spożywcze, jak i napoje z całego świata. Ponad 200 szefów kuchni oraz sommelierów testowało wyroby z branży FMCG, a wśród ekspertów znaleźli się także pracujący w restauracjach wyróżnionych gwiazdką Michelin. Test podzielony został na kilka etapów, w których brano po uwagę wiele czynników. Pierwszy z nich wiązał się z tzw. blind testem czyli każdy z uczestników testował produkt nie wiedząc jak wygląda, jakiej jest firmy czy marki oraz skąd pochodzi. Otrzymał on jedynie informację dotyczącą kategorii w jakiej zakwalifikowany został dany wyrób. Drugi etap to prezentacja bezpośrednia, w której produkty zostały przełożone do przezroczystych opakowań, aby eksperci zachowali obiektywizm. Trzeci i jednocześnie ostatni etap była weryfikacją cech oraz składu produktu, w której ocenione zostały przede wszystkim właściwości organoleptyczne, takie jak pierwsze wrażenie, wygląd, zapach, smak oraz konsystencja.
Flagowy produkt WSP „Społem” – Majonez Kielecki otrzymał ocenę łączną na poziomie aż 86,5%! Dzięki tak wysokim ocenom został wyróżniony nagrodą Superior Taste Award 2022 z dwoma złotymi gwiazdami.
Magia podczas szkolenia? Tagomago Hair rusza ze szkoleniami z MAGIC TAPE
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.